Widok

Salon Fryzur No 1 Galeria Przymorze - proszę o opinie

Bardzo proszę o opinie na temat salonu No1. Czy polecacie wizytę - jesli tak to do kogo ? Z góry dziękuję za wszystkie opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś był i może coś powiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam.nie polecam.odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam jakieś pół roku temu i raczej mam neutralne odczucia. Jak za zwykłe podcięcie i wycieniowanie włosów długich ceny dosyć wysokie. Do samej usługi nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na farbowaniu ktoś był a tym salonie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na farbie kilka razy u Kasi i powiem że rewelacja, moja wymarzona fryzjerka, kolor dokładnie jak ustalamy, cięcie bdb. Teraz Kasia jest na macierzyńskim, mówiła że będzie wracać do pracy w tym salonie ale trzeba poczekać kilka miesiecy :) poleciła mi zamiast siebie Anię, też dobrze wyszło widać że ma duże doświadczenie. Mój chłopak i jego brat chodzą do Pauliny mówi że nie zmieni jej na nikogo, strzyże i masuje super-hiper :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mieszane odczucia. Sombre za pierwszym razem rewelacyjne. Lecz szybko się zmylo. Poszłam powtórzyć obslugiwala mnie ta sama fryzjerka Paulina i tak mi popsula kolor i uczesala na lewo jak na Hitlera. Chciałam takie samo sombre , a zrobila ciemny kolor sr*czkowaty podpodswiatlo i ja tam blondu nie widzę, znów będę musiała się męczyć z rozjasnianiem. Całość mega drogo. Nie polecam , omijać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Moda i uroda

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

do góry