Widok

SZCZERZE NIE POLECAM

Szkoła o niby wysokim poziomie, tak naprawdę mało którzy nauczyciele są w stanie zainteresować lekcją i w dobry sposób wytłumaczyć dany temat. W dodatku są bardzo subiektywni, ocenianie nawet na sprawdzianach jest według tego który nauczyciel kogo lubi ( w szczególności pani K.(chemia) i I.(j.polski). Prosty przykład: zdarzyło się że napisałam prace pisemną (domową) 2óm moim koleżanką. i moja praca i ich prace były jeśli chodzi o treść takie same, lecz zapis był inny, ale i tak bardzo podobny. One dostały 3+ a ja 1. Szkoła bardzo zniechęca do nauki i dołuje. Starani ucznia nie są w żaden sposób doceniane. Pani K. jest niedowartościowana (bo nie wybrano jej na dyrektora szkoły) i swoją klasę męczy karząc jej organizować prawie każdą szkolną imprezę. Wymusza to nawet płaczem jest taka sprytna. Pani I. nudzi tak ze nie można usiedzieć na lekcji i nie jest w stanie słuchać się tego co mówi, jest to tak mało ciekawe. O paniach od biologi nie wspomnę. Poziom matematyki niski. Nauczyciele ogólnie złośliwi, niedowartościowani - gnoja uczniów i zniechęcają bardzo mocno. Szczerze nie polecam tej szkoły !!
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 2
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ukończyłem IX L.O., zdałem maturę za pierwszym podejściem, dostałem się bez problemu na studia. Jeśli takiego tłoka jak ja dali radę przygotować na wyższą uczelnię, powinni i z Tobą dać sobie radę.

Choć jak patrzę na Twoją wypowiedź ("2óm, koleżanką, karząc") to już widzę, że może to być jednak nie lada wyzwanie.

Zanim zaczniesz szkalować nauczycieli pomyśl, czy może wina nie leży także i po Twojej stronie. Poza tym skoro tak odważnie wyjeżdżasz z cudzymi nazwiskami, czemu sam się nie podpisałeś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie to samo chciałam napisać, uprzedziłeś mnie, absolwencie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry