Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... - opinia wątek zamknięty Niestety, ale wszystkie negatywne komentarze, które już zostały tutaj...
~...
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z wyboru uczelni, "ludzka" kadra, ciekawe przedmioty, dużo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Studia bardzo drogie, ponad 4000 tys. za 1 semestr, jednak nic więcej poza...
~Adam
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2018

Swps Sopot wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ! Świetna kadra i wysoki poziom nauczania.
~Gho
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Zbyt droga wątek zamknięty Kończyłam studia podyplomowe. Moim zdaniem abstrakcyjne ceny nie są adekwatne...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Nie tylko dyplom. wątek zamknięty Dużo wysiłku i pracy kosztowało to by móc się jednocześnie utrzymać w...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Najlepsza Szkoła Wyższa wątek zamknięty Okres studiów na SWPS był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Miałam to...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Bardzo dobra uczelnia, polecam każdemu kto wiąże swoją przyszłość z psychologią. wątek zamknięty Największą zaletą uczelni jest fakt, że nie daje gotowych rozwiązań, tylko...
~studentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Masz pieniądze-skończysz studia. wątek zamknięty Poziom nauczania z roku na rok pozostawia wiele do życzenia. Liczba godzin...
~absolwentka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2013

Zenada wątek zamknięty uczelnia nastawiona na kasę, kadra no cóż mają studenta za "zło konieczne",...
~Ania
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Polecam SWPS wątek zamknięty Jestem absolwentem SWPS i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Zawsze można...
~absolwent M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

ile za różnice programowe? wątek zamknięty witam, chcę przenieść się na studia dzienne na swps, wcześniej studiowałam...
~studentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Nie, nie i jeszcze raz nie. wątek zamknięty Odradzam każdemu tą uczelnie. Poziom kiepskiego liceum + niekompetentna kadra...
~Tomasz
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Warto czy nie? wątek zamknięty Czesc. Zastanawiam sie nad rozpoczecie nauki w swps w sopocie. Wiem ze jest...
~olga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Psychologia dla mgr wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły!!! Bardzo, ale to naprawde bardzo dużo nauki, zjazdy...
~OLA
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Problem - ROK I wątek zamknięty Mam problem. Nie potrafię ogarnąć planu, nie wiem kiedy zaczynają się zajęcia...
~An
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

rewelacja! wątek zamknięty Cudowna kadra, zaangażowana, z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem...
~Marakesz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

SWPS SOPOT wątek zamknięty Nie polecam NIKOMU tej szkoły, ze względu na to że władze tamtejszej szkoły...
~oburzona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

nie polecam wątek zamknięty nie zdecydowałabym się drugi raz na tę uczelnię. zajęcia kończę o 18:45....
~ona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2007

SWPS ale nie w Sopocie wątek zamknięty SWPS faktycznie może i jest świetną uczelnią ale nie w Sopocie. Tutejszy...
~Studentka83
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

31

wątków

do góry