Szkoła Podstawowa nr 39

Szkoły podstawowe

Gdynia, adm. Józefa Unruga 88

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NieZadowolony - ocena Szkoła nie interesuje się uczniami, oraz wydarzeniami które dzieją się wśród...
~NieZadowolony
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 września 2023

Sp 39 wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Współpracy z nauczycielami. Polecam!!!
~KK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

ładnie łanie Pani Dyrektor! wątek zamknięty Dziś moja córcia (żeby nie było - absolwentka tej szkoły, jedna z najlepszych...
~Oxyviana
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Podstawowa szkoła w myśleniu i podejściu do nauczania i ucznia .....grono...
~Gregor
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Szkoła na miarę wątek zamknięty SP 39 to szkoła na miarę (chyba ponad) ludzi zamieszkujących tę dziwną...
~Wektor
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Czy musi tak być? wątek zamknięty nie polecam tej placówki , brak zainteresowania dziecmi ....poza świetlica...
~aleksandra
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Dno......witelcy naciagacze wątek zamknięty Szkoła podstawowa wszystk podstawowe poziom nauczania i zarządzania. Na...
~Hubert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Indywidualne podejście wątek zamknięty Jestem rodzicem, bardzo zadowolonym z podejścia nauczycieli do dzieci, a...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2014

TA wątek zamknięty Poziom nauczania jest optymalny. Większość nauczycieli jest naprawdę super,...
~Aleksander
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Witam . wątek zamknięty Jestem absolwentem Szkoły Podstawowej nr . 39 , Szkoła jest bardzo dobrze...
~Zadowolony Absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Ja kończę 5 klasę. Ta szkoła jest super. Są sale interaktywne, kilka...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

szkoła godna polecenia! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z 39! moje dzieciaki chętnie chodzą do szkoły i nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Okropne wątek zamknięty Ta szkoła spadła już na psy od kiedy jest nowa Pani dyrektor ,która zamiast...
~Yyyyyy...
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

w szkole nr 6 jest o niebo lepiej ! wątek zamknięty Niestety, gdybym wiedziała, że w innej szkole mój syn tak łatwo się odnajdzie...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Polecam !!! wątek zamknięty A ja uważam, że w szkole bardzo dużo się zmieniło i to na lepsze. Nie...
~matka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Odradzam! wątek zamknięty Ta szkoła to jedna wielka pomyłka! Moja córa ją kończy w tym roku, niestety...
~Wpieniony Ojciec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

to naj gorsz szkoła wątek zamknięty teraz w tej szkole dużo się zmieniło uczniowie się cały czas leją kultury nie...
~były uczeń z tamtego roku
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Klasy V W 2008 Roku wątek zamknięty Klasa Vb - Moja Klasa Jest Super ma największą średnią w szkole . klasa Va -...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Super .! ; D wątek zamknięty Najlepsza szkoła, nie zamieniłabym ją na inną, chociaż niektóre nauczycielki...
~AlCiia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

Rozstanie .. wątek zamknięty Rozstałam się z 6D w 2008 roku .placze ;(
~tajemnicza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

24

wątków

do góry