Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uczennica - ocena W tej szkole zawsze jest miło
~Uczennica
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

absolwent 22 - opinia Szkoła przyjazna uczniom, nauczyciele wspierający i ucznia i rodzica. Bardzo...
~absolwent 22
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Mama - opinia Bardzo polecam. Moje dwie córki skończyły tę szkołę. W SP89 panują przyjazne...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

jestem super uczennicą ale szkoły nie polecam wątek zamknięty Sama uczę się bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów ani z nauką ani z...
~sfrustrowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Nie polecam wątek zamknięty W szkole promowani są uczniowie zdobywający dyplomy i wyróżnienia, którymi...
~maria
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2011

polecam wątek zamknięty fajna szkoła, mili i kompetentni nauczyciele, przyjazne panie dyrektor, na...
~lenka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

OK. wątek zamknięty W Szkole panuje bardzo miła atmosfera. Super organizacja dla klas...
~mama
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2010

... wątek zamknięty Uważam że szkoła sama w sobie jest bardzo dobra - dobrzy nauczyciele, jednak...
~była
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

zachęcam serdecznie wątek zamknięty Nie rozumiem osób wypowiadających się w niepochlebny sposób o TEJ placówce!!...
~zbulwersowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Fajna szkola wątek zamknięty Zdecydowanie fajna szkoła. Kompetentni nauczyciele i profesjonalna dyrekcja...
~Maka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Nie polecam!!! wątek zamknięty Szanowna pani dyrektor promuje tylko tych uczniów , którzy osiągają dobre...
~Ja...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Super! wątek zamknięty Moim zdaniem to bardzo fajna szkoła.Są (nawet) mili nauczyciele, zrobili...
~nie powiem ;)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

polecam wątek zamknięty moje dziecko uczęszcza do tej szkoły, jestem zadowolona z ogólnej, panującej...
~mama (opinia)
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Julia - opinia wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 3b. Moją nauczycielką jest Pani Izabela Karpiczenko....
~Julia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2009

~xxxxxxx
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2008

żle wątek zamknięty Bardzo żle. Mogli by zadbac o budynek
~maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 września 2009

supcio:) wątek zamknięty chodzilam tam przez 6 lat a teraz wybieram sie tam do gimnazjum uwazam ze...
~paula
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Marta-Uczennica wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 5b .Twierdze że moja szkoła jest bardzo fajna. Jest...
~Marta Myszko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2009

żal wątek zamknięty Mogliby zadbać o wygląd i wyposażenie
~uczeń
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2009

mama - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona, szczególnie z atmosfery panującej w tej szkole:)w...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

22

wątków

do góry