Widok

SZCZERZE ODRADZAM

Ocena dotyczy gabinetu ginekologicznego.
Babka młoda i niekompetentna.

Na zwykłym badaniu USG stwierdzili mi nieprawidłowości, konsultacja w gabinecie ginekologicznym. Babeczka uznała, że jestem całkowicie zdrowa, po czym inny ginekolog tydzień później stwierdził 2-cmowe zaschnięte guzki. Musiały pojawić się dużo, dużo wcześniej przed wyszytą, skoro zdążyły zaschnąć.
Ciężko nie zauważyć 2cmowych guzków, skoro widać to gołym okiem, ale tej pani jakoś się to udało.

Dziwne, że babeczka nie ma poczucia winy - próbuje leczyć ludzi bez odpowiedniej wiedzy.
Cena usługi jest niska - idealnie dopasowana do jakości usługi.
JEŻELI ZALEŻY CI NA WŁASNYM ZDROWIU TO STANOWCZO SZUKAJ GDZIE INDZIEJ
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
W tej przychodni jest wiele babeczek moze tak konkrety?
Ja mam same pozytywne odczucia ale może korzystamy z innej lekarki bo w tej przychodni pracuje bardzo duzo lekarzy, podobno mają bardzo dobre aparaty do USG wiec dziwi mnie taka krytyka calej przychodni a nie wybranego lekarza.
A co dyrekcja przychodni na Twoje uwagi? Może lekarz ma jakies medyczne uzasadnienie np. Faza cyklu?
Prowadze salon fryzjerski i denerwuje mnie jak ktos mowi ze dany salon jest beznadziejny (bo zrazil sie do jednej fryzjerki i szefostwa nawet nie poinformuje). Dlatego jak juz kogos chcemy z krytykowac to. Róbmy to dokladnie-osobowo i uczciwie i dajmy szanse drugiej stronie sie wytłumaczyć.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z-krytykować,droga Malwino-fryzjerko?
Ach,tak.....wszystko jasne...;)
Poza tym,trzeba ci niestety chyba jednak wytłumaczyć,iż nijak się ma odniesienie "Dr Fryzjer" do "Lek. Ginekolog".
Poniała?Czy zbyt mądre jak na fryzjerską główkę?;)

Poza tym,nie widać,by jakakolwiek osoba na tym forum się z czegokolwiek tłumaczyła.Komentarze są jednostronne (tylko od pacjentów,lekarze po prostu nie mają czasu na dyskusje via internet na portalu trójmiasto i nie jest to komentarz ironiczny w ich stronę,o nie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez odradzam odział ginekologiczny w EVI MED ponieważ w tym roku byłam w ciąży i poszłam tam do nich bo nie czułam ruchów dziecka jak zawsze Pani ginekolog powiedziała ze mam rozwarcie na 3 palce i ze kieruje mnie na zaspę do szpitala a na wypisie było od Pani ginekolog ze ciąża jest zagrożona a Mój mąż był w pracy w redzie i ja juz powoli dostawałam skurczu ale miałam na mojego męża czekać az tam w poczekalni jak pomnie przyjedzie. Wiedząc ze zaczyna mi sie poród nie wezwały karetki tylko mój mąż miał mnie zawieść. Jestem Bardzo zwiedzona ich specjalizacja .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry