Widok

Sala bankietowa Orfeusz - Kłosowo - proszę o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może wie coś o tej sali? miał tam wesele lub był jako gość? :) będę wdzięczna za każdą informację ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mialam wesele w sali bobo i bylo bardzo fajnie,ladnie i zadbanie.
Dwa lata temu placilam za sale jakies 7tys. Ale jezeli masz wiecej jak 100osob to wybierz ta dużą sale bo na malej troche bylo ciesno gosciom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam tam wesele w maju, wtedy będę mogła coś więcej powiedzieć, póki co mam nadzieję, że wszystko będzie ok:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kwietniu 2012 byłam na weselu jako gość/świadkowa na tej sali i moim zdaniem sala godna polecenia, w tym czasie była świeżo po remoncie, więc prezentowała się okazale. Gości było ok 150 osób i wszyscy spokojnie się zmieścili. Dobre zaplecze organizacyjne, współpraca z właścicielem i panem zarządzającym salą też bez zarzutu. Jedynym minusem była niewielka ilość miejsc noclegowych, ale poza tym naprawdę polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okazje być tam kilka razy jako gość...

wszystko super, ładnie, smacznie,

polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej! Byłam na tej sali jako gość i niedługo będę jako Panna Młoda :)

Sala - jest miejscem, w którym możemy wprowadzić swoje porządki - dekoracje, kucharkę, zespół czy inne atrakcje na jakie mamy ochotę. Mi się podoba wystrój - jest elegancki i daje duże możliwości do dekoracji. Wentylacja ok - nie jest tak, że w ciepły dzień lata ugotujemy się.

Moja kuzynka u której na weselu byłam miała tamtejszą kucharkę - menu nie było wymyślne ale to był wybór mojej kuzyni by ludzie dużo i smacznie zjedli... i powiem Wam że tak było :) Obsługa niewidzialna, wszystko pojawiało się i znikało bezbłędnie... byłam zachwycona i dlatego wracam tam z własnym weselem.

Okolice - duży parking, miejsce do robienia zdjęć ślubnych (taki uroczy mostek) i atrakcje dla dzieci, które nudzą się na weselu... dla mnie to akurat ważne bo sporo maluchów będzie..

Właściciele sali bardzo mili i można się dogadać...
ja się już nie mogę doczekać :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moi znajomi kiedyś też wspominali o tej sali w Kłosowie.
Niedługo i mnie czeka ślub, więc przyznam, że stres z wyborem sali coraz większy...
A opis brzmi całkiem zachęcająco.

Masz może jakiś kontakt do nich? Chciałbym osobiście obejrzeć "z czym to się je"

Z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy wpisać w google nazwę... oni mają dwie strony jedną chyba bardziej aktualną: klosowo.com

Ja zadzwoniłam na telefony tam podane, umówiłam się na spotkanie i obejrzenie sali - mimo, że widziałam ją podczas imprezy na której tam byłam, lepiej było zobaczyć bez dekoracji...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałem okazję wyprawiać tam weselę i muszę przyznać, że jeśli miałbym je powtarzać to też zrobiłbym w Orfeuszu. Wszystko profesjonalnie i ze spokojem, możliwość aranżacji prawie wszystkiego, obsługa bardzo miła i wspomnienia jak najlepsze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem kilka razy na dużej sali - polecam. Jeśli byś chciała zobaczyć zdjęcia napisz do mnie na maila.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W sb odbyło się na sali Orfeusz wesele mojej córki.
Wszystko odbyło się tak, jak zostało zaplanowane.
Sala duża i elegancka. Pięknie prezentuje się na zdjęciach.
Szefowa kuchni -p. Sabina, to przesympatyczna osoba a wraz ze swoją ekipą przygotowała przepyszne jedzenie. Wszystkim gościom smakowało. Było smacznie i dużo. Kelnerki i kelnerzy stanęli na wysokości zadania. Pani Ania podbiła serca gości :)
Pan Edek był niezastąpiony. W kilka sekund spełniał wszystkie nasze zachcianki. Współpraca z właścicielem i dyrektorem sali - bardzo dobra.
Wszyscy chętnie pomagali nam przed weselem, podczas wesela i po weselu.
Bardzo dziękujemy za cudowne przyjęcie!!!
Gorąco polecamy wszystkim parom!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czy mogłabym prosić o nr telefonu do Pani Sabiny, do kucharki z Kłosowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w Październiku na weselu przyjaciół, coś wspaniałego, jedzenie od miejscowej kucharki PRZEPYS
znE duży wybór ciasta tez bardzo smaczne, sala elegancka no i wodzirej od nich --- Widać ,ze kocha swoją prace, pomagał w transporcie gości do sąsiednich pensjonatów, jak znajde moją połówke będę wiedział gdzie uderzać :)
DZIĘKUJE wszystkim !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
150-180zł od piątku do obiadu w Poniedziałek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama w Kłosowie jest śliczna, obsługa przemiła . Miałam tam wesele w sierpniu 2017 i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre jedzenie- dzięki Pani Sabinie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry