Widok

SUPER SZKOŁA!!!

Gorąco wszystkim polecam Gimnazjum nr 25. Nauczyciele uczą z pasją, mamy ciekawe profile, który powinny zadowolić każdego. Nie mamy ocen tylko punkty, co brzmi, nie ukrywam, strasznie, ale wystarczy przeczytać nasze WSO, żeby wszystko zrozumieć. Jestem w klasie dwujęzycznej, mam aż 6godzin angielskiego tygodniowo. Powiem, że to jest naprawdę wow, bo w innych klasach angielskich w innych szkołach są tylko 4 godziny. W pierwszej klasie mamy nauczanie dwujęzyczne biologii i geografii. Dostajemy słówka, ostatnio na biologii była calutka lekcja po angielsku! Super! Wracając do angielskiego, ja mam angielski z genialną panią Marysią Kalużną. Chociaż ciśnie, robi kartkówki, zadaje lektury (po angielsku!) uczy wspaniale, wszystko tłumaczy, po prostu miodzio. Ponadto wzbudza zaufanie uczniów. Często z problemami idziemy właśnie do pani Marysi. Organizuje też dużo wyjść. Ostatnio byliśmy na spotkaniu z attache kulturalnym USA. Nie chcę się rozpisywać, resztę można przeczytać na naszej stronce. Zachęcam wszystkich rodziców do posłania swoich dzieci właśnie do nas!!!
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chciałabym iść do tej klasy ale boje się, że nie zdam. Czy egzaminy ustne są bardzo trudne???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jedno pytanko: Czy osoby mieszkające w rejonie tej szkoły mają pierszeństwo do tej klasy?
Chcę ocenić swoje szanse bo jestem z poza rejonu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry