Widok

Sala bankietowa Pod Orłem Kartuzy - proszę o opinie.

Kartuzy Wesele Temat dostępny też na forum:
hej:) czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat tej sali bo jesteśmy z narzeczonym nia zainteresowani ale chcielibyśmy się dowiedzieć coś więcej... może ktoś miał tam wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli tam wesele w czerwcu 2015 :) i jesteśmy pewni, że był to najlepszy wybór. Można dogadać się odnośnie wszystkiego, nie robią żadnych problemów ze zmianą menu :) z tego co jest na ich stronie już niewiele wolnych weekendów w przyszłym roku mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś z pani znajomych miał może tam wesele? albo na jakiej podstawie podjęła pani decyzje że akurat ta sala będzie najlepsza? bo my chętnie obejrzelibyśmy jakąś płytkę z wesele i wtedy już napewno byłoby łatwiej podjąć decyzje odnośnie tej sali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Razem z Narzeczonym byliśmy tam na imprezie sylwestrowej i było super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a będziecie mieli stół szwedzki?
a na ile osób będzie wasze wesele? bo ja liczyłam ze u nas byłoby około 120osób i zastanawiam się czy jeżeli byłby stół szwedzki to czy nie będzie mało miejsca do tańczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja tam miałam wesele :)

Bardzo bardzo polecam:)

Osób było 100 i wszyscy się mieścili.

Tu trochę widać sali :) http://vimeo.com/99178016
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przede wszystkim:) bardzo bardzo mi się podoba:) wystrój bardzo ładny, przy okazji powiem że bardzo ładne kompozycje z kwiatów:) a która kwiaciarnia robiła?
a powiedz mi jeszcze mieliście ten stół szwedzki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stole szwedzkim tylko ciasta, owoce i deserki były, a reszta jedzenia na stołach.

Dekoracje na sali robiła AgataDekoracje, bardzo polecam:)

A w kościele Maria Grota, również polecam :)

Ogólnie mieliśmy szczęście do PRAWIE wszystkich usługodawców :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że nie na temat ale... :) Misiadełko jak Amadeofilm bo nie wiem czy już cos o nich pisałaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amadeofilm super, bardzo polecam! Pisałam o nich, niestety mój temat został usunięty. Nie wiem czemu. Są warci każdej ceny :)

Do domu dostaliśmy bardzo dużo, dopiero we wrześniu skończyliśmy to wszystko dojadać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dziekuje... to fajnie trafic tak dobrze a dlaczego prawie? jeśli mogę wiedzieć... a dostaliście cos do domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem do końca zadowolona z foto :)
I fryzura trochę za szybko mi się rozwaliła, mimo, że próbna wytrzyma ła bardziej hardkorowe warunki:D
A reszta wszystko super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fajnie jak cos wam zostało:)
ale ważne ze wesele wyszło pomyślnie i goście byli zadowoleni... a co do fryzury to warto fryzjera trochę sprawdzić dużo przed...
a powie mi pani jeszcze gdzie tam jest zaplecze żeby zostawić wodke napoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wódka jest w chłodni w kuchni, a napoje schowane za barem.

My mieliśmy barmana dodatkowo i za wynajęcie baru nic nie dopłacaliśmy, mógł korzystać.

Menu mieliśmy to za 180 zł (nie wiem jakie ceny są teraz) + dzika (na stronie hotelu jest zdjęcie pary młodej z kucharzem i dzikiem - to my)

Kelnerki i kelner super, mili, pomocni, o co byśmy nie poprosili to mieliśmy.

Tylko trochę ciepło było jak teraz sobie przypomnę..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wodke roznosil świadek czy kelner?
no mieliście latem może temu a klimatyzacja nie pomagala za bardzo, a te napoje nie były cieple za barem?
a ile płaciliście za tego barmana i od której do której był?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kelner, kelner :)

Nie, napoje nie były , były w normalnej temperaturze :)

Barmana mieliśmy z firmy Artiwa, ale już nie pamiętam ile płaciliśmy, bo tam są różne pakiety, a byli do rana :) Musisz do nich napisać, dadzą cennik:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele odbyło sie w czerwcu 2015.Pochodzę z Kartuz i do dnia swojego wesela nie byłem świadomy że hotel w moim mieście funkcjonuje na tak wysokim poziomie nie odbiegając od standardów europejskich.wesele super udane, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie no i.... pan Przemek kierownik sali -rewelacja, czuwał nad każdym detalem imprezy.
Jedzenie fantastyczne, pokoje super komfortowe, czego chcieć wiecej?!:)
Pełen profesjonalizm.
Polecamy w 100%
Ania i Mateusz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry