Widok

STM ul:Chwarznieńska 36 ,Gdynia

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Czy ktos kupił mieszkania na ul. Chwarznieńskiej 36.

Pilne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba byc kretynem zeby kupic mieszkanie na glownej drodze do obwonicy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
miejsce do bani, ruchliwa ulica, która wkrótce się poszerzy i będzie jeszcze większy ruch.
Odradzam kupno
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Akurat w tym miejscu droga pozostanie jednopasmowa.
Ruch jest taki jak każdym innym miejscu w mieście.
Polecam kupno ale już chyba tam wolnych tam mieszkań nie ma.
Jestem zadowolony zakupu mieszkania w tym miejscu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie trzeba być kretynem tylko znać przyszły plan zabudowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak, a o co chodzi, chętnie pomogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konkretnie o odbior mieskzania. Kupilam tam mieszkanie i zastanaiwam sie od kiedy mozna robic remont? Czy wiadomo juz kiedy beda klucze?-tzn czy na czas 29go lutego?

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam klucze od prawie dwóch miesięcy i mieszkanie prawie urządzone. Niektórzy już mieszkają w budynku. To chyba kwestia dogadania się z Grabarczykiem. Nie wiem tylko kiedy będzie odbiór całego bloku, pewnie jeszcze trochę to potrwa.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz jaki jest tam czynsz?

Dzieki za wiadomosc z gory , trzeba ustawiac sie na parapetwoki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czynszu jeszcze nie ma, do tego potrzeba utworzenia wspólnoty. Jeszcze nie wiadomo jaki tam będzie czynsz, to zależy w dużej mierze od mieszkańców i firmy jaką wybiorą do zarządzania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm... , muszę rozejrzeć się za lepszą posadą... bo w tym życiu nie zarobie na własne mieszkanie :(((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia! :) Jest tu jeszcze ktoś, kto kupił mieszkanie od STM na Chwarznieńskiej 36?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak , kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co tam sie teraz dzieje? kiedy odbiór, co z windą? wiadomo coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Winda nie chodzi, buduja odbior 30go wiec juz lada chwila. Czy to oznacza , ze bedziemy sasiadami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie, dzieje się... na to wygląda, że będziemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo, są tu może mieszkańcy nr 36? Jak tam czynsz, wspólnota i inne tego rodzaju historie - wiadomo coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak z ciekawości zapytam. Ile tam kosztował lub kosztuje metr kwadratowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos kupil mieszkanie w ich nowych lokalizacjach? Wladysławowo i Hel?
Przestrzegam!!! wiecej na priv, zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także przestrzegam!!!! Również udzielę informacji w razie pytań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przesadzacie chyba trochę, jest poślizg ale przecież z wiadomego powodu - ja tam im wierzę i ufam bo mówią o wszystkich problemach otwarcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Moja" inwestycja na 2 lata opóźnienia i mimo podstaw do zwrotu zaliczki od 9 miesięcy kasy brak! Nie przesadzam. ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeremi (@) poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem u nich we Władku i czekam, napisz proszę coś więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. kupiłem u nich mieszkanie we Władysłąwowie. Nie dotrzymali ostaecznego terminu do końca stycznia. We wtorek jadę na budowę. Jestem z Kalisza. Nie odbierają już telefonów. Czy pan coś wie, co sie tam wyrabia. Mój email : konper@o2.pl
Pozdrawiam. Albert
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam mieszanie we Władysławowie .W marcu 2015 mija dwa lata opóźnienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez kupiłem i nie wiem co robić, bo mija pół roku od daty obiecanego odbioru i nie mogę sie dogadać z tym człowiekiem, nie wiesz czy ktoś pozwał ich do sadu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też kupiłem u nich mieszkanie we Władysławowie i nie mam informacji o odbiorze budynku. Jeśli Pan tam był proszę o wiadomość
Pozdrawiam
Tomek
mój email: lokatortg@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co z tym Helem i Władysławowem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja równiez proszęo info: ao32@gazeta.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos byl ostatnio we Wladyslawowie? Co sie tam dzieje? Jaki termin odbioru?

Jak mozna sie skontaktowac z wlascicielem firmy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam władek, widać że dłubią strasznie mozolnie, właściwie widzę ludzi w mieszkaniach, jak coś robią, na korytarzach zastój, część kafelek jest, część nie. Podobno mają dowieźć, ale tych bajek to się nasłuchałem już. winda mechanizm już wstawiona. mówię o budynku a. Według mnie nie ma solidnej ekipy, a tak naprawdę zostały pierdy do wykończenia i garaż...na jedno wskazuje, kompletny brak kasy. Może koleś zainwestował naszą kasę w inne budowy, bo nie widzę kolejny rok pośpiechu, a przecież długi mu rosną. no i jeszcze jedno z bankami schody się robią...jak kroś ma kredyt, aneksy itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć masz info od Grabarczyka kiedy on ma to zamiar oddać bo ja mam info, że w optymistycznej wersji połowa maja, a może być czerwiec.... Byłem tam w ubiegłym tygodniu i mam podobne obserwacje do Twoich...., a ile czekasz już po terminie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy czerwiec. ciagle nic? końca nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-może jakieś nowe informacje na dzień dziecka?
-ktoś może wie kiedy odbiory i koniec budowy?
-czy ktoś wie czy są i czy działają windy
oraz schody na taras na dachu?
-proszę o jakieś szczegóły jeżeli ktoś ma aktualne informacje
mam trochę daleko żeby pojechać
i stwierdzić że prawie nic się nie zmieniło...
-dziękuję wszystkim za wpisy na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa!!!
i co z halami garażowymi...?
czy ktoś już może korzysta...?
i może jakaś zieleń...? mała architektura...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic sie nie dzieje, kilku pracownikow na zewnatrz, windy sa.
Zadne prace wewnatrz budynku nie sa prowadzone.
Nie ma zadnych podwykonawcow, bo nie mają na to pieniędzy.

Odbioru w tym roku sié nie spodziewam.

Czy ktos wybiera sie tam moze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STMPB Władysławowo

Witam. Jestem z Włądka i też kupiłem tam mieszkanie. Śledzę na bieżąco. Mają odbiór straży wczoraj nie przeszli odbioru nadzoru budowlanego, mają to negocjować (cokolwiek to znaczy). Hala garażowa jest ok, zamontowane barierki, kraty, oświetlenie. Na korytarzach pomalowane, kafelki położone, kończą fugi. Niestety część mieszkań n ie ma jeszcze wylewek wiec cały czas wiąże się to z przyszłym hałasem i brudem. W księdze wieczystej w IV dziale pojawiła się kwota 1400000zł obciążenia. Przypuszczam że to Grabarczyk zaciągnął. Proponuję zebrać jak najwięcej osób razem, aby w razie czego razem walczyć. Chętne osoby piszcie do mnie na maila: mar.and@wp.pl będę informował.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostalismy pismo od Grabarczyka,ze odbiory będą do końca lipca. Ale nie wiem, czy to nie kolejna ściema, bo to było pismo w odpowiedzi do banky, który już chciał nam wypowiedziec kredyt z uwagi na brak zawarcia umowy końcowej sprzedazy mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23 czerwca PINB odebrał budynek. Może sie wyrobi do końca lipca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Budynek odebrany, tylko jest sprawa hipoteki obciązonej. Pamiętajcie aby przy podpisywaniu aktu Pan Grabarczyk dostarczył zaświadczenie z banku o bezobciążeniowym wyodrębnieniu mieszkania, aby jego kredyt nie obciążył naszych mieszkań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

ktoś się tutaj pytał czy Grabarczyk ma założone sprawy w sądzie (kary umowne za opóźnienie plus brak czynszów z najmu). Chciałabym przekazać, że ja dałam moje sprawy do prowadzenia kancelarii z Gdańska (mam kilka mieszkań we Władku, niestety). Tak więc sprawy są już w sądzie, mam już pierwsze wyroki na Grabarczyka. Jak by ktoś chciał to mogę podać namiary na tą kancelarię (jestem zadowolona jak dotąd).

anna.kowalska.gdansk2014@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestey, hipoteka na nieruchomosci jest zwykłą prywatna pozyczką Grabrczyka zaciągniętą od Wietnamczyków, a nie z banku. Banki nie chcą STM juz kredytować. Budowa jest opóźniona o 2 lata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to oznacza i czego powinno się żądać od Grabarczyka przy akcie notarialnym. Mam wkrótce podpisać końcowy akt (miało być w tą środę ale z moich przyczyn zdrowotnych się nie dało) i nie chcę zeby jego długi obciążały moje zakupione mieszkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak wygląda ta sprawa z hipoteką?
Jakie taksy notarialne za przepisanie własności ? Maksymalne stawki czy Grabarczyk załatwił jakiegoś notariusza który trochę taniej kasuje?
Żyjecie ludzie?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie...
jest tak dobrze...,
że już nikt nic nie pisze...
pozdrowienia dla Andrzeja-jak zdrowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dziękuję, już dobrze. co do aktu....notarialnego czekam na info od Grabarczyka kiedy co i jak, mam nadzieję że będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz mieszkanie z opcją wynajmu? napisz jak będziesz już po podpisaniu, bo ja wciąż czekam....
czy ktoś wie ile już aktów zostało podpisane, bo Pan Grabarczyk nie odbiera telefonu, bo podobno podpisuje akty....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisanych jest podobno ponad 25 aktów. Ja dziś podpisałem, nie mam opcji najmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żyjemy. Ja też mam się dobrze;)

Również mam mieszkanie z opcją najmu, jeszcze brak kontaktu, nie mówiąc o akcie. W mieszkaniu nie ma jeszcze żadnej aranżacji.
Czy Grabarczyk wypłacił kary tym którzy mają podpisane już akty?
Dajcie znać jak podpisze ktoś umowę z najmem.

pozdr.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ile masz opóźnienia zgodnie z wstępną umową i kiedy ostatnio miałeś kontakt z Grabarczykiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się podłącze. Mam mieszkanie z opcją wynajmu. Grabarczyk też się do mnie nie odzywa. Opóźniony od marca 2014. W mieszkaniu brak wykończenia, nie mówiąc o wyposażeniu. Jak u Was to wygląda, robicie coś czy czekacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam opóźnienie 2 lata. Nie chce wypłacić odsetek, próbuje wmawiać, że odsetki się nie należą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapłacił komuś odsetki za zwłokę? A jeśli tak to w jaki sposób? Mi nie chce zapłacić, pomimo 2 letniego opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś wie co ze wspólnotą. Po wyodrębnieniu 1 lokalu już się utworzyła i teraz musi być wybrany zarząd.

My jeszcze czekamy na podpisanie aktu własności. Ale jak u większości jest problem z karami.

Słyszałem, że STM sam chce zarządzać nieruchomością w imieniu wspólnoty, co oznacza, że nigdy nie wyegzekwujemy ukończenia inwestycji czy poprawek, bo przecież sami - siebie nie będą ścigać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha!
Alternatywy 5A!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W październiku mam już, albo dopiero wyznaczoną sprawę w sądzie w sprawie zapłaty odsetek za opóźnienie. Sąd Okręgowy, zobaczymy co powie Grabarczyk , na pewno jest wezwany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś ma opcję najmu to może tylko egzekwować zapłatę czynszu za zaległy okres. Przy czym zapłata może nastąpić dopiero po przeniesieniu własności i podpisaniu finalnej umowy najmu.

Kar czy odsetek za opóźnienie w budowie nie można wg mnie w takim przypadku egzekwować.

Albo jedno albo drugie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj dostałam powiadomienie z sądu z Sopotu z którego wynika że Grabarczyk- tzn. cała jego spółka ma zajęte wierzytelności czyli poblokowane konta . Jestem właściciel mieszkania na rybackiej w lipcu szczęśliwie podpisałam akt notarialny / zawsze to cos / teraz na pewno już nic się na budowie nie będzie działo .Apeluję o kontakt do wszystkich osób które maja mieszkania na rybackiej 5 we Władysławowie. Koniecznie trzeba zwołać zebrani wspólnoty , zarząd , bo za chwile to wszystko zacznie niszczeć , nie wspomnę o tym że budynek działa na przyłączach budowlanych- woda, energia, co - brak liczników i co za tym za chwilę możemy mieś wszystko odcięte . podaję adres tombar@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy w praktyce dla Tych co mają podpisane już akty u notariusza że cała firma ma poblokowane konta i zajęte wierzytelności? a co dla Tych co jeszcze nie mają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba się zebrać i wziąść sprawę w swoje ręce. Ja jestem z Władysławowa. Jestem w budynku co kilka dni. Na dzień dzisiejszy głucho i pusto i nic się nie dzieje. Mieszkań oddanych notarialnie jest już ok. 36 więc można założyć wspólnotę. Trzeba się spotkać, może za miesiąc i wybrać zarządce. Są propozycję aby była to firma Certus z Gdynia. Musimy zebrać jak najwięcej danych ludzi aby się z nimi skontaktować. Proszę piszcie do mnie na maila imiona i nazwiska oraz numery telefonów i numer mieszkania. Jeśli znacie innych z budynku to też niech przyślą namiary. Będziemy próbowali z wszystkimi się kontaktować i zorganizować zebranie w celu zalożenia wspólnoty. Mój mail: mar.and@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajecie wierzytelności przez komornika np. oznacza , że wszyscy którzy mieli Grabarczykowi jeszcze cos zapłacić np. kolejne raty / sami czy z kredytu / musza te pieniądze wpłacać teraz na konto komornika począwszy od dnia w którym odebrali polecony z kancelarii komorniczej . Komornik mógł też zablokować środki jakie mieli na koncie bankowym , więc fizycznie zostali odcięci od pieniędzy aż do momentu spłaty długu . A dług duuuuuuży ..........

popieram propozycję podaną wyżej , może ostatni tydzień września lub początek października byłby dobry . Trzeba się też zorientować w jaki sposób może sprawnie załatwić sprawę indywidualnych liczników .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to znaczy ???
dług duuuuuuży............
jak bardzo duży ?
jak to rozumieć ?
i gdzie sprawdzić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałem że jest jeszcze jakaś budowa na Helu...
i że też ma kłopoty...
czy ktoś coś wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Helu jest ten sam problem. Budowa stoi, jest duze opóźnienie. Osttnio nadzór budowlany wstrzymał prace, bo porobili nielegalne zmiany w projekcie podczas budowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na Helu przed sezonem wakacyjnym. mieli wyciągnięte tylko mury bez dachu / ponoć coś w papierach z tym dachem im nie grało ale szczegółów nie znam / I chyba sprzedaż tych mieszkań szła bardzo licho ... przynajmniej w biurach nieruchomości mówili, ze nie było tymi mieszkaniami zainteresowania .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdziłam na stronie STM - na Rybackiej w części A dwa mieszkania do sprzedania, w części B jedno, ale czy to prawda ?

na Helu w budynku na Kapitańskiej / za biedronką / czyli w budynku o którym napisałam poprzednio nic nie zostało sprzedane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a może Ktoś coś słyszał o jakichś innych budowach STM ?
( oczywiście poza Helem i Władysławowem ).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia jeszcze.

coś nowego w temacie>?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
byłem 15-22 sierpnia we Władysławowie w swoim mieszkaniu. Ogólnie bardzo dużo nie dorobek ale moim zdaniem do ogarnięcia. Żeby były liczniki energii muszą wykonać drugie przyłącze, są w trakcie uzyskiwania pozwolenie na budowę. Z rozmowy na miejscu z braćmi pana Grabarczyka wywnioskowalem że chcą to dokończyć. Ją całej sobie spokój z egzekwowaniem kar wolę żeby to skończyli i oddali. Mój mail ao32@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może założyć grupe zamknieta na facebook
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wierzę w facebook
i w to że grupa zamknięta da nam prywatność
poza tym nie uważam że powinniśmy komunikować się w tajemnicy,
jak byśmy robili coś złego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie. Czy ktoś podpisuje teraz, we wrześniu akty bo niestety jestem też posiadaczem mieszkania w tym bloku i cały czas się to przesuwa :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro nie podpisałeś , to jeszcze właścicielem mieszkania nie jesteś.
Ja również nie podpisałem, proponuje wywieźć tego oszołoma pseudodewelopera do lasu.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny dług

Przyszło do mnie pismo o kolejnej egzekucji komorniczej na ponad 230000 plus odestki przeciwko spółce Grabarczyków. Także poza 5000000zł to kolejna egzekucja komornicza. A o ilu nie wiemy. Budowa na dzień dzisiejszy stoi, nic się nie dzieje, nikogo nie ma z pracowników. Jestem tam co kilka dni i widzę. Jestem za aby utworzyć zamkniętą grupe na FB. Łatwo było by rozmawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa na facebook-u

Jestem za aby utworzyć grupę na facebooku. Jak ktoś utworzy to chętnie wstąpię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak chcecie weryfikować uczestników grupy? grabarczyki mogą logować się z dowolnym nazwiskiem - też będą przyjęci do grupy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W drodze są już kolejne zajęcia komornicze i bajeczka Grabarczyków ze załatwili problem jest tylko niestety bajeczką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z tego ze zobaczą, czy to tajemnica ze ludzie wiedza o jego długach. Na moje może to być grupa otwarta nawet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z ludźmi którzy maja podpisne akty? Czy im coś grozi w związku z bankructwem STM ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie jeszcze czy w budynku jest woda i prąd ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa na facebook-u

Została utworzona grupa na facebooku. Wystarczy wyszukać rybacka5a i kliknąć aby dodać do grupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko to, że nie wykończy budynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam facebooka. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy jakieś spotkanie jest w planach, dla tych co podpisali akty już? Czy te osoby jakoś się organizują?
Moja propozycja dla takich osób - 26.09 sobota wieczór, musimy się skrzyknąć i omówić wspólne działania. Bardzo proszę pisać do mnie na maila seweryn7@wp.pl te osoby, które już mają akty podpisane, bo nie ma na co czekać już. Dogramy miejsce i godzinę spotkania via mail.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to trzeba chęci !! Jestem za !! To działamy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę wyszukać grupy rybacka5a. Proszę o jakieś wskazówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkanie

Tak, plany są na spotkanie właśnie 26.09. Jesteśmy w trakcie zbierania kontaktów do ludzi. Jak będzie więcej coś wiadomo to damy znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie mogłem znaleźć grupy Rybacka5A - to ją założyłem, można znaleźć i zapraszam. Zliczyłem dziś z księgi wieczystej - lokali mieszaklnych wydzielonych jest 42.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydzielonych, tzn posiadających akt notarialny i księgę wieczystą już swoją?
Proszę o kontakt kiedy spotkanie będzie via mail/tel. który podałem. propozycja 26.09? widać strzeliłem dobrze powyżej:) . Dostałem maila, że narazie zbierane są dane osób, które mają księgi i o spotkaniu zostaniemy poinformowani mailowo, telefonicznie. Kto w końcu robi tą listę ? Pan Panie Marcinie? Poprostu niech ta osoba wrzuci tu adres maila na forum, bo nie wszyscy mają facebooka (ja np. nie mam), na który ludzie mają wysyłać swoje dane kontaktowe/teleadresowe (ja już wysłałem,zostało to jej przesłane pośrednio lub bezpośrednio) - ale nie wiem kto to dokładnie). tak więcej się zbierze pewnie, bo do mnie dwie osoby też napisały, jak tu wrzuciłem maila powyżej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

grupa fb

www facebook com / groups / rybacka5a /

Mapisałem w takiej formie gdyż inaczej nie można zamieścić odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. reszte informacji proponuje przekazywac via mail/tel/facebook - kto co ma. z wiadomych przyczyn. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeremi poczta fm

znajde was rowniez na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Ja również nie mogę odnaleźć grupy. Czy ona istnieje?

Poza tym gdzie się wszyscy podziali?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie wszyscy zadowoleni już ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ma ktoś może jakis namiar na Grabarczyka? Telefon w biurze wyłączony, a ja muszę pilnie z nim sie skontaktować.
I try to take one day at the time, but sometimes several days attack me at once...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a facebook ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
505756296
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

czy ktoś może mi potwierdzić, że jutro na godz. 10 we Władysławowie jest ustalone spotkanie osób które podpisały umowy z STM ws dalszych działań w tej sprawie ? Ewentualnie czy mogę prosić o jakieś namiary na organizatora ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jeszcze nie otrzymał aktu własności z Włądysłąwowa? proponuje kontakt w tej sprawie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry