Widok

Sale z własną kucharką okolice Wejherowa

Kupię Temat dostępny też na forum:
Witam, poszukuję sali, na którą można wprowadzić własną kucharkę. Wesele będę mieć na ok.80-100 osób. Szukałam na forum, ale wszędzie są stare informacje. Jeżeli ktoś coś wie to proszę o info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Szemudzie jest sala Na Wzgórzu My bedziemy mieli tam wesele w przyszłym roku za wesele i poprawiny za wynajem sali płacimy ok.4500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala Tereska tez Szemud 2500 zł plus rachunki za prawie tydzień wynajmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vailet w tej cenie macie też opłaty?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w tej cenie są też opłaty. Wiem bo też organizujemy wesele w sali Na wzgórzu:) a sala z swoją kucharka jest też w Nowy Dworze Wejherowskim " Vanilla"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tusia kiedy organizujecie tam wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My organizujemy wesele 22.08.2015 a wy kiedy organizujecie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie co do Vanilli to słyszałam negatywne opinie jak się bierze własną kucharkę, więc sama nie wiem co o tym myśleć. Byłam nastawiona właśnie na tą salę:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w tej cenie mamy wynajem sali na wesele i poprawiny oraz wliczone opłaty wiec wydaje mi się ,żę to nie jest drogo a sala bardzo ładna ,przestronna w tym też jest zastawa stołowa ,obrusy i sztucce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A opłaty za potłuczone szkło naliczają?Udostępniają jakieś dekoracje czy swoje wszystko trzeba mieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udopstępniają obrusy,wazony ze sztucznymi kwiatami sztucce i zastawe za pokrowce na krzesła liczą chyba 6zł od krzesełka.Co do potuczonego szkła szczerze nie zapytaliśmy.My mamy wesele 15.05.2015r :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To będę czekac z niecierpliwością na relacje;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może są tu na forum jakies Panny młode które już miały tam wesela? A masz swojego kucharza i płacicie tylko za wynajem sali czy wszystko od właściciela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mamy swoją kucharkę i tylko wynajem sali płacimy;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak z dekoracją sali wynajmujecie kogoś czy samemu stroicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie wiemy do końca ogólnie bardzo nam się tam podobało gdy widzieliśmy przygotowaną salę tylko brakowało ozdoby za młodą parą a tak podoba nam się taki minimalizm oboje nie lubimy zbytniego przepychu więc może sami będziemy stroić jeszcze nie wiemy:) w tym roku wesele miał brat mojego narzeczonego i im sale stroiła dekoratorka i wyglądało to ładnie ale jak wystrojona choinka więc się zastanawiamy:) a wy chcecie kogoś wynająć?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślę o kolorystyce złoto-białej chyba sama będę stroiła kupie bierzniki złote na stół wstegi na krzesła bo pokrowce bedziemy wynajmować od właściciela i świeczki złote.Także nie lubię przepychu ale chciała bym żeby wyglądało elegancko:) Macie już zespół,kamerzyste,fotografa itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chcemy czerwone dodatki:) myśleliśmy o czerwonej organzie na obrus albo czerwonych bukietach z goździków na stół i w tedy można by zrobić czerwone kokardy na pokrowce od krzeseł:) jeszcze będziemy myśleć:) tak my już mamy kamerzystę i fotografa zespół i kucharkę;) a jak wam idą przygotowania?:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjada stres:) Mamy już kamerzystę,fotografa,auto do ślubu,zespół,kucharza teraz tylko czeka Nas okres odkładania ;P Kupiliśmy 2 fontanny do czekolady żęby z jednej płynęła biała a z drugiej ciemna czekolada i dziś zakupiliśmy fontannę do alkoholu pewnie dokupimy jeszcze jedną.Do tego chcemy stół wiejski bo właściciel udostępnia stanowisko(stojak)do stołu wiejskiego.A no i suknie już mam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja suknie chce oglądać dopiero po nowym roku;) nie ma się czym stresować wszystko będzie dobrze:) fajnie będziecie mieć bo fontanny są super a jeśli mogę zapytać drogie są?:) my obecnie jesteśmy na etapie szukania patery do tortu piętrowej albo innej ozdobnej bo nasza kucharka nie ma własnej:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy własne fontanny do czekolady i do alkoholu wiec jeśli byscie chcieli możemy Wam wypożyczyć oglnie u dekoratorów wypożyczenie 1fontanny wraz z czekoladą kosztuje ok 250zł .Możemy Wam je wypożyczyc 2fontanny za 300zł wraz z czekoladą biała ,ciemna badz truskawkową to już jak Wy chcecie i do tego pojemniczki na owoce,pianki,żelki.Albo 1fontanne za 150zł to juz jak by Wam pasowało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
muszę pogadać z narzeczonym i się odezwę:) bardzo dziękuje za propozycje:) oby się wam wszystko udało się dobrze:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dziekujemy zeby nie zapeszyc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~vailet zaglądasz tu jeszcze?;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry