Widok

SZUKAM SALI WESELNEJ

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć, szukam urokliwej sali weselnej położonej w lesie/ nad jeziorem? Trójmiasto i okolice, HELP!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adler Stężyca ale z terminami ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielina Brama sala Sopocka Przywidz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dworek Oleńka w Tuchomiu koło Chwaszczyna nad jeziorem pyszne jedzenie super obsługa sama we wrzesniu mam tam wesele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okolice to jak daleko od Trójmiasta? ;) Ja mam zarezerwowany termin w Tabunie w Otominie, ale że generalnie szukałam podobnego klimatu (jezioro, ewentualnie las, to w okolicy trochę miejsc sprawdzałam. Jeśli wesele dość małe (do 80 osób) to sprawdź O.W. Largo w Borsku. Jeśli większe to jest jeszcze Wodny Świat w Ostrzycach albo Gawra w Iwicznie. Wszystkie te miejsca są bardzo ładne pod względem wystroju, a o to generalnie tutaj ciężko ;) W razie czego mam linki do reportaży z wesel w tych miejscach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leśny Faltom w NDW, Pan Tadeusz/ Zaścianek w Chrzaszczynie, Dajak w Koleczkowie
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdzę tabun, dziękuję. Reszta trochę daleko albo nie ma wolnych terminów :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak blisko, to może jeszcze Godding albo Harnaś w Sopocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karczma Trzy Dęby w Gdańsku - jest blisko lasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Ci Żabi Dwór w Ostrzycach....jestem już po i było wyśmienicie....urokliwe miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry