Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna Małkińska - ocena Tam jest Magia Panie są cudne
~Joanna Małkińska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo slaba jakosc w stosunku do ceny. Grawer wyglada jakby ktoś go zrobil...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Polecam wątek zamknięty Super salon. Panie bardzo miłe . Zamówiłam na prezent grawer specjalny -...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Obsługa dno wątek zamknięty Zakupiłam dzisiaj bransoletkę ale odechciało mi sie jej z uwagi na obsługę....
~Zawieszona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Piękna, oryginalna biżuteria wątek zamknięty Posiadam wiele bransoletek zakupionych w Lilou Gdańsk. Obsługa bardzo...
~Angela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Skandal wątek zamknięty Obsluga.. Poniżej krytyki. Zatrudniajac niektóre panie firma bardzo sobie...
~Mania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

BESZCZELNOŚĆ!!! wątek zamknięty Obsługa arogancka i opryskliwa. Pani w rudych włosach z wielką łaską zebrała...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Obsługa niezbyt uważna... wątek zamknięty Zamówiłam bransoletkę ze srebrnym sercem z grawerem - po odbiorze było to...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Lilou wątek zamknięty Biżuteria Lilou należy do moich ulubionych . Do stycznia 2014r zakupy...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

obsługa w gdańskim salonie jest na najwyższym poziomie wątek zamknięty Nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi krytyki obsługi w sklepie Lilou. Panie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Okropna obsługa!!! wątek zamknięty Czy nikt z właścicieli nie czyta opinii o swoim personelu??? Obsługa fatalna....
~xxx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Obsługa to jakieś nieporozumienie wątek zamknięty Jako kolejna osoba dołączam do grona niezadowolonych z Pań pracujących w tym...
~Kiti
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Do salonu w Gdańsku dotarłam o godz.17.50 panie mnie zignorowały a wręcz...
~Małgorzata Stryczyńska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Jakość Lilou wątek zamknięty Ja także przychylam się do zdania poprzedniczek. Niestety jak dla mnie salon...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

niestety wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie niestety jestem zniesmaczona jakością obsługi - pani...
~mindreader
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Moje pierwsze Lilou wątek zamknięty Cały salon prezentuje się bardzo ładnie.Niestety Pani ekspedientka nie była...
~Monka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Szczerze polecam! wątek zamknięty Uwielbiam lubię biżuterię Lilou- jest delikatna, nieprzekombinowana, do...
~nati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Mieszane odczucia wątek zamknięty Zgadzam się z przedmówczyniami. Sama idea biżuterii i wnętrze salonu bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

nareszcie w trojmiescie! wątek zamknięty Bardzo zadowolona z dzisiejszych, walentynkowych zakupow. Przemila obsluga,...
~outsky
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

:) wątek zamknięty Cieszę się,że doczekaliśmy się salonu w Gdańsku.Mam pokrewne zdanie niestety...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry