Widok

SZKOŁA REWELACYJNA!!!

Szkoła przede wszystkim dla dzieci. Kadra pedagogiczna naprawdę pracuje, stara się, wychwytuje wszelkie problemy, a przede wszystkim pozwala i pomaga w odnoszeniu sukcesów dziecku. Dyrektor otwarty na problemy dzieci, przede wszystkim dobro dzieci jest dla Pana Dyrektora najważniejszei, kreuje szkołę na wysoki poziom. Kilka języków, zajęcia sporotowe, opiekuńczość jak w rodzinnym domu. Mam porównanie bo mój syn chodzi do tej szkoły, a starsze dziecko chodziło do innej i tam był prostu koszmar. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla wychowawczyni Pani Beaty Kudełki, nauczycielka z powołania, pełna pasji i zaangażowania. Pani ucząca języka włoskiego nie do zastąpienia, po prostu kocha to co robi. Ogólnie cała kadra pedagogiczna w tej szkole jest z powołania i całe serce wkłada w rozwój dzieci, godna pochwały i brania przykładu z ICH pracy. Pozdrowienia dla zawsze uśmiechniętej Pani Intendentki, za pyszne obiadki, ciepło, radość i za to że nawet niejadki zaczynają jeść:) Ukłon także w kierunku Pań Szatniarek, naprawdę przemiłe Panie, przy których każde dziecko poczuje się bezpieczne.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kilka języków???????? Jakieś żarty! A na świadectwie z pewnością tylko jeden - angielski. Pozostałe to zajęcia pozalekcyjne, jak w każdej szkole. Nie przesadzajmy z tą rewelacyjnością...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani od włoskiego to z całą pewnością żadna rewelacja, osoba arogancka, agresywna i niedouczona...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
z oceną paniusi od włoskiego w 100proc.się zgadzam.przykład:jak można powiedzieć rodzicowi ze dziecko nie powinno chodzic na j.włoski bo ma wadę wymowy=od stwierdzenia tego to chyba jest logopeda+i podcinac skrzydła dzieciakowi który chętnie uczestniczył w tych lekcjach
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry