Widok

SYLWESTER

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Wpisujcie proszę gdzie się wybieracie na Sylwka... z grupą, chłopakiem/dziewczyna? domowka, do klubu?

Ja sie wybieram z ekipą znajomych do Vivy

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sylwestra na mazurach w Klubie Mazury w Mrągowie, byłam bardzo mi się to miejsce podobało.
Polecam gorąco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aja polecam opiekę nad dziećmi-dla zainteresowanych rodziców.Opieka w Akademii Super Nianie w Gdyni PISZĄ O NAS W TRÓJMIEŚCIE W ZAKŁADCE SYLWESTER:))
biuro@supernianie.eu 511 066 797
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze do Vivy tez zawitam na sylwka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLSKA FABRYKA TANCA
DANCE VISION TV INTERBATIONAL

tutaj naprawde warto !

WIELKI BAL SYLWESTROWY 2008 / 2009
STROJE WIECZOROWE LUB KOKTAJLOWE !

ORKIESTRA NA ZYWO !

SHOW TANIEC Z GWIAZDAMI

SHOW YOU CAN DANCE

SHOW BELLY DANCE

POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

PROFESJONALNY CATERING


... w tym roku pobijamy rekordy !!!

ZOBACZ NASZĄ WYJATKOWĄ PROPOZYCJĘ NA NASZEJ STRONIE !
w tym roku bedziesz pod wrazeniem !

www.dvtv.pl
www.dvtv.pl
www.dvtv.pl


Dodatkowe informacje: http://www.dvtv.pl
e-mail: dancevisiontv@poczta.onet.pl
Organizator: Polska Fabryka Tańca Dance Vision TV International
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niema juz tej oferty w DANCE VISION
TERAZ JEST WERSJA 2 ZA 170 ZL
WWW.DVTV.PL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie! Tradycyjnie również i w tym roku grupa przyjaciół i znajomych organizuje spotkanie Sylwestrowe.
Zostało tylko kilkanaście miejsc w pokojach 3 i 4 - osobowych
Termin: 30 grudnia br. (wtorek) do 4 stycznia 2009 r. (niedziela).
Cena: 555 zł/osoby. W koszcie zapewnione są:
• zakwaterowanie,
• wyżywienie (generalnie śniadania i obiadokolacje),
• uroczysty wieczór - 3 gorące posiłki (schab ze śliwką w sosie własnym + frytki i sałatki, krokiet z barszczem czerwonym, pieczona nóżka kurczaka), zimna płyta (wędliny, żółty ser, sałatki, galaretka z drobiu, rolmopsy itd.), ciasto, owoce, napoje (soki, coca-cola, woda mineralna, kawa, herbata), 1/6 szampana itd. Inne napoje we własnym zakresie.
• wieczory integracyjne (płonący pstrąg, tort, kawa, herbata i in.),
• kulig, lodowisko (przy wystarczająco ujemnych temperaturach), siłownia, bilard
Dla chętnych - autobus do nowych! Term Podhalańskich (Szaflary); dodatkowy koszt (autobus lub bus) 15 zł. Strona Term: http://termypodhalanskie.pl/
Miejsce: Rabka-Zaryte, która znajduje się u podnóża Lubonia Wielkiego– 1022 m npm.
Zostaniemy przyjęci przez gościnny DW Karabela (posiada 80 miejsc noclegowych), Rabka-Zaryte 14;. www.dw.karabela.com.pl Atrakcyjność pobytu – oprócz szerokiej oferty turystycznej tego regionu i towarzyszących imprez – podniesie wysokiej klasy obiekt, który jest po gruntownym remoncie i przebudowie wnętrz. Każdy pokój posiada (nowy) pełny węzeł sanitarny (prysznic, WC, umywalka) z balkonem, TV, radio. Do dyspozycji sala telewizyjna (telewizja satelitarna), sala bilardowa, siłownia. Bezpłatny parking. Obiekt całodobowo chroniony.
W sąsiedztwie DW Karabela (za oknami) zlokalizowany jest wyciąg orczykowy Polaczakówka o długości 650 m i przepustowości 850 osób/h. www.polczakowka.region-rabka.pl Wieczorem oświetlony. Działa również szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu.
Natomiast bardziej znany wyciąg orczykowy na Maciejową o długości 840 m i przepustowości 929 osób/h (trasa zjazdowa ma długość 1200 m) jest odległy o ok. 5 km od ośrodka.

Kontakt:
Bogusław Pietrus tel.: (0-793) 00 11 60; e-mail: bodzio100@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

domowka.pl

zdjecydwanie sylwester domowka.pl NAJLEPSZA OPCJA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak się zapowiada imprezka w vivie??? czy ktos tam spędzał sylwestra??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez dzis zawitam do vivy,wczoraj zdobylam bilety za wstep bagatela za 50zl. a sylwek jak rozmawialam z menedzer zapowiada sie nawet fajnie,wystep Sonique. Moze byc udana imprezka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tym razem za namową koleżanki wykupiłam lot do Berlina i tam się będziemy bawić. Co prawda będziemy tylko we 2, ale może się jeszcze kogoś namówi, bo może być fajnie a bilety na przelot niedrogie, bo można jeszcze skorzystać do końca wrzesnia z promolotu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, teraz wszyscy latają lotami w promocji lotu ;). tyle, ze podobno trzeba 45 dni min. przed odlotem rezerwowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ma ktos pomysł na Sylwestra dla singli? Chętnie bym gdzies poszła na Sylwestra, ale nie mam faceta. Pewnie więcej jest osob takich jak ja więc może ktos ma pomysł jak możemy spędzić Sylwestra? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/razem-na-sylwestra/lokal-100-m2-ogl2196375.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM ,POSIADAM LOKAL, NA ZASPIE (JANA PAWŁA II) O POWIERZCHNI OK 100M2 KTÓRY BĘDZIE PUSTY NA SYLWESTRA.POMYŚLALAM IŻ MOGĘ URZĄDZIĆ SYLWESTRA SKŁADKOWEGO , WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST SZYBSZE ZAPISANIE SIĘ NA IMPREZĘ , DEKLARACJA CO KTO PRZYNIESIE, ORAZ 10ZŁ ZA WYPOŻYCZENIE STROJU ,GDYŻ KAŻDY MUSI BYĆ PRZEBRANY, A JA POSIADAM OK 100 SZT DLA DOROSŁYCH WIĘC NIE MA PROBLEMU. CZEKAM NA ZGŁOSZENIA DO 29 GRUDNIA. PROSZĘ DZWONIĆ W DZIEŃ POWSZEDNI OD 8 DO 20. IMPREZA NAPEWNO NIEKOMERCYJNA , MYŚLĘ IŻ OK 30 OSÓB SPOKOJNIE SIE ZMIEŚCI.NAJLEPIEJ OSOBY 25-45 LAT, ALE ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH. POZDRAWIAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)) Możemy razem gdzies isc ja tez nie mam planów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tutaj mam nadzieje bedziemy sie w grupie 6 os.dobrze bawic.
Juz zarezerwowalismy hotel
http://katalog.esky.pl/hotele/europa/polska/gdansk/novotel+gdansk+marina/index.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli interesuje Was Sylwester w Sopocie, to tutaj możecie sprawdzić wszystkie propozycje:

Haffner, Sheraton, Grand, Rezydent, Tropikalna Wyspa, Miramar, Dream Club, Viva

www.SopotHotele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest w Akademii Morskiej? Chcielibyśmy tam pójść z dziewczyną ale jakie są dokładnie klimaty? Lubimy muzykę z lat 60, 70, 80?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.thetowers.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod Lipami w Bystrej. 250 zł od osoby . Super klimat i pyszne jedzenie. Bawiłam się w zeszłym roku i w tym również zamierzam razem z tą samą grupką przyjaciół. Można też wynająć pokoje. Polecam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w vivie byłam na sylwestra 2 razy.Super się bawiłam. Również polecam a teraz po remoncie klimat tez niepowtarzalny w cream.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ja bawiłem się w Mieście Aniołów w Gdańsku i chyba w tym roku powtórka, zapowiada się niezła zabawa!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! czy ktos z Was bawil sie na sylwestra w EL PASO- w oliwie ?
co myslicie o Soprano na Przymorzu ??
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja idę na sale opus w wejherowie byłam tam na andzrejkach i napewno pójdę na sylwestra zabawa była super jedzenie bardzo dobre
bawiliśmy się do 5 nad ranem
cene zasylwestar mają przystępną bo 370,00 a menu bogate
my cała paczką idziemy właśnei tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejrzewam, że w tym roku nie będzie śniegu na święta, więc zdecydowałam się jednak pojechać nad morze. Znalazłam dobre miejsce na sylwestrowy.pl polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja tez idę do opusu :)
mam blisko i fajnie można sie tam pobawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Victoria Bolszewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mandarynka- sala vip -- wlasne grono okolo 30 osob... zabawa w stylu retro i rock'n'roll... open bar wlacznie z chivasem 12letnim ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak co roku wybieramy się do Club70 w Sopocie. Zawsze świetnie się tam bawimy. W zeszłym roku nie schodziłem z parkietu, ten pyszny żurek uratował mi życie ;) Skrzypek na żywo wymiatał. Ogólnie rewelacja. POLCEAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktos wie gdzie jakis sylwester w rockowym klimacie????
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sylwester w UCHU !!!!

Czesc!

Jak co roku wybieramy sie ze znajomymi do Ucha w Gdyni. Przednia zabawa, stoliki dla wiekszych grup, pyszne jedzonko:D

http://www.ucho.com.pl/calendar/event/386

Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy tam ze znajomymi na andrzejkach grał świetny D'J, ten sam będzie na Sylwestrze, chyba mają ofertę na swojej stronie internetowej. My płaciliśmy 220 zł, w cenie jest też alkohol:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
S Y L W E S T E R 2009/2010

„Auto – Bar” ul. Kartuska 414 80-125 Gdańsk

Tel. 058 322 11 39 512 225 018 512 224 974

Wstęp 120 zł /osoba
Zabawa zaczyna się o godz. 20˚˚

MENU

Na dobry początek tradycyjny żur staropolski

Nocne przekąski :
- półmisek mięs pieczonych
- sałatkowy duet
- schab pod pierzynką
- smakowite koreczki z dipami
- jajo w sosie tatarskim
- marynaty z wiejskiej chaty
- smalczyk swojski
- pieczywo
- kawa, herbata
- lampka szampana
- 1 litr soku lub napoju

Na rozgrzanie gorąca przekąska o godz. 1 - smakowite leczo.

Z A P R A S Z A M Y !!!


P R O M O C J A !!!

Grupa powyżej 10 osób - 100 zł/osoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwester w pensjonacie (Mikoszewo n./Wisla) dla grupy 45 osob.
Mozliwosc noclegow dla calej grupy. Cena do negocjacji.

Wiadomosc na kpds3@gmx.de
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku zamierzam spędzić sylwestra w restauracji Szafarnia 10 w Gdańsku. Będzie kolacja noworoczna, składająca się z ośmiu dań. I to wszystko przy dźwiękach swingu, jazzu i bluesa. Będzie smacznie, elegancko i z klasą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Sylwester

szukam partnerki na Sylwestra (47 odpowiedzi)

Witam! Jezeli nie masz z kim pojsc na Sylwestra to odezwij sie, ja wybieram sie ze znajomymi...

a może wspólny Sylwester?pani poszukiwana;) (9 odpowiedzi)

Hej Wam piekne kobiety;)Z wielką przyjemnościa wybiorę sie na Noc Sylwestrową wraz z szaloną...

Szukam partnerki na sylwestra Gdańsk (6 odpowiedzi)

Szukam partnerki która będzie towarzyszyć mi na sylwestra w Gdańsku. Potrafię świetnie tańczyć....

do góry