Widok

Salon Agnes - Bardzo polecam!

W związku z przyszłą uroczystością ślubu i wesela razem z narzeczonym odwiedziliśmy kilka salonów mody ślubnej. Agnes okazał się być miejscem z największym wyborem, miłą i pomocą obsługą i bardzo wygodnymi przymierzalniami. Przywitała nas Pani Alicja. Z uśmiechem pomogła w wyborze sukienek i jak się ostatecznie okazało pokazała mi Taką Suknię na którą ostatecznie się zdecydowałam. Dobrała też piękną opaskę na włosy, która idealnie dopełnia całość pomysłu. To się nazywa mieć dobre oko. :)
Przymierzalnia zasługują na Ogromny plus! Przede wszystkim duża, przestronna, a jednocześnie schowana przed oczami ciekawskich. Można się poczuć jakby się nie było w sklepie ale we własnym pokoju i to sukienki przyjechały żeby je przymierzać. Oprócz mojej wygody (miękki dywan i duże lustra) były wygodne fotele dla przyjaciół którzy mogli spokojnie usiąść i czekać "na prezentację" kiecek.
No i ostatni plus. Oprócz tego co my Panie możemy potrzebować, jest ogromny wybór ślubnego dla naszych miłych dżentelmenów. Super smokingi, garnitury, buty!
Polecam, bo nachodziliśmy się sporo, a ostatecznie wróciliśmy do Agnes.
Moja ocena
Agnes Salon Mody Ślubnej kategoria: Salony mody ślubnej
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za miła opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry