Widok

SZAŁU NIE MA....

W tym roku zaczynam 3 klase PRE-IB. Nie chce mi się rozpisywać, ale nic nie ma szczególnego w tej szkole. O ile nie jesteś laureatem i nie biegasz non stop na jakieś olimpiady. A mi się nie chce. A wtedy kadra ma cię gdzieś, Wyniki III LO w rankingach to właśnie zasługa tych kilku ludków, nic więcej. A koniec końców taki sam odsetek uczniów dostaje się na studia tak z Trójki, jak i z vilo, X albo IX.
To jak koszulki kupione u tego samego Hindusa- na jednej nabili znaczek Pumy i cena skoczyła 5 krotnie.
Tak znaczkiem jest właśnie Trójka. Bo jakby im zabrać tych kilku olimpijczyków to szkoła kompletnie się nie rózni od pozostałych (z pierwszej piątki, tzn VI, X, IX i II).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie w 100% Tez 3 klasa, tylko biol chem (pewnie sie znamy) Poziom wygorowany, ale niewiele ma to wspolnego z dobra kadra. I taka niby dobra szkola a u nas wiekszosc klasy chodzi na korepetycje- z prawie wszystkich przedmiotow ! -ot cala zagadka Trojki. Drugi raz NIGDY bym do tej szkoly nie poszla !! Wybralabym wlasnie ktoras z tych pozostalych czterech co wymienilas. Tam sa przynajmniej fajni ludzie, a tu tylko garstka fajnych, reszta padaka, tacy jacys NIE GDYNSCY :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
O 3Lo, zawsze była opinia że jest to szkoła bogatych dzieciaków. Moi znajomi którzy tam chodzili to w 90% procentach dzieci urzędników, architektów i adwokatów.

Najlepiej świadczy o tym zdarzenie gdy w szkole prześladowano uczęcnnicę. A prześladowcom się upiekło ( tato ... Adwokat).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, sprawa dosyc znana do dzis. Tylko nie ja jedna przesladowano,chociaz na dzien dzisiejszy coraz mniej jest takich sytuacji. Co nie zmienia faktu, ze dobre wyniki szkoly sa wynikiem korepetycji prawie wszystkich ich uczniow, z wiekszosci przedmiotow. A na to niestety potrzebne sa pieniazki. Ja biore korki tylko z mat i angielskiego i patrza na mnie jak na jakiegos kosmite- ze TYLKO z 2 przedmiotow ?? I dajesz rade ???
Trojka nie jest jakas magiczna placowka z niesamowitymi nauczycielami, co tak wspaniale ucza iz co piaty to laureat. NIC NIE UCZA ! Robia to za nich korepetytorzy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry