Sabai Jai

Salony masażu

Gdynia, Starowiejska 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Jedne z najlepszych tajskich masaży jakie do tej pory miałem przyjemność...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Maciej - opinia wątek zamknięty Niestety muszę wystawić negatywną opinnie. Wczoraj byłem na masażu w Sabai...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Wspaniały relaks i atmosfera już nie mogę się doczekać następnego masażu
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Doskonałe dla zdrowia i urody wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z masażów. Ogólnie samopoczucie dużo lepsze niż...
~Mietek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

uwielbiam i polecam wątek zamknięty sabai jai polecałam znajomym wielokrotnie, ale tak dobre, autentyczne miejsca...
~ks
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Oferta na medal wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałem z oferty masażu. Dla relaksu i dla zdrowia. W obu...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Pani, która siedzi w recepcji jest bardzo niemiła. Wydaje komendy zamiast...
~Maluetka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Moja wizyta w salonie Sabai Jai to totalna porażka! Jestem zszokowana...
~Angelika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Najlepszy relaks! wątek zamknięty Masaż tajski to najlepsza forma relaksu jaką do tej pory udało mi się odkryć....
~gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

jak dla mnie super wątek zamknięty To był mój pierwszy masaż w zyciu i jestem strasznie zadowolona. Atmosfera...
~mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

serdecznie polecam wątek zamknięty skorzystałam niedawno pierwszy raz z zaproszenia na masaż olejkami...
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Lubię To miejsce wątek zamknięty Lubię spokój i relaks tego miejsca
~Adriann
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Masaż wątek zamknięty Masaż w wykonaniu jednej z masażystek to totalna porażka!!! Masażystka nie...
~Marcin
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

NAPRAWDE FANTASTYCZNE MIEJSCE ! SUPER RELAKS! POLECAM! wątek zamknięty Miejsce fantastyczne, gwarantuje miłą atmosferę . Wspaniały relaksujący...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Znakomity relaks wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z różnych masaży, będących w ofercie salonu. Zawsze...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

niesamowite doznania wątek zamknięty na pewno będę polecać!!!!!!masażem byłam zachwycona--była to moja pierwsza...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Uczta dla mojego ciała ale i dla duszy :) wątek zamknięty Nigdy nie byłam w takim salonie i na tajskim masażu. To było niezwykle...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

odlot dla ciała i duszy wątek zamknięty odlot dla ciała i duszy
~Art
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Kasia - opinia wątek zamknięty Masaż, który polecam. Niezapomniane doznania.
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Lubimy to miejsce nawet bardzo wątek zamknięty lubimy wasze masaze i często korzystamy, ostatnio robiliśmy sobie wieczorek...
~Krysia z Jarkiem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

39

wątków

do góry