Widok

Sala na wesele bądź restauracja na około 50 osób

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma doświadczenia z restauracjami na terenie gdańska lub salami w okolicach kaszub na około 50-60osób które mógłby polecić :) ? Zależy mi na pysznym jedzeniu którego nie zabraknie, w przystępnej cenie :)
Mam nadzieje, że są tu osoby które w niedalekiej przeszłości brały ślub w Gdańsku i mogłyby coś polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Otominie jest taki ośrodek sympatyczny (nie hotel Otomin tylko ten drugi, niestety nie pamiętam nazwy).
I jeszcze Dajak ma fajną salę nie za dużą (ale warto się przejść po całym terenie, bo sala nam się bardzo podobała, ale teren był trochę wówczas zaniedbany...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faltom - sala bankietowa, ja w tą sobotę mam tam wesele na 51 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak się kształtują koszta :) ? Organizujesz tam też z polecenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Lucynka w Gdansk-Wrzeszcz. Mam za miesiąc tam wesele na 40 osob, ale spokojnie 50 się zmieści. Jezeli chodzi o jedzenie mają przepyszne byłam tam na chrzcinach i urodzinach i mogę z czystym sumieniem polecić. Ceny nie wygórowane; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ANNA czy menu mają tak jak na stronie czy można cos negocjować:) ? orientujesz się w wielkościach porcji ? I ile płatne poprawiny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie faltom jest przereklamowany... Byłam tam 5 lat temu - może się coś zmieniło... ale z jedzeniem szału nie było.. Sala ta duża też nie bardzo mi się podobała... ta wykładzina, w dodatku DJ od nich w ogole nie trafil w gusta gości... Widziałam dużo ładniejsze i tańsze miejsca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś coś jeszcze ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Menu można dowolnie ustalić,ja sama sobie komponowałam i wtedy ustalona została cena za osobę. Poprawin nie robie ponieważ termin jest zajęty w Lucynce. Porcje spore, ale ja wybrałam dania na pół miskach,nie porcję na talerzu ;) Jak byś miała więcej pytań napisz na meila. Anna.dak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Starą Wędzarnię na Wyspie Sobieszewskiej. Bardzo klimatyczne miejsce, nad wodą. Można podpłynąć motorówką, jakby komuś się taka opcja podobała:) Na taką ilość osób jest w sam raz. Ponadto, jednocześnie ma miejsca noclegowe, więc jest to duże ułatwienie żeby ulokować gości. Gdyby nie to, że mam większą ilość gości, sama by tam organizowała wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też słyszałam, że Wędzarnia fajna właśnie na tyle osób. Jednak nie byłam jej obejrzeć, bo robimy większe wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie polecam Sale bankietową Eliza w Gdyni. Zrobiliśmy tam z żoną nasze wesele i byliśmy bardzo zadowoleni. Tak nam się spodobało że już mamy rezerwacje na chrzciny naszego synka. Jeśli chodzi o jedzenie to było naprawdę pyszne! Nigdy nie jadłem lepszych zrazów. Była też świetna zupa o której nadal nie mogę zapomnieć chociaż nie wiem nawet jak się nazywa :D No i wszystkiego naprawdę dużo. Bylem tym pozytywnie zaskoczony bo cena w porównaniu do innych miejsc była niska. Miejsce warte polecenia wiec polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Czarnego Kosa w Borkowie koło żukowa. Jedzenie rewelacja, właściciele bardzo pomocni i sympatyczni. Ładna okolica i fajny klimat, bez kiczu - miejsce z klasą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, może ktoś coś jeszcze doradzi. Może jakieś opinie na temat Sali Olimp lub Złota róża ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy w sali Ollimp i możemy polecić każdemu. Dobre jedzenie, fajna obsługa.
Mam do sprzedania suknię ślubną http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-biala-princessa-model-2015-piekna-subtelna-wyjatkowa-CID87-IDaLBCF.html Ślub brałam w maju 2015
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś ma jakieś opinie i doświadczenia o Lukullusie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam przyjemność w tym roku gościć na weselu w Hotelu Otomin i było rewelacyjnie. Smaczne jedzenie, super wystrój i miła obsługa.
Zdecydowanie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Jagoda w Żukowie. Mieliśmy tam wesele na 60 osob jedzenia full no i przedewszystkim pyszne cena 180 zł osoba w cenie ciasta i napoje bez ograniczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje wszystkim, wątek do zamknięcia, wygrała sala Olimp ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karczma Trzy Dęby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

do góry