Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wdzięczna - opinia wątek zamknięty Świetna szkola, empatyczni nauczyciele. Poziom nauczania bardzo wysoki,...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

system oceniania wątek zamknięty Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania , a system oceniania jest zły - z...
~Grażyna
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Me - opinia wątek zamknięty Wrażenia złe, brak ciepła w szkole co doprowadza do szału, wieczny hałas
~Me
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Tragiczny system komunikacji wątek zamknięty Brak porozumienia rodzic - nauczyciel. Archaiczny system oceniania,...
~Paulina
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2018

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Prężnie funkcjonująca placówka.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

- opinia wątek zamknięty Moj syn chodzi i jestesmy bardzo zadowoleni.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

z czasem coraz gorzej wątek zamknięty strasznie spadł poziom nauczania przedmiotów ścisłych, masakra , zastanawiam...
~inż.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Super szkoła osiemdziesiątka!!!!!! wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, m.in. p.Magdę, p.Małgosię, p. Krzysia i...
~absolwent
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Totalna porazka !!!! wątek zamknięty Szkołę polecili mi znajomi - na samym początku szkoła była ok. Ale jak się...
~Zawiedziona
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

kiepsko wątek zamknięty Szkoła z roku na rok dużo gorsza.Pani dyrektor upycha dzieci spoza rejonu...
~Matka
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

poza reklamą nic wątek zamknięty na poziomie klas 2 - 6 oddziałów.. z małej klimatycznej szkoły zrobił się...
~mama ucznia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Jeśli zastanawiasz się czy wysłać dziecko do tej szkoły to ... wątek zamknięty ... nawet się nie wachaj!!! Chodziłem do twj szkoły 7 lat (6 klas i...
~Kuba Ś. :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Po wizycie na dniach otwartych w marcu i baaardzo pozytywnych wrazeniach...
~Stefan
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Najważniejsze co trzeba zmienić w tej placówce to panią dyrektor.Myślę , że...
~mama
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

szok wątek zamknięty Witam, muszę się z Państwem podzielić ostatnią nowiną jaką moje dziecko...
~zbulwersowana mama
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Super Podstawówka wątek zamknięty Szkoła piękna, kolorowa i zadbana, nauczyciele zaangażowani w swoją pracę,...
~matka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Zadowolona wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do szkoły trzeci rok i jestem zadowolona. Szkoła...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

zawiodłam się wątek zamknięty Szkołę moje dziecko lubi, ja również doceniam starania i zaangażowanie...
~kobieta
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Mon - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich wspaniałych nauczycieli, a w szczególności p....
~Mon
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2011

Szkoła wyrózniająca się sposród innych wątek zamknięty Syn jest w tej szkole drugi rok, więc moje spostrzezenia są jak najlepsze....
~Mama pierwszoklasisty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

45

wątków

do góry