Salon Fryzjerski Venus

Fryzjerzy Paznokcie

Rumia, Dąbrowskiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam, omijać szerokim łukiem!! wątek zamknięty Za farbowanie włosów zapłaciłam 500zl, bez podcięcia ani jednego włosa - Pani...
~XYZ
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty To była moja piersza i na pewno NIE ostatnia wizyta w salonie Venus....
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sylwi. Chodzę do salonu od 2 lat i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Serdecznie POLECAM wątek zamknięty Od jakiegoś czasu wraz z moim chłopakiem jesteśmy klientami Pani Sylwi,...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM! wątek zamknięty Z godz. opóźnieniem zostałam przyjęta, bo musiałam poczekać aż Pani Sylwia...
~zuza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Porażka! wątek zamknięty Dziwię się sobie że wytrwałam do samego zakonczenia koloryzacji przy takim...
~była klientka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Zadowoleni klienci wątek zamknięty Ja i moja narzeczona jesteśmy stałymi klientami tego salonu, zawsze...
~Kacper i Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Dziękuję! wątek zamknięty Z calego serca dziekuje za tak piekny kolor i fryzurę. Pani Sylwia jak zawsze...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Perfekcyjnie wątek zamknięty Jestem stałą klientka za kazdym razem wychodze bardzo zadowolona i...
~Grazynka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Pani Sylwia jest najlepsza na świecie ! wątek zamknięty Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Zawsze z...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Wraz z mamą , jesteśmy zadowolonymi Klientami salonu. Polecamy ze względu na...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Fantastyczny salon! :) wątek zamknięty Bedąc na pierwszej wizycie w salonie, czułam się ja u koleżanki na kawie, a...
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, idealnie ścięte włosy, przemiła atmosfera i...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

jak można być tak beszczelną wątek zamknięty osobą robiąc drugiej osobie krzywdę, nie przyznając się do tego i jeszcze...
~Daniela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Stanowczo odradzam wątek zamknięty To była pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie. Czy to jest ten...
~Karolina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecam serdecznie :) wątek zamknięty Do salonu Venus, pani Sylwi, trafiłam rok temu. I zostałam.... oczarowana ,...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Polecam! Polecam! Polecam! wątek zamknięty Na informację o salonie trafiłam na Facebooku. Jakaś dziewczyna szukała...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Straszne, nie polecam nikomu wątek zamknięty Tydzień po tak zwanym strzyżeniu musiałam szukać innego fryzjera, który...
~niezadowolona
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Uwaga spalone włosy wątek zamknięty Moja wizyta skończyła się metamorfozą jak ze złego snu. Z długich blond...
~Kaśka
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2016

porazka jakiej jeszcza nie osiagnelam wątek zamknięty super ekstra odlotowa pani Sylwia hmm dobry bajer nie jest zy mowi to bysmy...
~maria
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry