Widok

SZOK !

opiszę jedną sytuacje . Zapomiałam z pracy kluczy a byłam już pod domem zamówiłam więc taxi aby podjechała pod adres mojej pracy i poprosiłam koleżankę żeby dała taksówkarzowi klucze,nastepnie podała adres pod który ma je zawieźć. Na miejscu czekałam ja z przygotowaną gotówka 10 zł bo tyle płace zwykle za ten kurs. Pan z taxi uświadomił mnie że jest to przesyłka i należy się 30 zł . Zdębiałam ... Okazało się że to prawda -tyle wynosi kurs z przesyłką gdy zgłaszasz w centrali że bedzie to przesyłka i kierowca musi ją odebrać ... Ja nieświadoma tego gdyż miałam już taka sytuacje i przywoziła mi klucze inna korporacja i nie było takich Cyrków ... :) Bo rozumiem żeby On musiał wysiąść z samochodu ... a siedział włożyła mu klucze a ja je odebrałam nie musiał wchodzic zanosic odbierac itd.... Jestem zbulwersowana tym faktem ... i dogadał się ze mną i wziął 20 zł mimo że zlecenie nie było podane jako przesyłka a więc dyszka w kieszeni !!! Chodzi mi tu o fakt ... mój błąd na przyszłość bede wiedziała... ale jacy ludzie pracują w tej korporacji!!!! nie polecam !
Moja ocena
Komfort Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

To straszne , nie zamawiaj taxi tylko z kapciorka, zdrowo i tanio

fifeknn
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty benia, mysle ze przesylka to przesylka co. w komforcie przesylka 25 a w asie 30-chyba konkurencja tu kombinuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry