Widok

Sala na 100 osób

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
poszukuję sali na około 90 - 100 osób w Gdańsku, czy możecie mi jakąś polecić ! sprawa pilna ! dziex z gory :o)

[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.biesiada.gda.pl - Hata Myśliwska pod Sokołem w Straszynie - gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Lukullusa. Mialam tam wesele na 70 osob, ale spokojnie 100 sie zmiesci i nie beda sie cisnąc. Pozdrawiam:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod Lipami w Łegowie, Cztery Pory roku w Straszynie, Dal w Brzeźnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomnialam jeszcze o sali w Domu społecznym na Zaspie i na działkach w Letniewie ale to wtedy gdy masz swoje kucharki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Wam bardzo, a ja znalazłam własnie sale nad Czardaszem w Domu Kultury, bo załatwiamy swoją kucharkę (taniej wyjdzie). Sala jest ok, samemu sobie można ustroić, zaplecze kuchenne z wyposażeniem do dyspozycji, wyjście na balkon i... na przeciwko naszego kościoła (okrąglak'a) !...także można zaoszczędzić na dojeździe ;o) Mam nadzieję, że będzie ok. Taniej to wszystko napewno wyjdzie niż organizacja w lokalu... jeszcze sprawdzę tą salę na zaspie, że też nie pomyślałam...pozdrawionka :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shella czy mogę prosić o podanie namiarów na salę nad Czardaszem w Domu Kultury. Z góry dziękuję


Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przesyłam Wam informacje dotyczące sal - my wybraliśmy tą na Zaspie (jest naprawdę fajna). Sala nad "Czardaszem" jest na ok. 60-80 osób, tak więc zrezygnowaliśmy...

Sala w Domu Kultury nad "Czardaszem" Przymorze, koło Kościoła"Okrąglaka" - tel. 553-40-21
Sala w Domu Kultury "Młyniec", Zaspa ul. Pilotów (pawilony)
- tel. 556-666-61
Sala - ogródki działkowe, ul. Macierzy Szkolnej, Oliwa (koło Uniwerku)
- 607-113-750

Ceny (ok.) mogę podać Wam na mail'a.

Podobno jest jeszcze jakaś fajna sala za Praktikerem na Przymorzu koło działek i na Morenie w Szkole Podstawowej, oprócz tego w Szkole Podstawowej na Chełmie, blisko stacji BP (tam gdzie się odbiera prawo jazdy).

Jeśli chodzi o zorganizowane wesela na ponad 100 osób to ładna sala jest w Domu Wczas."Stogi" Tel. 307-30-03, e-mail: info@dws.vpc.pl, www.dws.vpc.pl. Kontakt z Panią Elżbietą Zając (jak macie pieniądze...bo wydatek spory), za to blisko morza.

Naprawdę opłaca się wynająć osobno salę i kucharkę jeśli robicie nie na 30 ale na ok. 100 osób i nie chcecie wydać na to zbyt dużo pieniędzy. My obliczyliśmy, że oszczędzamy na tym ok. 7 000 zł !!!

Mam nadzieję, że chociaż trochę Wam pomogłam. Życzę udanych przygotowań i pozdrawiam :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
shella napisał(a):

> Przesyłam Wam informacje dotyczące sal - my wybraliśmy tą na
> Zaspie (jest naprawdę fajna). Sala nad "Czardaszem" jest na ok.
> 60-80 osób, tak więc zrezygnowaliśmy...
>
> Sala w Domu Kultury nad "Czardaszem" Przymorze, koło
> Kościoła"Okrąglaka" - tel. 553-40-21
> Sala w Domu Kultury "Młyniec", Zaspa ul. Pilotów (pawilony)
> - tel. 556-666-61
> Sala - ogródki działkowe, ul. Macierzy Szkolnej, Oliwa (koło
> Uniwerku)
> - 607-113-750
>
> Ceny (ok.) mogę podać Wam na mail'a.
>
> Podobno jest jeszcze jakaś fajna sala za Praktikerem na
> Przymorzu koło działek i na Morenie w Szkole Podstawowej,
> oprócz tego w Szkole Podstawowej na Chełmie, blisko stacji BP
> (tam gdzie się odbiera prawo jazdy).
>
czesc!
czy mogłabys mi podac ceny tych sal i jak wyglada sala na zaspie (na ile osob, czy ladna i czy mozna w trakcie wesela swobodnie wychodzic przed sale na papieroska:). bylabym baaaardzo wdzieczna. planuje wesele na za rok, ale widze, ze trzeba wszystko duzo wczesniej zalatwiac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam szukam sali weselnej do wynajecia.
catering we wlasnym zakresie.
Bardzo prosze o pomoc.
Prosze o zdjecia i ceny.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli masz cenniki do tych sal to przeslij mi na e-maila aga.stepien87@wp.pl dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala jest beznadziejna - jezeli chcesz mieć film to bez stacjonarnego oświetlenia wychodzi totalna klapa. Sama sala jest OK, ale pamiętaj że to nie wszystko i może sie okazać że po postawieniu 2 lub 3 1000W halogenów na "plaży" nikt sie nie bedzie bawił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale która sala jest beznadziejna? Na Stogach czy Zaspie ? :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izaaa!

Czy moge prosić o namiary Domu Społecznego na Zaspie i działek w Letniewie? Dzięki, pozdrawiam

Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tylko cos znajde to na pewno przesle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam restauracje Wanoga w Chwaszczynie.bardzo eleganckie miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam www.biesiada.gda.pl - Hata Myśliwska pod Sokołem w Straszynie !!!!!

Jest tam świetna duuuuża sala z "duszą".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wesele na Zaspie i uważam, że było ok. Nie narzekaliśmy na oświetlenie. Jeśli tam chcecie robić wesele i nie robicie poprawin (albo i robicie poprawimy: wtedy tym bardziej!) to koniecznie musicie się umówić, aby ktoś w niedzielę przyszedł i Was wpuścił! Jeśli potrzebujecie namiary na super kucharkę i to napiszcie:) i miłych przygotowań!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Danusiu, oczywiście, że poproszę namiary na kucharke ! My się własnie zastanawiamy nad salą na Zaspie lub salą na działkach w Oliwie (ul. Macierzy Szkolnej). Czy ktoś z Was był lub robił tam wesele ? aganus@o2.pl (:o-)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Shella!! a co się stało z pierwotną salą? Mięliście juz zamówioną o ile pamiętam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Quirin, to jest stary post, spoko. Najpierw zdecydowani byliśmy na salę na Zaspie, ale potem zdecydowanie wybraliśmy tą na Polankach i tak już zostało do dzisiaj :o) Ktoś odgrzebał stary post jeszcze z tamtego roku :o)
Tak apropos, polecam tą salę, bo ponad sto osób się tam zmieści, sala jest po remoncie (jasno żółte ściany) ok. 1000 zł (od czw. do pn). Do tego trzeba jednak liczyć koszt kucharki (trzeba sobie znaleźć) i koszty wypożyczenia naczyń (za 100 szt my płacimy 600 zł). :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha hihi a juz myslałam, że coś się stało z Wasza zamówiona salą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz namiary na dobrą kucharke i kelnerki? Ja tez sie zastanawiam czy zrobic w lokalu czy samemu zorganizowac weselicho. Kiedy robisz wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poge polecic swoja kucharkę. Jest niesamowita w gotowaniu. Wszycko co robi jest pyszne...a w dodatku jest bardzo gospodarna, nic się u niej nie marnuje.
Dodatkowym jej atutem jest to że robi nie tylko konkretne posiłki ale również ciasta i torty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tusiu poprosze na maila namiary na nią mam nadzieję ze jest niedroga i potrafi doradzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tusia prosze o namiar na ta twoja kuchreczke dzieki aga.stepien87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
NA Kaszubach jest ich trochę
Napisz swojego melia to dam Ci kontakt.
ptomi@onet.poczta.pl
pozdrawiam Tomi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sale w ŁEGOWIE Oberza pod lipami rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0