Salon Orange

Salony tel. komórkowych

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia wątek zamknięty Obsługa koszmarna. Chłopaczek z kitkiem dość bezczelny wobec klientów
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Ewa Krysztofiak - opinia wątek zamknięty W dniu 24.11.2019 korzystałam z pomocy konsultantki Orange Manhatan Gdańsk...
~Ewa Krysztofiak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Kompetentna obsługa wątek zamknięty Kompetentna obsługa ze strony Pani Dominiki ! Szybko i sprawnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Obsługa do momentu podpisania umowy OK, I na tym koniec, nie polecam. A nawet...
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Koszmarna obsługa wątek zamknięty Byłam dziś w salonie, obsługiwała mnie Pani z tabliczką "Zastępca...
~Klientka Orange od 15 lat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Byłam dziś w salonie w celu uiszczenia faktury. W salonie znajdowało się...
~beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Tragedia wątek zamknięty Obsługa koszmarna , wieczne kolejki pracują tutaj ludzie którym w ogole nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Niekompetencja wątek zamknięty Przy przenoszeniu numeru najpierw panienka nie rozumiała co do niej mówię, a...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Obsługa wątek zamknięty Byłam w sobotę z babcią w tym salonie aby wyjaśnić to czemu poraz 5 z winy...
~Oburzona Wieloletnia klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Nie ma szans aby sie dodzwonic wątek zamknięty I co teraz? Mam isc, stracic kupe czasu, zeby dowiedziec sie ze mi nie pomoga...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Rewelacyjny salon wątek zamknięty Przyszedłem do salonu ,przedlużyć umowę.Byłem zaskoczony jakością...
~Arek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Opryskliwy kierownik tego salonu! wątek zamknięty Weszłam do salonu, aby uzyskać informacje dotyczące mojej umowy abonenckiej....
~Bożenka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry