Widok

Sala bankietowa na 35 osob Sopot /Gdynia/Rumia

Kupię Temat dostępny też na forum:
Drogie Panie któraś mi podopowie miejsce na bankiet po slbie cywilnym ? na ok 35 osob oraz ile płąciłyście za osobę na takim bankiecie . Godizny bankietu to od 16 -22 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie,
zapraszam do skorzystania z naszych usług. Sala Bankietowa Eliza w Gdyni jest idealnym miejscem na kameralne przyjęcie weselne. Gwarantujemy smaczne jedzenie, miłą atmosferę i przystępne ceny.
Zapraszam na naszą stronę http://www.sala-eliza.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIkt nic nie podpowie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sopot Hotel Haffner. Pyszne jedzenie i fajna obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

My w lutym robimy male (34 osoby)wesele w godingu w sopocie. Narazie wszytsko zapowiada sie ok, kilka osob ze znajomych mialo tam wesela i byli bardzo zadowoleni:) Sceneria tez jest piekna...:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

polecam Hotel Rezydent w Sopocie a w szczególności Restauracje Pasjami. Koleżanka skorzystała z oferty obiadu weselnego dwa miesiące temu i była zachwycona. Miejsce romantyczne, jedzenie było pyszne a obsługa na wysokim standardzie. Teraz sami się zastanawiamy, gdyż wprowadzili specjalną ofertę do końca marca. Mamy kilka zdjęć i ofertę od Pani Iwonki (przemiła konsultantka ślubna) więc mogę podesłać na emaila;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z opinią, również byłam na obiedzie weselnym w Rezydencie i miło wspominam, polecam to miejsce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
merkury na pogorzu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry