Widok

STARY PRL - OWSKI KURNIK

NIESTETY JEŻDŻĘ SUBARU BO MUSZĘ,TO MOJE AUTO SŁUŻBOWE ALE TAKIEGO SERWISU TO OD 30 LAT NIE WIDZIAŁEM. MAM NADZIEJĘ ŻE JAKIŚ POWAŻNY DILER WEJDZIE W TRÓJMIEŚCIE W MARKĘ SUBARU I POGONI TO DZIADOSTWO Z RYNKU !!! ANI POCZEKALNI ANI KAWY DLA KLIENTA, SMRÓD POTU OD WEJŚCIA.... MOŻE PRACUJĄ 24H. I NIE MAJĄ KIEDY SIĘ ODŚWIEŻYĆ..??? PO PROSTU DZIADOSTWO NA MAXA !!!,NIE WIEM JAK STANDARD SUBARU MOŻE ICH NIE ODWIEDZA STREFOWY ALE JAK DLA MNIE PEŁEN BURAK. BYŁEM W SERWISIE W WARSZAWIE TO TAM WSZYSCY PACHNĄCY ELEGANCKO UBRANI I DO TEGO ZAPRASZAJĄ KLIENTÓW NA KAWĘ . SZKODZ GADAĆ..
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 3
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam. to moje 2 subaru dzięki bogu że na firmę bo bym z mieszkaniem poległ z kosztami napraw !!! Do tego serwis i jego pracownicy i ich kierownik to czysty P R L . !!!
Ten Zdanowicz ciągnie z klientów kasę a nie potrafi kawy bądż gazety zaproponować klientom . . .. !!! SYF,,, KIŁA,,, MOGIŁA,,,, !!!!
SERWIS JAK ZA KOMUNY ALE CENY EUROPEJSKIE . . .. !
DO PRZEMYŚLENIA WSZYSTKIM...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam... Znam tamte klimaty , ale chyba zapomniałeś że żeby mieć gwarancje wg prawa UE nie musisz go serwisować u Zdanowicza.
Chyba mało ludzi o tym jeszcze wie.
Jest dużo firm lepszych gdzie można serwisować Subaru, np. w gdyni , na kartuskiej lub nawet w Prusczu Gdańskim.
Pozatym tego nikt od nich nie czyta, musisz swoją opinie przesłać do SIP w Krakowie , a najlepiej zebrać dużą ilość niezadowolonych klientów i napisać aby chociaż pozwolili otworzyć komuś innemu autoryzowany serwis Subaru..
Bo ja przez tych p....w, sprzedałem Subaru.!!!
Teraz kupiłem na nowo i serwisuje u mechaników z dużo lepszym zapleczem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
mozesz podac tego mechanika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry