Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zerówka wątek zamknięty we wrześniu przeprowadziłam się do Gdańska. Zdecydowałam się na zerówkę w...
~Beata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2019

Fatalnie wątek zamknięty Szkoła specjalizuje się w "działaniach pozorowanych" , na pokaz "cacy", ale...
~tata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2013

fajnie jest wątek zamknięty Bardzo lubie swoja szkole pozdrawiam wszystkich nauczycieli tez
~maniek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Zdecydowanie na tak wątek zamknięty Uważam, że ta właśnie szkoła to dobry wybór dla mojego dziecka. Nauczyciele...
~Magda Z.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Nic to ... wątek zamknięty Nie mam nic do powiedzenia. Bez komentarza !
~Ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Drodzy Państwo! czystość szkoły, a przede wszytskim toalet pozostawia wiele...
~niezadowolona Mama ...
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2008

Typowa polska szkoła...Pańcie są tam ponad wszystkim wątek zamknięty jako rodzic miałem już w szkole kilka spotkań z nauczycielami i dyrekcją....
~rty
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Dziwią mnie niektóre uwagi wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły, teraz chodzą tam moje dzieci. Uwagi typu...
~ojciec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Zadowolona. wątek zamknięty Ja chodze do tej szkoły i jestem z niej dumna i bardzo mi sie w niej podoba...
~Zadowolona.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 września 2008

to nie fer wątek zamknięty chodze do tej szkoły i wszyscy mnie wyzywają mówie o tym mojej wychowawczyni...
~~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 maja 2008

Rodzic jednej z b.uczennic - opinia wątek zamknięty moim zdaniem nie jest to dobra szkoła na przerwach nauczyciele nie reagują na...
~Rodzic jednej z b.uczennic
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2008

Polecam! wątek zamknięty Niedawno skończyłam tą szkołe i bardzo ją polecam. Nauczyciele są fajni jak...
~Uczennica2142
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

(cz.2.) wątek zamknięty (cd) Byłam w szkole w zwiazku z tą sprawą i spotkałam owe indywiduum. Nadal...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Chamstwo, brak kultury...ot i wizytówka... wątek zamknięty ...którą szkoła nr 92 wystawiła sobie sama. Przysłali do mojego domu...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

fajna szkoła wątek zamknięty szkoła ma duże wyposażenie i są głośne dyskoteki to mi się...
~manson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry