Szkoła Podstawowa nr 49

Szkoły podstawowe

Gdańsk, al. Legionów 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadzieja wątek zamknięty Poziom nauczania jest bardzo słaby, wiele osób, które ukończyły tą szkołę...
~Absolwent
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Absolwent - opinia wątek zamknięty Stare dobre czasy...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

polecam wątek zamknięty skończyłam naukę w tej szkole kilka lat temu. Naprawde miło wspominam. Dobrzy...
~mhrr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

jak w każdej szkole wątek zamknięty Jak się trafi do fajnej klasy jak moja to da się przeżyć. nauczyciele w sumie...
~KAROLINA
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2010

Najlepsza z najlepszych! wątek zamknięty Jestem w trakcie nauczania. Ta szkoła ma bardzo dobrych nauczycieli. Z dużym...
~Oleczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Dobra szkoła ;) wątek zamknięty Witam, Mój syn chodził do tej szkoły niedawno, jeżeli chodzi o nauczycieli i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

A ja szczerze polecam... wątek zamknięty ... nie wiem skąd takie mdłe opinie na temat tej szkoły. Po wpisach widać, że...
~Mama uczniów i absolwentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

poziom raczej niski wątek zamknięty szkoła bardzo fajna, ale nauką uczniów się nie obciąża. I wtedy egzaminy...
~mama
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Wspaniała szkoła wątek zamknięty Skończyłam tę szkołe jakis czas temu i wyniosłam z niej prócz wspaniałych...
~absolwentka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

Fajna szkoła wątek zamknięty Miła atmosfera,bezpieczeństwo,nauczyciele nie wszysce fajni...Siostra...
~;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

;]] - opinia wątek zamknięty skonczylam ta szkole rok temu . szkola ma malo kolek w porownaniu do...
~;]]
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

11

wątków

do góry