Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoły podstawowe

Sopot, Oskara Kolberga 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonim - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Wysoki poziom nauczania, nauczyciela z pasji
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Niestety wątek zamknięty Ostatnio bałagan, dzieci, żeby się czegoś dowiedzieć muszą szukać w Google,...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

fajna szkoła wątek zamknięty Duży plus za nauczycieli. Starają się prowadzić lekcje ciekawie, często...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

bardzo fajna i pozytywna szkoła wątek zamknięty Bardzo dobry poziom nauczania, dużo zajęć dodatkowych, świetne nauczycielki.
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

opinia o szkole wątek zamknięty miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, dużo zajęć dodatkowych, osobna...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Bardzo dobra i bezpieczna szkoła. wątek zamknięty Polecam , dużo zajęć dodatkowych , świetne wyposażenie, miła atmosfera.
~Rodzic absolwenta.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

bardzo dobra szkoła - polecam wątek zamknięty bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, dwie świetlice, fajna kadra nauczycieli,...
~rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Super Szkoła wątek zamknięty Szkoła z przytupem kto chodził ten wie! Pozdrawiam Nauczycieli! Szczególnie...
~ziomuś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Najgorsza szkoła,nie polecam wątek zamknięty Na początku napisze że jest to szkoła dla lizusów,jeśli nie będziesz za...
~Adam.S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Nie za bardzo wątek zamknięty Chodzę SP9 już 6 rok.. Jeżeli ktoś się waha czy pójść do 9 czy do innej...
~Uczen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Świetna szkoła! Chodziłam do niej . Dziennik elektroniczny,bardzo...
~Była uczennica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Jedno zastrzeżenie wątek zamknięty Dyrekcja oraz część rady pedagogicznej dopuściła się złamania obowiązującego...
~Anna :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Świetna szkoła wątek zamknięty Bardzo POLECAM! Mili nauczyciele ,pyszne jedzenie Tylko jedna uwaga -Pani w...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Super szkoła wątek zamknięty polecam innym , szkoła ma bardzo dobrych nauczycieli wszystkie klasy są ze...
~uczennica
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

O szkole wątek zamknięty Szkoła jest odnowiona. A najwięcej sala gimnastyczna. W sumie w naszej...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

szkoła. wątek zamknięty chodzę do tej szkoły. moja klasa jest fatalna, ale inne klasy są całkiem...
~******
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

No comments!!!!! wątek zamknięty Szkoła ogólnie spoko...ale sorry men.....totalny no commments!!!! Niektórzy...
~;P;p;P
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Uczeń wątek zamknięty Chodze sama do tej szkoły i jestm bardzo z niej zadowolona . Bardzo polecam...
~Julia Samulska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

19 :P - opinia wątek zamknięty skonczylam sp9 i uwazam ze okreslenie "jedna z najlepszych" to za dużo....
~19 :P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2008

Pozytywnie. wątek zamknięty Jestem w 6 klasie. Za 2,5 miesiaca kończę tę podstawówkę. Mam z nią wiele...
~Emila x3
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

20

wątków

do góry