Widok

SP Banino - kiedy dzień otwarty?

Czy ktos sie orientuje, kiedy jest dzien otwarty w szkole ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już był
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był na otwarcie szkoły. Dzwoniłam w poniedziałek i pani w sekretariacie jeszcze nie wiedziała kiedy będzie dla wszystkich nowych rodzin. Nie umiała też jeszcze powiedzieć ile będzie zerówek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja droga w szkole Banino nic się nie dowiesz jedno co wiesz to o zakazach i nakazach Pani dyrektor, oraz dużych fochach starej Pani sekretarki. Od kiedy przenieśli się do nowej szkoły to rodziców maja gdzieś!!!! I to nie sarkazm mówiąc moja droga bo mam to samo i zaczyna mnie to irytować .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
czasem mam wrażenie,że szkoła w Baninie,jako instytucja jest ważniejsza od dzieci,które się tam uczą...to tylko wrażenie ,smutne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do kiedy są zapisy dzieci w tej szkole ?

Jaki tam wogóle poziom nauczania? nie strach zapisać tam dzieci? czy lepiej niech dojeżdżają do innej szkoły?

Sama jestem nauczycielką i dla mnie ważne by moje dzieci uczyły się w prawdziwej szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak w każdej szkole, jeśli masz szczęście - trafisz na mądrych pedagogów - jest kilku.
Obiektywnie zaś - jest to szkoła wiejska, kaszubska (kadra+folklor), mocno tkwiąca w tradycji katolickiej (patrz-patron). Prawdziwa szkoła? Zależy jakie masz wyobrażenie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po całym roku szkolnym przychylam się do opinii. Osobiście nie cieszy mnie pogląd szkoły przez prymzmat religii. ;-(
Wileki minus dla szkoły, niesmaczny catering w nowej szkole przez rok funkcjonowania szkoły (odpowiedzi uzyskane w sekretariacie, dlaczego obiady nie są przygotowywane w kuchni szkolnej, są nieodpowiednie do zacytowania)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwne stwierdzenie jak na nauczycielkę ...
bez obrazy ale nie chciałabym by Pani uczyła moje dzieci
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Właśnie dlatego że pracuję w tym zawodzie wiem, że czasem trafiają się wypaleni zawodowo nauczyciele, na szczęście w większości znam świetnych pedagogów, lecz wiem, że jedna "Czarna owca" może wiele zaprzepaścić, szczególnie w początkowym okresie nauki dziecka, gdy jeszcze szybko się rozwija i dla mnie jest bardzo ważne, by moje dziecko otrzymało jak najlepszy start!

To nie chodzi o to, że ktoś popsuje mi samochód, ale tu chodzi o małego człowieka! Dziwne, że moje dziecko jest najważniejsze?

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź poprzednika :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak ktoś ma pecha, to mu cegła w drewnianym kościele na łeb spadnie. Durnie zdarzają się wszędzie i na każdym etapie nauki, nawet posłanie dziecka do prywatnej placówki nie gwarantuje mu spokojnego rozwoju i edukacji w przyjaznym gronie i dziwi że zaprawiona zapewne w bojach nauczycielka tego nie wie.
Zawsze dopuszczalna jest edukacja samodzielna w domu, wówczas dziecko zdaje tylko egzaminy co kilka miesięcy, więc skoro masz odpowiednie umiejętności, to po co powierzać skarbusia mamuni w obce nieprzyjazne ręce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile będzie zerówek - to zależy ile będzie zapisanych dzieci. Nie da się tego teraz określić. Rodzice zapisują dzieci nawet w sierpniu.
A co do dni otwartych - widocznie nie był znany jeszcze na 100% termin. Uważam, że pani sekretarka dobrze robi, nie puszczając w obieg informacji, które nie są pewne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam wątek SP Banino . Czy ktoś wie, kiedy jest dzień otwarty dla nowych? Kiedy są zapisy dzieci do "zerówek" w tej szkole?
Z góry dziękuję za rzetelną informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 marca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://spbanino.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Nelko za linka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry