Widok

Salon Neeila Tattoo, Gdańsk - makijaż permanentny (groupon)

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Kupiłam na grouponie usługę makijaż permanentny brwi w Salonie Neeila w Gdańsku, ale teraz mam wątpliwości czy tam iść, gdyż w internecie ten salon w ogóle nie istnieje, nigdzie nie ma żadnych opinii na ich temat.. Czy ktoś może zna to miejsce lub słyszał cokolwiek na ich temat? Może mieszkacie w pobliżu i widujecie wychodzące zapłakane klientki? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
No nie wiem...ja bym na Twoim miejscu zmieniła kolejność. Najpierw poszukała i wypytała, a dopiero potem kupiła/nie kupiła.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
brwi najlepiej ogolić i tak zostawić OvO
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Skoro już kupiłaś, to nie ma nad czym się zastanawiać - idź. ;) Jeśli będzie tragicznie-masakrycznie, to ogolić - według sugestii kolegi. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzecz w tym, że barwnik wpuszcza się pod skórę, tak jak tatuaż, nawet jeśli ktoś sam nie ma brwi np. po chemioterapii, więc ogolenie nic nie pomoże a wręcz przeciwnie ;D i zostaje tam 3-5 lat ;D Stąd moje obawy.
Dzięki Kini za informację, już mi trochę lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, przegladałam forum i akurat trafiłam na ten temat: ) Znam Neeilę (Kaśkę) osobiscie i jest naprawdę uzdolniona osobą, nie masz o co się martwić: - ) Rysuje, maluje, "dzierga":- ) Robiła brwi mojej przyjaciółce i wyszły niesamowicie. Nie ma jej nigdzie umieszczonej na stronach bo (przynajmniej wczesniej) pracowała w studio tatuażu, więc nie miała własnego salonu. Pozdrów ja od Kingi; D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej!dobrze ze trafilam na ta stronke ,bo tez tam ide na makijaz per.ust i rowniez nie moglam niczego znalesc na temat tego salonu!dzieki za informacje,naprawde uspokoilas mnie!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również wykupiłam makijaż permanentny w neeila tatoo. zdecydowałam się na makijaż brwi, chociaż też muszę przyznać ze zastanawiałam się czy już na miejscu nie zrezygnować, ponieważ okazało się że makijaż nie jest wykonywany metodą włoskową jak to bylo podane w gruponie, lecz standardową (całe obrysowanie brwi) a jest to dość istotna sprawa. wkońcu po namyśle się zdecydowałam, zobaczymy jak będzie po upływie 3 tyg po póki co są bardzo ciemne, ale pani zapewniała mnie że brwi będą jaśniejsze. kolejnym minusem jest to że makijaż był wykonywany w domu a nie w profesjonalnym studiu. ogólnie co do kształtu brwi jestem zadowolona aczkolwiek nie jest idealnie, mam nazieje że nie będę musiała robić poprawki. podobno od września makijaz bedzie wykonywany w neeila tatoo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o kurcze to przerazilas mnie swoja opinia!myslalam ze wszystko bedzie przebiegalo profesjonalnie a tu okazuje sie co innego.zaczelam zastanawiac sie czy nie wycofac sie;/wkoncu ten makijaz nie jest zmywalny !!!tylko ze kasa juz niestety pewnie przepada;/co do brwi to ja mialam robione juz dwa razy ale u P.Moniki w chyloni i faktycznie na poczatku sa ciemne,lecz po jakims czasie one jasnieja.wiec tym sie nie przejmuj.ale ogolnie jestes zadowolona czy zalujesz ze tam poszlas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogólnie jestem zadowolona z efektu, brwi faktycznie zaczynają powoli jaśnieć, ale mimo wszystko nie jest t metoda włoskowa którą chciałam, uważam że jest to skandaliczne tak wprowadzać ludzi w błąd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pare dni temu mialam robiony m.p.ust. Pani Kasia jest rewelacyjna!podejscie do klienta ma boskie, a usta wyszly bardzo naturalnie!fakt bolało,ale uwazam ze bylo warto!jeszcze goją się ale juz teraz widze ze nie bede zalowała decyzji!naprawde dziewczyny polecam!!!!pozdrawienia dla P.Kasi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
uważam ,że opis w kuponie to wprowadzanie w błąd!!! bo jest to pełne wypełnienie brwi,a nie metoda włoskowa!!! gdybym wiedziała ,że ta Pani nie wykonuje metody włoskowej wcale bym nie kupiła tego gruponu, ale dla mnie to za dużo kasy żeby zrezygnować , zdecydowałam się , kształt brwi nie jest zły chociaż będą poprawki, ale też się martwię bo są czarne jak smoła, jak dla mnie Pani Kasia ma styl bycia chłopaków z salonu tatuażu a nie każdemu to pasuje, trochę brak troski o komfort klienta,poza tym bolało jak cholera
czy ktoś już robił tam poprawkę,mogę się spytać ile to kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESZCZE JEDNO,czytałam że w niektórych gabinetach robią wywiad na temat ewentualnych chorób ,a nawet każą podpisać oświadczenie ,że się jest zdrowym przed wykonaniem makijażu, w NEILA Tatu nikt się o nic nie pyta, słyszałam,że jak się bierze sterydy to nie ma mowy o makijażu, trochę się zlękłam ,bo o tym nie wiedziałam do teraz , a sama jestem na sterydach , ale puki co nic mi nie jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sterydy przeszkadzają we wchłanianiu barwnika.... Najwyżej nic Ci z tego nie zostanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przemiła Pani z salonu Cię oszukała w biały dzień. Opis w grouponie wyraźnie wskazywał na metodę włoskową podkreślając jej zalety. Co do czego wstrętne wypełnienie. Brwi powinny być dobrane do koloru cery i włosów, jeśli jesteś blondynka czy szatynką, powinny być koloru beżowego, chłodnego brązu, a nigdy czarne. Czarne brwi noszą babcie w święta, bo koleżanki robią im hennę na specjalna okazję. Zgłoś na Policje, w innym przypadku przemiła pani będzie oszukiwać kolejne klientki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj ! tez bardzo bym chciała robi usta . Naprawdę jesteś zadowolona? proszę o szczerą odpowiedz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja własnie najpierw sprawdzam ten salon i od razu natrafiłam na Twój post, bo tez mnie interesuje ta oferta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie miałam zamiar zakupić ten groupon ale chyba jednak sobie odpuszczę. W dzisiejszych czasach jeśli czegoś nie ma w necie to nie istnieje!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam robilam brwi u Pani Kasi 3 lata temu i jakos po pol roku nie bylo juz sladu po nich. Chyba ze sladem mozna nazwac bordowa kreske wychodzaca poza linie brwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny makijaż permanentny to poważna sprawa zastanówcie się zanim potem będziecie żałować i wydawać kolejne pieniądze na poprawki. Wiem co mówię, bo sama kiedyś dałam się skusić niskiej cenie a tu dodatkowo jeszcze nie ma strony internetowej ani żadnego info o tym zakładzie...rozważcie dokładnie pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAGA!!! Ten salon to jakies oszustwo. Dziś byłam z grouponem, a pani mi mówi, że nie z nią się umawiałam, ona tylko komuś użyczyła adresu i nie ma dla mnie czasu. Zniknęla za drzwiami, słowa przepraszam lub wyjaśnień ZERO.
To sprawa dla prokuratora o wyłudzenie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się zastanawiam czy czasami to nie jest jakaś ściema ciągłe przekładanie w dniu zabiegu żałuję że kupiłam a jak odzyskać pieniądze z groupona?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytać nie umiesz?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Znowu pojawiła się w gruponie promocja!!! Kupować czy nie ? Ktoś był ostatnio na makijażu permanentnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć, otóż makijaż zrobiłam sobie parę miesięcy temu. Po zejściu strupków kreski były mało widoczne i "przerywane" więc postanowiłam poprawić po raz pierwszy, następnie drugi i trzeci. W tej chwili moje oczy (bo o kreskach dolnych tu mowa) wyglądają "w porządku". Dalej kreski nie są zbyt mocne ale po poprawkach zrobiły się grube, podczas gdy zależało mi na naturalnym wyglądzie a'la zagęszczone rzęsy. Co więcej prawe oko jest delikatniejsze od lewego i ma przerwę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie kupować!!! Robiłam u tej babki oczy i usta, nic a nic nie widać wyrzucona kasa w błoto. Chciałam się umówić na korektę, ale początkowo ciągle przekładała spotkania a potem przestała odbierać telefon. Za cała usługę zapłaciłam z góry więc w cenę wliczona jest korekta ale owa pani nie odbiera telefonów, na pozostawione wiadomosci też nie reaguje naprawdę szkoda nerwów i pieniędzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tak samo chciałam umówić się na korektę i nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi odp ze po 10 dniach nie oddadza kasy. A ne da sie tam umowic przed uplywem tych 10 dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety ja równiez jestem osobą, z tych które dały sie z"łapac" na niska cenę na gruponie. tez była umowiona. przyjechałam na umowiona pore pod podany adres( blok mieszkalny) i niestety nikogo nie zastałam ani tez nikt nie odbierał telefonu. z grugiej strony to przeraziło mnie to ze to nie żaden zakład kosmetyczny, tylko usługa wykonywana w mieszkaniu prywatnym. żałuje że zakupiłam ten grupon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena byłą jak na innych ofertach salonów masz szczęście że się tam nie dostałaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Szukam prawnika rozwodowego (24 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

jak schudnąć... :( (186 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

do góry