Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Midonik - opinia wątek zamknięty Profesionalizm na wysokim Poziomie.
~Midonik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Gwiazda - opinia wątek zamknięty Szybko i sprawnie , rower super przygotowany..Mechanik bardzo kompetentny.
~Gwiazda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Motomar blade pomocy wątek zamknięty Zgasilem 4t wieczorem chodzil perfekt na zajutrz wkladam kluczyk krece i...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

SRS wątek zamknięty Bardzo sympatyczny i znający się na swoim fachu mechanik. Nie wciska nic na...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2018

serwis skuterow czekaj lech beniowskiego wątek zamknięty wydalem 2200zl skuter zepsul sie po 50km partacz odradzam
~marekrem14
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

srs wątek zamknięty dobra i fahowa obsługa wszystko na czas cenowo ok
~grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Najlepszy serwis w trójmieście! wątek zamknięty Ogólnie jestem klientką Lecha od jakiś 3 lat. Nigdy nie mogłam narzekać na...
~Aśka Aprilia Rs
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Tragedia!!! zero kompetencji, zwykla fuszerka!!! wątek zamknięty tragedia... skuter oddany do naprawy , został zwrócony w jeszcze gorszym,...
~romek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

Wielki pozytyw - polecam! wątek zamknięty Pojechałem wymienić koło z nastawieniem, że zostawię rower na jakiś dłuższy...
~SW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Zaspa al. Rzeczypospolitej przy parkingu ETC - naprawa rowerów wątek zamknięty Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że mam tz. trudny rower - starą, miejską,...
~agat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Pytanie wątek zamknięty Czy wie ktos czy w piatek jest otwarte?
~Matek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

NAJLEPSZY WARSZTAT,POLECAM wątek zamknięty MAM ZIPA QUANTUM.NA POCZĄTKU SERWISOWAŁEM GO NA WYSEPCE WE WRZESZCZU BO...
~Patryk Podbielski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Serwis beznadziejny, jak to wyląda, żeby klient sam latał po sklepach i...
~ja
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

Lepszego nie znajdziesz! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, niskie ceny, dobra robota i do tego super atmosfera....
~lakiluk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Idealny serwis wątek zamknięty Trzy słowa kluczowe: Porządnie, szybko, uczciwie. Doskonały serwis, taki...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam serwisowałem tam rower przed długimi wyprawami Wszystko zrobione...
~biker
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

wszystko ok wątek zamknięty Super serwis, znają się na skuterkach i rowerach. Ceny w porównaniu z innymi...
~zico
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

jacenty - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim z okolic przymorza, oliwy i sopotu . Chłopaki na prawdę...
~jacenty
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Naprawdę fachowo i miło oraz tanio!!! wątek zamknięty Mogę porównać do Wysepki plus. Miałem problem ze skuterem. Tam mi zrobili...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty fachowa i mila obsługa, szybki termin naprawy! wszystko działa jak powinno i...
~majk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

25

wątków

do góry