Widok

Sala Victoria MAŁKOWO k/Żukowa

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie :)
Chciałabym zapytać o Wasze opinie i doświadczenia związane z salą weselną Victoria w Małkowie. Wiem, że już takie wątki pojawiały się wcześniej, ale rzeczowe wypowiedzi pochodzą aż z 2009 roku, więc przez ten czas mogło się pozmieniać.
Liczę na Waszą pomoc :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chętnie dowiedziałabym się czegoś o tej sali. Forumki pomóżcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia Marciochy z dnia 17.08.2010.r. mówi sama za siebie :) nic dodać nic ująć wszystko idealnie zorganizowane a ja się pod tym podpisuje !!!

http://forum.trojmiasto.pl/Restauracja-Victoria-Malkowo-kto-jeszcze-P-t152611,1,11.html

a tu link do stronki VICTORII
http://www.restauracja-victoria.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strona Victorii delikatnie mówiąc kuleje. Ale do rzeczy. Byłam ostatnio gościem na weselu w Victorii. Jedzenie bardzo dobre, bogate menu każdy znajdzie coś dla siebie, jednak... niedomyte szklanki ( pozostałości po damskiej pomadce, tłute ślady) powykrzywiane widelce itp troche odpychają - jeżeli to się nie zmieni to może się okazać, że właśnie to będzie powodem omijania tej restauracji. Bo co jak co - ale czystość to podstawa!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o czystość na tej sali to mogę zapewnić że właściciel osobiście ją kontroluje i nie ma takiej mozliwości żeby szklanki były niedomyte, to nie są czasy w których myje się ręcznie w gastronomii a Victoria ma specjalistyczne wyposażenie kuchni i zmywaka więc taka sytuacja nigdy w życiu nie mogła miec miejsca !!! Natomiast sztućce są po każdym weselu wymieniane na nowe więc nie zgadzam się zupełnie z negatywna cześcią opinii niby gościa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
co za bzdura nawet przy dzisiejszym sprzęcie jeśli ręcznie ktoś nie usunie szminki lub kelnerzy przed imprezą nie wypolerują szkła to niestety takie sytuacje mają miejsce, a kit o wymianie wszystkich sztućcy po każdym weselu to się uśmiałam którą restaurację na to stać ściema ściema i jeszcze raz ściema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wybrać się na andrzejki lub sylwestra by rozwiać swoje wątpliwości. Słyszałam, że organizują w tym roku.
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry