nowy wąteknowy wątek
Sala weselna vanilla Nowy Dwór Wejherowski - proszę o opinie
[Wesele bez ogłoszeń] [Wejherowo]

Witam, brał może ktoś z Was tam ślub lub był na jakimś ? Jak wygląda z jedzeniem i cenami, jacy są właściciele ?

Re: Sala weselna vanilla Nowy Dwór Wejherowski

Hej, nasi znajomi brali tam ślub, na którym byliśmy. Sala przeciętna, na zdjęciach wygląda przepięknie w rzeczywistości zalatuje tandetą... Ale może się już zmieniło... Aczkolwiek miejscówka super, bardzo fajne miejsce, daleko od świata, dlatego znajomi mieli możliwość "puszczania lampionów" co wyszło super. Jedzenia było meeega duuużo, takie domowe, nic wyszukanego, ale wszystko smaczne. Znajomi byli zadowoleni, z tego co wiem to bardzo tanio tam jest w porównaniu z innymi miejscami...

zalatuje tandetą? to chyba jakiś żart? czyżby jakaś konkurencja? hmmmmmm?

hej vanilla kiedy masz tam slub?

ja bede miala w lipcu
menu weselne 190 zl bodajze

image

Na razie tylko się pytam bo szukam ;)
zadowolona jesteś z wyboru ?

Tak ;))

A jak wygląda z terminami i z cenami ?

ja byliśmy w tamtym roku w czerwcu to na rok 2014 mieli tylko 2 wolne terminy w lipcu ,potem we wrześniu 2 a później listopad i grudzien

na pewno masz więcej masz porcji /os niz w typowych restauracjach tylko bardziej takie domowe:)
my mamy catering

image

Catering sami załatwialiście czy właściciele vanilii ?
Jak wygląda u nich z ceną z jedzeniem od osoby ?

Sami znaleźliśmy bo ich kucharka akurat miała zajęty termin

Jeżeli bierzesz ich menu to 190 zł od osoby w tym tort i ciasta;) i gratis płonące mieso więcej nie wiem

image
Re: Sala weselna vanilla Nowy Dwór Wejherowski - proszę o opinie

Znacie jeszcze jakieś fajne sale na uboczu w okolicach Wejherowa ? Co myślicie o sali Tereska w Szemudzie ?

albo amelia zelewo

image

Bingo w Bieszkowicach, my tam mamy zabawę weselną, właściciel - fajny gość, menu bogate i niedrogie no i miejsce urocze - nad samym jeziorkiem:)

sala Tereska w Szemudzie ponoć fajna ale słyszałam że dużo problemów z właścicielami dlatego my baliśmy tam i zarezerwowaliśmy w Szemudzie inną sale co nazywa się "Na wzgórzu" mieli bardzo sensowną ofertę, ładne wnętrze, właściciele mili i idą na rękę http://www.sala-szemud.pl

witam, czy na sale vanilia zmieści się 120 dorosłych i 12 dzieci, czy będzie ciasno, potrzebuje rzetelnych opinii

Nie pomieści, właściciele wspominali że 115 os to max

jak dla mnie to te 115 os na tej sali się nie zmieści my mieliśmy wesele na 75 os i uważamy z mężem ze luzów za dużo nie było....

image

Jaka opinia o sali ?