Widok

SZKOŁA JAZDY PRYMUS ŁĘGOWO

Mini Szkoła Jazdy Temat dostępny też na forum:
Chciałbym polecić OSK Prymus z Łęgowa k. Gdańska.
Instruktor z prawdziwego zdarzenia. Zaangażowany w 100%. Posiada dar przekazywania wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Świetna technika nauki. Kursant czuje się traktowany indywidualnie. Szkoła powinna mieć hasło przewodnie "Cierpliwość ponad wszystko" :).
Skutkiem efektywnego prowadzenia szkolenia jest dzisiejszy komentarz Egzaminatora po zdanym egzaminie "gdybym w wyniku zdanego egzaminu wydawał świadectwa to Pan dostałby je z wielkim czerwonym paskiem - perfekcyjne!" Pozostałe 2 osoby z tej szkoły jazdy tez zdały dzisiaj egzamin!!! Wszystko to zasługa odpowiednich wskazówek przekazywanych głównie w części praktycznej szkolenia!!!


DZIĘKI GRZEŚ!! Można Cię polecić dosłownie KAŻDEMU!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Grzegorz nauczył mnie wielu podstawowych umiejętności niezbędnych kierowcy miedzy innymi: panowanie nad pojazdem oraz cofania, których niestety nie nabyłam po ukończeniu kursu w Gdańsku (O.S.K. Mirafiori) oraz mimo jazd doszkalających (O.S.K Expert) nadal nie potrafiłam przebrnąć przez pewne tematy związane z problematyką kierowania pojazdem, ale dzięki wielkiej cierpliwości i sporemu uporowi Grzegorza nauczyłam się radzić sobie z autem,
Gorąco Polecam wszystkim zainteresowanym zdobyciem Prawa Jazdy.
Grzegorz is the best teacher in the world :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Łęgowo

Szkoła w Łęgowie - pytania (25 odpowiedzi)

proszę o kilka słów na temat szkoły w Łęgowie, tam gdzie jest podstawówka , gimnazjum itp. Czy...

do góry