Widok

Salon kosmetyczny Wejherowo

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny, może polecicie dobry salon kosmetyczny z Wejherowa? Nie mam bladego pojęcia gdzie tutaj szukać sprawdzonej kosmetyczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kleopatra na ul.panek
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziękuję!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Victoria w Bolszewie tj k.Wejherowa:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziękuję, ale Bolszewo odpada :( niebardzo wiem jak sie poruszać po Wejherowie, gdzie cco jest a co dopiero do Bolszewa ;p moze z biegiem czasu
:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w salonie Kleopatra- masakra. Bardzo brudno...Ja polecam z czystym sumieniem salon Evita- Pani Dagmara to profesjonalista.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Ja do salonu Kleopatra chodze od ponad 2 lat i nigdy nie widziałam zeby było tam brudno ani nic podobnego.....Bardzo mila i profesjonalna obsługa i zawsze trafiona fryzura.

ps..a ta pani Dagmara to ona czy on ? bo skoro ona to chyba profesjonalistka no chyba ze to ono ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drobna literówka...miało być " profesjonalistka".
Jeśli zapach akrylowych paznokci i resztki po nich wszędzie Pani nie przeszkadza,to "Kleopatra" to jak najbardziej miejsce dla Pani. Dodam,że nie dezynfekowanie narzędzi też nie jest plusem tego miejsca. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
nie rozumiem jak można pow że narzedzia nie sa dezynfekowane!? to chyba może tylko wiedziec osoba wykonująca usługę,widać ktoś tutaj jest poprostu tylko wrogo i zawistnie nastawiony... bo ja chodzę do tego salonu juz bardzo długo i nie ma lepszych profesjonalistek w OKOLICY...z czystym sumieniem, jest miło czysto przyjemnie, szybko dokładnie i PROFESJONALNIE.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
oo u tu chyba ktoś z personelu sie tak dobrze wypowiada... pozdrawiamy ;) te wypowiedzi należa do b subiektywnej oceny autora ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdyby ktoś szukał tej babki od paznokci co kupę lat była w Venus na ul Puckiej to właśnie jest w Kleopatrze. Polecam, jest jedną z pierwszych co robiła paznokcie w Wejherowie i ma doświadczenie. Chodzę do niej od lat
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie to mniej więcej jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie evita i kleopatra. w wejherowie nie ma dobrego salonu kosmetycznego. radze wybrac sie w strone gdyni. evita malo profesjonalna a kleopatra rzeczywiscie dosc nieprzyjemnie.
Nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co do Evity to się nie zgodzę ! Bardzo sympatycznie tam jest. Również bywałam u Pani Ilonki w "Stylu Urody" na chopina. Ale to ja osobiście korzystałam z zabiegów. Faktycznie po przeprowadzce do wejherowa, długo szukałam gabinetu dla siebie. i te co wymieniłam są godne polecenia ( W kleopatrze nie byłam.)
Ale jeśli szukasz nadal, to mogę się z radością podzielić iż w Wejherowie jest ktoś kogo z całego serca polecam !
Ze swoim synem jeździłam do Gdyni do Instytutu Estetycznego. Faktycznie w Wejherowie, nikt nie chciał synowi pomóc z okropnym trądzikiem, a każdy wysyłał nas do lekarza. Dopiero koleżanka z pracy wskazała mi adres do Gdyni do P. Anny. Niedawno dostaliśmy miłego smsa, że Pani Ania, która gorąco polecam otworzyła swój Instytut Estetyczny również w Wejherowie, w CH Nanice. Nie wiem co potrzebujesz za zabiegi, ale Pani Ania ma sporą wiedzę o problemach z cerą i umie znaleźć każde rozwiązanie . Mój syn po 2 letniej walce z lekarzami, w tej chwili w bardzo krótkim czasie cieszy się na każdy zabieg u Pani Ani. Wiec możesz poszukać p. Ani w Ch Nanice na ul. Rzeznickiej/Judyckiego wklejam ci ich stronę http://instytut-estetyczny.pl/o-nas/
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link do Pani Ani z Instytutu w CH Nanice - http://www.tradzikowo.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma ktoś może aktualny kontakt do Pani Ani, bo podane linki są nieaktywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry salon kosmetyczny jest na ul. Klasztornej 20 "Atelier Urody" bardzo dobra i przemiła kosmetyczka, pełna higiena. Z tego co wiem, współpracują z lekarzem medycyny estetycznej. POLECAM!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Atelier Urody na klasztornej 20,koniecznie kosmetyczka pani Asia. Mają wszystkie możliwe zabiegi i do tego piękny wystrój.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
W salonie Kleopatra kładzie się nacisk na rzetelne wykonanie zlecenia. Chodzę tam od jakiegoś czasu i uważam, iż Pani kosmetyczka jest wspaniałym rzemieślnikiem. Konkretna,szybka i fachowa. Bez zbędnej gadaniny, celebracji i innych "ozdobników". Jeśli chcę mieć oprócz np: pedicuru również cudawianki i fajerwerki oraz pół dnia na próżność to po prostu idę do Spa.Tylko,że tam trzeba zostawić kasę nawet za słuchanie muzyki relaksacyjnej. Więc suma-sumarum kierunek zazwyczaj na ul. Panek.Pozdrawiam team z Kleopatry.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Pozdrawiam wszystkie nasze klientki. Zapraszam na naszą stronę http://www.studiokleopatra.com.pl gdzie znajdą Panie wszystkie informacje o nas. Dziękuję za wszystkie opinie, które są dla mnie wskaźnikiem i dobrą radą. Alicja Górska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam jaka kosmetyczka dobra w Wejherowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Zapraszam wszystkie Mamy, i nie tylko, do skorzystania z moich mobilnych usług kosmetycznych.

Tak jak każda z Was jestem mamą. Rozumiem ile czasu i poświecenia potrzebują nasze pociechy i często bywa tak że nie mamy czasu choćby pomalować paznokci , nie mówiąc o wizycie u kosmetyczki.

Wychodzę naprzeciw waszym oczekiwaniom !

To ja dojadę do Was. Godzinę ustalamy wspólnie ,dzieci mogą być w domu przy Was. Zaproś koleżankę, niech Wasze pociechy bawią się wspólnie, a Wy korzystajcie z zalet bycia kobietą.

Możemu umówić sie także w Gowinie w salonie fryzjerskim ,,MONIKA" ul. Podgórna 44. Wszystko w jednym miejscu!

Wykonuję zabiegi na dłonie , stopy , paznokcie.

Przedłużanie paznokci metodą ŻELOWĄ, MANICURE
HYBRYDOWY.

Zabiegi na twarz ( mikrodermabrazje, kawitacje, kwasy )

Makijaże: wieczorowe, okazjonalne, ślubne

Depilacja, regulacja brwi, henna

Ponadto KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW!

»»» Wszystko u Ciebie w domu !

Zapraszam na mój profil na facebooku :
https://www.facebook.com/noviakosmetycznka?fref=ts

WEJHEROWO / REDA / RUMIA / LUZINO / BOLSZEWO

W razie pytań piszcie lub dzwońcie 518 440 704

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chciłabym rzeczywiście odradzić salon "Kleopatra". Właściiwie do salonu to tej brudnej budce daleko.. Najgorsze z trzech rzeczy, które robiłam były rzęsy- jedwabne 1:1 za 110 zł- bo był promocja. Było ich tak mało, że swoich naturalnych mam więcej! Do tego po tygodniu prawie wszystkie wypadły i wyglądam jakbym miała je miesiąc! Strata pieniędzy kompletna! Nigdy więcej tam nie pójdę i wszystkim odradzam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
chodzę do P.Asi do Studio Kleopatra juz od 3lat.i jestem bardzo zadowolana.a bałaganu nigdzie nie widziałam!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do "Kleopatry " na paznokcie 7 lat do Pani Alicji. Jestem pielęgniarką i od razu mówię, że narzędzia są przygotowane jak w zabiegowym. Dlatego bez obaw oddaję swoje ręce. po wizycie od razu umawiam się na następny raz, bo inaczej nie ma miejsc do tej kobiety. to chyba o czymś świadczy. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mama chodzi najczęściej do fryzjerki do salonu La Monique. Ostatnio jak się z nią tam wybrałam to zafundowałam sobie manicure i jestem bardzo zadowolona. Z tego co się zorientowałam, to w ofercie salonu są również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno postał salon Esthetic Laboratory https://www.facebook.com/Esthetic-Laboratory-446503575691810/?fref=ts bardzo miła atmosfera, a ceny konkurencyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź sobie ten salon kosmetyczny: http://kaskadaurody.pl/
Chodzę tam i sobie chwalę. Bardzo dobra jakość usług. Myślę, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiecie, że gabinet kosmetyczny musi zostać odpowiednio wyposażony? Nie powinno zabraknąć w nim między innymi urządzeń dostępnych w ofercie firmy https://maxmedik.pl/387-aparatura-medika które wykorzystuje się nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w gabinetach medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do https://salonsaray.pl/ w Szczecinie i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie i z największą starannością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie salon kosmetyczny w Boleszywo to warto zajrzeć do dziewczyn z Bella Ciało. Szeroki wybór ofert co do zabiegów, paznokci, makijazów i wyglądu śkory. Podzrucam stronkę: https://www.facebook.com/BellaCia%C5%82o-gabinet-pi%C4%99kna-107165424352608/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry