Szkoła Podstawowa nr 44

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Jagiellońska 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lena - ocena Cudowna szkoła zmieniłam szkołę na tą(wcześniej byłam w prywatnej i było...
~Lena
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Same rozczarowana, kadrą, poziomem nauczania, bezpieczeństwem.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam szkoły,bezpieczeństwo daje dużo do życzenia. Poziom nauczania tez...
~mama uczennicy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

- opinia wątek zamknięty Nie polecam, bardzo niski poziom nauczania.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

omijałabym z daleka wątek zamknięty Pozim nauczania bardzo niski. Po zmianie szkoly okazało się, ze dziecko ma...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Dziękuję szkoła rewelacyjna wątek zamknięty Dziękuję wspaniałemu Panu Dyrektorowi, oraz gronu pedagogicznemu za przyjęcie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

KrzysztofBromberg wątek zamknięty Genialna szkoła. Moja była szkoła i pierwsza szkoła, która rozpoczęła moją...
~KrzysztofBromberg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Nie polecam wątek zamknięty Stanowcze Nie Ten sam dyrektor od lat wymaga wymiany! zero komunikacji...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

nie polecam wątek zamknięty jestem mamą dwójki synów którzy niestety chodzili do szkoły podstawowej 44....
~rozczarowana
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2011

Polecam wątek zamknięty Szkoła świetna!!! Nauczyciele najlepsi na świecie. Nigdy ich nie zapomne,...
~jaaaaaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Najlepsza szkoła w Gdańsku wątek zamknięty chodzilem do tej szkoły. Lepszej nie znam. Nauczyciele świetni, integracja z...
~Olek17
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

POLECAM! wątek zamknięty Byłam uczennicą tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Poziom nauczania jest...
~uczennica Julka
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2013

gonia - opinia wątek zamknięty Nie jestem zbyt zadowolona, zapowiadało się lepiej
~gonia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

mariusz - opinia wątek zamknięty mało jest tak fajnych szkół
~mariusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

14

wątków

do góry