Widok

Salon kosmetyczny w Baninie

Czy jest w Baninie jakis salon kosmetyczny, gdzie mozna byloby po poludniu wpasc i sie "odswiezyc", a moze planuje sie cos nowego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieto czemu nie sprawdzisz w Baninie, sa ulotki, banery.
Ja osobiście chodzę do Mon Rose- nad cukiernia Tiramisu.
Wiem ,że jest jakis jeszcze nad delikatesami Xavier, to nowy salon ale tam nie byłam.
Do Mon Rose trzeba sie wczesniej umawiać bo sa kolejki.
Mogę podac telefon z ulotki
58/ 681-82-53
Zapytaj o godziny otwarcia bo chyba w środę i piatek maja czynne do 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Beate z alessandro to nad delitatesami, dostosowuje godziny pracy do potrzeb klientek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz wkrotce nowe otwarcie gabinetu kosmetycznego w Baninie.Podobno gdzies kolo centrum fitnesu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
KubickaE to nowe Studio Urody na pszennej 112, super rozwijające się centrum handlowe :) Siłownia i pod nosem taki salon to rarytas :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
salon fryzjerski ok ale kosmetyczny? lakier odpada po 2 dniach .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ta jassne ! Chinskie sprzety do czwiczenia..kryptoreklama!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ten salon loreal w fenixie - rewelka!! szok - coś takiego w Baninie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Loreal super salon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Salon nic szczególnego. Ładny, to fakt, ale jakość przeciętna, gorsza od większości fryzjerów w Baninie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

salon loreal w baninie

Ceny mają bardzo wysokie. Szkoda bo obsluga mila.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wizualnie rewelka- zgadzam się ale po wizycie u fryzjera musiałam wrócić do mojej stałej fryzjerki żeby poprawiała bo na "poprawę" w lorealu nie miałam ochoty :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
ciekawe kto minusuje na salon Loreala
Oj zawistne kobiety, ktos stworzył cos fajnego, produkty jakościowo wyższe niż u innych a wy minusujecie.
Ja jestem zadowolona i życzę powodzenia właścicielce, fajnie ,że mamy nowoczesny salon, cenowo tańszy od Mon Rose np.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zgadzam się z poprzednią opinią. Budują wam coś luksusowego i dobrego wiele osób widziałam że wychodzi zadowolonych ale trzeba przecież ponarzekać ... taki chyba to już nasz naród ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
a to ciekawe bo ja tam wiecznie pustki widzę
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Salon ładny,elegancki ale trochę brudno, dziwię się bo nie mają tam tyle pracy a nawet często jest tam pusto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgodze sie z tą opinią. Salon może luksusowy ale usługi przecietne. A to tu chyba chodzi żebyśmy były zadowolone/TAK?NIGDY NIE OCENIAM KSIAŻKI PO OKŁADCE.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy napisałam coś złego o jakości produktów, wyglądzie salonu czy też cenach? Poza tym dodanie na forum swojej opinii raczej nie ma nic wspólnego z zawiścią, na tym to polega :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.Dobrze tak obsmarowac kogos przez forum..nie trzeba sie podpisywac i to duzo latwiejsze niz przyjsc i powiedziec , ze jest sie niezadowolonym...konkurencji zyczymy powodzenia z calego serca.Jezeli tak mocno obserwuje jaki u nas jest ruch...to moze lepiej patrzec w swoim kierunku...To nie metoda drogie Panie na reklame...Naszym Klientom dziekujemy za dobre slowa.Obiecujemy , ze bedziemy o Was dbac zawsze...
E.Kubicka.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16
No i fajnie, że zajęła Pani głos w sprawie. Trochę szumu nigdy nie zaszkodzi. Mnie na przykład zaintrygowało i zamierzam się wybrać na rekonesans. Fryzurę raczej trudno spieprzyć i mnie zawsze się podoba nowa. Raz tylko wyszłam niezadowolona (na szczęście po uczesaniu) z słynnego wiejskiego z kurortowymi cenami salonu MR. Fryzura na wesele chrześniaczki postarzyła mnie o jakieś 10 lat, bo wyglądałam jak matrona w przysłowiowym kasku. Na domiar złego zamiast to zmyć ze łba i uczesać się po swojemu, w swej naiwności poszłam tak na owe wesele, tłumacząc sobie, że jak zapłaciłam 120zeta za babciowe wałki i tonę lakieru to nie wypada spuścić tej kasy do kanalizacji. Zapomniałabym o tym szybko ale niestety zdjęcia pozostały. Brrr, aż mną wstrząsnęło. Pozdrawiam Panie fryzjerki (a może stylistki/ów fryzur, hę?)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owszem można przyjść i powiedzieć że jest się niezadowolonym tylko co z tego? I tak drugi raz nie oddałabym się w ręce tej samej fryzjerki bo może potem nie byłoby już z czego zrobić kolejnych poprawek :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Forum jest po to aby wyrażać opinie ( nawet nieodpowiadajace właścicielce salonu) i fakt jest taki: super salon tylko jakość obsługi kiepska
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
A o którym salonie piszesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obsługa jest super w salonie Loreala
AN głupot nie pisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
A jak z cenami w tym nowym salonie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dotychczasowa fryzjerka z gdańska też pracuje na Loreal ale ceny zdecydowanie niższe. Ostatnio pytałam się o Ombre, od pana fryzjera usłyszałam -180zł samo farbowanie bez podcięcia, w znanym salonie w gdańsku płacę 130 z podcięciem i ułożeniem włosów (może po tylu latach dostaję już rabat :) ). Dla mnie jak na fryzjera na sypialnianym osiedlu to mają drogo, więc na pewno nie skorzystam z ich usług i dalej będę jeździć do sprawdzonej fryzjerki w gdańsku. Ale jeśli ktoś chce to jego sprawa i tak samo ma prawo do wyrażenia swojej opini- jedni są zadowoleni a inni nie :) właścicielce życzę powodzenia, bo jednak trzeba mieć odwagę aby otworzyć swój biznes
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
strzyżenie męskie od 27-30zł to gruba przesada, w miastach jest taniej...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakich miastach?
To normalne ceny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
W mieście Żukowo strzyżenie męskie 16zł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie porównuj zwykłego salonu z Żukowa z salonem Loreala, ktos zainwestował, ma produkty z wyższej półki to i cena inna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20
to znaczy, że będzie mnie strzyc lepszymi nożyczkami, bo ma salon z napisem Loreal ?
nawet w Gdańsku ceny są niższe
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Strzyżenie męskie
Gdynia Pogórze Górne - 16pln
Gdynia Władysław IV - 20-25 pln
Gdańsk Wrzeszcz - 20 pln
Banino - 21 pln

Tyle płaciłem więc 30 dychy za męskie strzyżenie to wg mnie za dużo jak na taką prowincję. Jeżeli kogoś rajcuje napis nad drzwiami to niech płaci więcej. Każdy szanujący pieniądz człowiek pójdzie gdzie indziej. Klientów nie przyciąga się ładnym napisem tylko jakością usługi i ceną.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
GG właśnie to miałam na myśli tym bardziej biorąc pod uwagę strzyżenie męskie ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
HAHAHA..ale ktoś zabłysnął!!! co rozumiesz przez zwykły salon a loreal? Czesto w "zwykłych" salonach mają środki o bardzo podobnej jakości a nawet i lepsze. przykładem takiego salonu jest salon TIFFI w Pępowie. Produkty keune sa moim zdaniem z górnej półki ceny przystępne.Ale z jakości usługi jestem najbardziej zadowolona p.fryzjerka naprawde czyni cuda na głowie. Numer dostałam od koleżanki i szczerze troszke sie bałam przyjsć ale aktalnie jestem po 3 wizycie i nie mam zamiaru zmienić fryzjera. Widze ze VZZ niema pojecia co sie dzieje w fryzjerskim świecie. Drogo to nie znaczy dobrze!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 zl za meskie to duzo w venus i dawid jest taniej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają bardzo drogo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za strzyżenie męskie płaci się góra 15-18 zl.a u Was 25-30 bylem w szoku.Juz tam nie pójde i myślę że wielu klientów też. Ale jak będziecie chcieli zachęcić klienta to zejdziecie z ceny- kwestia czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem klientką a nie konkurencją i jestem meeega niezadowolona z panstwa uslug, kilka razy dawalam wam szanse,
Byla ua was pani fryzjerka Justyna super, ale jedyna ona, pozostale panie strzyzenia meskie i chlopca to tragedia, zawsze dlugo, niezdarnie i efekt tragedia krzywo ale dopiero w domu trzeba bylo poprawiac, w salonie zel nalozony jakos sie ukryło
podobnie kosmetyczka, tylko henne i regulacje brwi robilam, w domu chcialo mi sie plakac, wyskubane brwi i do tego krzywo woskiem jedna brew zrobiona
Jestescie najgorszym salonem w baninie na 100%
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że mowa o salonach w Baninie, ale osobiście mogę polecić salon kosmetyczny i salon fryzjerski z Pępowa (koło "Justynki"). Obsługa profesjonalna, ceny bardzo przystępne a odległość z Banina do Pępowa to tylko 2 min.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze sie zgodzić niestety z negatywnymi opiniami o salonie loreal w Fenikskie. Na przekór opinii próbowałam i ja i mąż. Porażka.... Nigdy wiecej nie obetnę tam włosów na szczęście tylko tym zaryzykowalismy.
Szkoda zakład ze smakiem wykończony ale podstawa niestety jest dobra usługa. Pokornie wracam do swojej fryzjerski we Wrzeszczu ;(
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystrój salonu sprawia, że pracują tam profesjonaliści (firmowany przez Loreal).W rzeczywistości jedna wielka porażka.Nie potrafią poradzić sobie z fryzurą na dłuższych włosach.Z doborem i nałożeniem koloru też mają ogromny problem.Właścicielka zatrudnia najtańszą siłę roboczą bez jakiegokolwiek doświadczenia.Certfikaty które wiszą na ścianie najwidoczniej kupiła razem z franczyzą.Nie polecam.Pomimo kącika do zabawy dla małych dzieci, mogę stwierdzić , że nasze pociechy nie są mile widziane.Mnie obsługiwała młodziutka pani fryzjerka, świeżo po szkole.Gdybym wiedziała, że tak nieumiejętnie postrzępi i powycina moje włosy to omijałabym ten pseudosalon z daleka.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pragniemy Państwa poinformować, że salon kosmetyczny "Perła" został przeniesiony z Centrum Feniks do nowej siedziby przy ul. Pszennej 135/2 (nowy biały szereg naprzeciw Centrum Feniks). Zapraszamy Państwa ponownie od 3.08.2015 (poniedziałek). Pragniemy również przeprosić Państwa za powstałe utrudnienia licząc na wyrozumiałość.

Zespół Centrum Kosmetycznego "Perła"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon Emi na Sadowej 22 polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest prowadzi go Pani na gwozdźkowej ,bo przeniosła się z Gdynii i mogę Panią Agatę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w salonie Perła jak jeszcze byl w Feniksie. Pani kosmetyczka spoznila sie 15 min- bylam pierwsza osoba, regulacja brwi trwała bardzo długo i niestety po przyjściu do domu sama wyrywałam te które zostały pominięte. od tamtego czasu chodzę do p. Malwiny w salonie Ekubicka W Feniksie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zainwestujcie w Google ads oraz promowanie postow na fb. Ja tak robilam kiedy do naszej hurtowni przychodziło malo klientow. Placilam za post 14 zl i docierał on do docelowej grupy jako post sponsorowany. Duzo daja tez właśnie adwords jezeli macie swoja strone internetowa. Reklama w lokalnej gazecie, ulotki w zaprzyjaznionych sklepach czy salonach fryzjerskich.

Jeśli sami nie czujecie się dobrze w tym temacie, polecam skorzystanie z pomoicy agencji, która się tym zajmie:
https://wzrosty.pl/

Od siebie daję kontakt do agencji wzrosty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Jeśli za 130 zł ma Pani zrobioną ombre produktami L'oreal to odpowiem iż jest to nie możliwe, wiem ile kosztuje materiał i życzę powodzenia jeśli ma Pani nałożoną na odrost farbę L'oreal ale na końce zwykły rozjaśniacz. Wiem w jaki sposób pracują fryzjerzy w różnych salonach oszczędzając na kliencie a jeśli ktoś mi nie wierzy zapraszam ze mną na darmową koloryzację do Akademii L'oreal pod okiem szkoleniowców :)
Pozdrawiam nowych klientów którzy mi zaufali oraz moich stałych którzy przeszli z poprzedniego salonu.
M
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
A jak z meskim strzyrzeniem? niech pani coś napisze jesli pani jest az tak mądra. Prąd w baninie droższy niż w gdańsku? Czy jednej te nozyczki sa lepsze niz w innych salonach? Ceny jak na Warszawskich salonach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 zł to waszym zdanie Warszawskie salony ?
Radzę dobrze przyjrzeć się na podobnym poziomie salonom w Gdańsku i raz jeszcze spojrzeć na ceny Warszawskich fryzjerów ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Widze ze na siłę ktoś próbuje wmówić swoje racje."... przyjrzeć się na podobnym poziomie salonom w Gdańsku" Podkreślam słowo POZIOM w cytacie. Myślisz tu chyba tylko i wyłącznie o lokalu i sprzęcie. A nie o pracy wykonanej przez fryzjera bądz kosmetyczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A byłaś i co z czego korzystalas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A to Panie na "Ty" są, że tak bezpośrednio się Pani zwraca ?? Oj nieładnie....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w warszawskich salonach strzyżenie męskie zazwyczaj zaczyna się od 50 zł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~M. poniżej link do strony Gdańskiego salonu z certyfikatem i produktami Loreal i cennikiem gdzie stoi iż koloryzacja kosztuje 130 zł więc się da! warto dodać , że są to salony w lokalizacjach które maja zapewne dużo wyższe czynsze niż Feniks jak np. CH Riviera

http://www.jandre.pl/pl/fryzjerstwo/cennik.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koloryzacja nie kosztuje 130 zł. --- tylko od 130 zł. Rzeczywista cena jest inna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
odpowiedź dotyczy linku podanego wyżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
JJJ mam nadzieje że wiesz iż ów cena jest bez strzyżenia i modelowania ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon Loreal w Baninie

Jak zobaczyłem powstający salon Loreal w Centrum Feniks pomyślałem co dalej na naszej wiosce , może w wolnych lokalach powstanie salon Ferrari .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Banińskie drogi

Bardzo chciałem skorzystać z usług pięknego , ekskluzywnego , iście wielkomiejskiego salonu fryzjerskiego w naszej wiosce , ale nie dostałem przydziału w gminie Żukowo na nowe kalosze a moje obecne nie będą licować z luksusem którym ocieka ów salon .
Czuję się jak rodowity burak z Banina , szkoda że z mojej części naszej wioski nie przejdę "suchą nogą " zakosztować luksusu spa dla włosów .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
i po co ten sarkazm, kompleksy, złośliwość, zawiść a może głupota.
Chodzi o powyższy wpis.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
O jakim ociekającym luksusie ty piszesz ? Salon jak salon jest zrobiony ze smakiem , ładnie i elegancko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Porażka co maja do tego kalosze...czyja to wina ze takie są drogi ...salonu ociekajacego luksusem...masakra:(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
~Sylwia czy ~Aga już nie wiem. Jak chcesz zmieniać tożsamość to odczekaj dobę z kolejnym komentarzem (pamiętaj o IP i tak wiem zaraz ktoś napisze , że kilka osób może mieć to samo , ale mało prawdopodobne by akurat tak późnej porze w tym samym wątku się wypowiedziały) i nie używaj sformułowań "wysokiej jakości produkty" po zwykły konsument oceni że fajnie ścieli i włosy fajne w dotyku były , a tylko osoby robiące sobie reklamę używają zdań z ulotek Loreala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
~M ... to napisz mi ile kosztuje męskie strzyżenie bez mycia u nas w super salonie Loreal w Baninie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
27-30 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
25 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziwne, ze przez telefon udzielili informacji 27-30zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ceny zmienili, salon jest ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dyskusja jałowa ..
Ceny są tam przystępne,bardzo dobrze farbuja i strzyga...jak zrobią cos dobrego u nas to zaczyna sie głupia dyskusja kilku osób...
Salon bardzo ładny i bardzo dobra jest tam jakość usług.
Kilka osób wyraża opinie a jak byłam klientów bar dużo dużo,jeden wchodzi drugi wychodzi,bardzo dobre kosmetyczki i wysokiej jakości produkty,fryzjerzy znają sie na rzeczy ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
salon jest bardzo ok. dwa razy się czesałam,dwa razy robiłam manicure,w tym raz hybrydy raz po zdjęciu normalny. skorzystałam z usług kosmetyczki i super. ja się bardzo cieszę,blisko,produkty których używam od lat i taniej niż w gdańsku. kawka też pyszna :). nie wiem jak inne salony w baninie bo nigdy nie korzystałam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam mój mąż w zeszłym tygodniu odwiedził ten salon strzeże się nie typowo na jeża i mało fryzjerow potrafi wykonać ta usługę musiał wcześniej jeździć do gdańska a tu wyszedł bardzo zadowolony strzeżony idealnie przez nowa fryzjerem p eweline obsługa klienta w jej wykonaniu na bardzo wysokiej jakości moja koleżanka też na ta panią trafila i była w szoku konsultacji i pytań jakie ma potrzeby na codzień ją też napewno się wybiorę powinniśmy się cieszyć że u nas na wiosce jest fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem która pracowała w prestiżowych salonach bo to widać obrazu po jakości.Dziękuje bardzo polecam p Eweline
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pisze się "strzyżony". "Strzeżony" ma całkiem inne znaczenie. Sorki ale taki błąd aż mnie w oczy kłuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystam od jakiegoś roku z Venus i Dawid (chyba ul Klonowa) poleciła mi ich sąsiadka i jestem mega zadowolona. Paznokcie i brwi robię u pani Asi, a włosy u pani Lucyny. Mam długie włosy i za farbowanie z pasemkami płacę ok 110zł ( w tym mam podcięcie, modelowanie). Wcześniej korzystałam z usług zaprzyjaźnionej fryzjerki w gdańsku cenowo wychodziło tak samo ale koleżanka używała produktów Loreala, w Baninie na pewno nie używają Loreala (nie pamiętam jaka to firma) ale nigdy już nie pozwolę sobie na położenie na moje włosy czegoś innego. Jako laik uważałam,że produkty Loreala są najlepsze niestety myliłam się, po koloryzacji w V&D moje włosy są bardzo miękkie i ładnie się układają, przestały się łamać. Ja ich szczerze polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeśli sie nie mylę to chyba używają farb KEMON lub jakoś tak.ola
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo przepraszam za błąd w pisowni ale pisałam opinię na telefonie i nie zwróciłam uwagi co pokazuje mi słownik t9 co nie zmienia faktu iż tekst i moja opinia odgrywały główną rolę mojej wypowiedzi.każdy ma prawo do wyboru i posiada różny próg zadowolenia ją w całym baninie nie znalazłam dobrego fryzjera mój mąż tagrze nikt na tej wsi nie potrafił mu wykonać tej fryzury dla tego szczerze mogę polecić jeśli ktoś z państwa ma wysokie wymagania i nie zadowala się byle czym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Mi szczególnie przypadł p. Mateusz ze studia Kubickiej, wcześniej jeździłam do Gdańska do bardzo drogiego i znanego salonu jednak on jest mistrzem w koloryzacji ! dowiedziałam się o nim poprzez pocztę pantoflową i zaliczam się do grona moich koleżanek które również do niego chodzą o czym świadczą zapisy !
Pozdrawiam i dziękuję Panu że mam takiego fryzjera pod nosem ;)
Gosia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gdzie ten Pan Mateusz praktykuje? Jeśli on taki dobry w koloryzacji to o to mi chodzi! Przeleciałam już chyba wszystkich fryzjerów w okolicy i zawsze wychodzą mi jakieś rude a ja chcę neutralne albo mroźne, żadnych jajek. Pomóżcie kobietki. Może być na mejla avangarda.dw@gmail.com POZDRAWIAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Mateusz praktykuje w centrum Fenix, salon Loreal.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam w salonie loreal u pani Eweliny Fryzjerki - super kolor i bardzo kompetenta osoba:)dziekluje.
Wczesniej korzystałam z usług gabinetu u nich.Również jestem bardzo bardzo zadowolona i nie musze juz jedzdzic do miasta:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
do klientka
Z ta róznica ,że Pani fryzjerka ma na imię RENATA
hahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewelina to nowa fryzjerka w tym salonie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a to zmienia postac rzeczy, sorry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm coś tu się chyba nie zgadza, moja koleżanka była u tej Pani na czesaniu i była niezbyt zadowolona, fryzjerka rodem z PRL'u ! śmierdząca papierochami :/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
co to znaczy była na czesaniu? po jakiemu to
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani wyczesywała włosy na szczotkę, zwyczajnie bez udziwnień :) Mam nadzieje że teraz napisałam to dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To bardzo dziwne bo jestem osobą nie palącą i w czasie wizyty w salonie u tej Pani nie czułam zapachu papierosów a w salonie jest czyściutko i pachnąco ja tam jestem zadowolona bo cały personel stara się aby klient wyszedł zadowolony. A tak na marginesie to ważne było dla mnie ze jestem zadowolona z usługi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam wszystkich czy ktos ma jakies info o salonie w pępowie gosia na ul gdanskiej jaka ma opinie czy dobrze robia i jakie ceny piniewaz chce zmienic salon i szukam cos nowego pozdrawiam za odp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja polecam Panią Monikę z salonu Loreal w Baninie- rewelacja!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może już zmieńcie nazwę wątku na : '' Reklama salonu Loreal".
Co trzeci post zachwalanowych pracowników. Widocznie fachowcy do d.... , skoro taka rotacja. I to by było na tyle :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ale pytam o salon w pepowie gosia czy jest warto isc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
lala z GOSIA daj spokój... IOdz do tego 2 w Pepowie napewno bedzieśz zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a były Panie w tym nowym koło piekarni eklerek bo jestem Ciekawa opinii. Zawsze tam pusto jak jadę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo tam trzeba się umawiać telefonicznie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowne Panie jeżeli chodzi o dobre kosmetyki do włosów, to jest to Alterna, czy Joico, a Loreal to zwykłe kosmetyki, jakich wiele na rynku, więc te dość wygórowane ceny nie powinny być tłumaczone zastosowaniem super produktów. Być może pracują u Kubickiej mistrzowie fryzjerstwa, to by poniekąd tłumaczyło ceny - strzyżenie dziecka w cenie dorosłego. Ja nie skorzystam, gdyż strzyżenie mnie nie powaliło - było mocno przeciętne.Ale każdy ma prawo wyboru i być może inne oczekiwania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jak jest pytałam a nie czy trzeba sie telefonicznie umawiać-pytam o salon przy Eklerku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest ok, nowe sprzęty, mało spotykane kosmetyki firmy belter- ja pierwszy raz się z nimi spotkałam. z zabiegu jestem zadowolona. najlepiej wypytać panią co i jak, żeby sama coś doradziła, bo ja osobiście nie orientowałam się w tych wszystkich obco brzmiących nazwach. na pewno jeszcze skorzystam z usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziecko i dorosły jedna owca , więc krojenie takie samo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, że duża rotacja pracowników w salonie na Pszennej. Chodziłam do fryzjerki , która już nie pracuje.Jakość usług kosmetycznych marna .Lakier z paznokci odpadł mi na drugi dzień.Chodzę często z dziećmi na spacery i widzę ,że słaby ruch mają.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak KEMON, już nigdy nie pozwolę polożyć coś innego na moje włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
becia potwierdzam
Jak to jest ,że chodząc do innych salonów w Baninie na manicure lakier potrafi od 7 do 14 dni się utrzymać. W Lorealu 2 razy byłam i to samo albo na drugi dzień odpadnie lub po 2 dniach.
Nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przez te Wasze złośliwości niedługo wszystko będzie w baninie pozamykane, salon fryzjerski, piekarnia, sklep spozywczy. Wtedy będziecie jeździć do Gdańska i pewnie będziecie w niebowzieci. Jak Ci była klijentko nie pasuje to nie korzystaj i już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie kracz, nie kracz, bo wykraczesz...A póki co zajrzyj do słownika ortograficznego. Akcja może niezbyt wartka i wciągająca ,za to bardzo pouczająca :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkaniec - podzielam twojego posta !! Jeszcze nic pozytywnego nie przeczytałam na temat centrum feniks .Tylko piszecie to złe , to niedobre ....to znaczy że wszystko jest beznadziejne?! Czy w naszym Baninie niema sklepów i usług z których jesteście zadowoleni??? Chciałam na wiosnę otworzyć swoją działalność ale czytając to forum zastanawiam się czy jest sens ? , bo po otwarciu dowiem się że mam tylko parę miesięcy i tak się zamknę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zysyk w baninie

Kto otwiera cokolwiek kilometr od głównej drogi licząc na zysk z garstki mieszkańców osiedla ? Ja osobiście podziwiam i obserwuje powolną agonię i walkę o każdego klienta . W feniksie mam wrażenie , że jest duża fluktuacja pracowników . Można tylko wnioskować że pensje są głodowe albo już sami pracownicy nie chcą dalej pracować bez umów albo na umowy śmieciowe . Ale czy tak jest to należy spytać byłych pracowników .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ryś11, nie przejmuj się proszę wiecznym narzekaniem sfrustrowanych ludzi, którym obojętnie czego nie otworzysz i tak nie dogodzisz. Nie wiem czy te pozaciągane kredyty siadają im tak na głowę, czy są gnębieni w pracy i po przyjściu z niej wylewają gorzkie żale? Może sami chcieliby otworzyć taki interes ale najzwyczajniej w świecie nie potrafią?
Czasami aż przykro czytać niektóre komentarze. Tylko wylewanie żółci lub obrażanie innych ludzi.
Popieram każdą nową działalność w Baninie i z chęcią Ciebie odwiedzę w sklepie. Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tu mieszkam ponad 10 lat i pamiętam jak za przeproszeniem niczego nie było.
Bardzo się ciesze ,że powstaje coraz więcej sklepów i salonów itp.
Czasem ludzie otwierający swój biznes zamiast liczyć siły na zamiary to postępują odwrotnie, Zastaw się a postaw się. Co z tego jak wyda kasę na urządzenie sklepu jak pies z kulawa noga nie zagląda a czynsz za wynajem lokalu jest spory. Pojęcia nie masz ,że niektórzy pozostawiają za sobą długi bo potrafią nie płacić kasy za lokale. Najpierw biznes plan , ech co tu gadać, dorośli są.
Druga sprawa to jakość usług, skoro np. jest w Baninie kilka salonów kosmetycznych to znaczy ,że jest konkurencja. Tam gdzie robią żle odstrasza klientki i wybiorą inny gabinet.
Zasada jest prosta , dobre chwalić, tandetę krytykować.
Jak zapłacisz sporo kasy za strzyżenie i będziesz niezadowolony to pójdziesz gdzie indziej , podobnie z pieczywem, jak niesmaczne itp.
Mnie zawsze cieszy ,że powstaje coś nowego, wspieram , piszę o tym ale skoro mam wydać swoje pieniądze to nie po to być zadowolona z usługi czy zakupu.
Nie reklamuję czy ten czy tamten jest lepszy, krytykuję to z czym miałam do czynienia , dwukrotnie zrobionym w jajo nikt nie chce być.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
moje zdanie, bardzo fajne zdanie :) W dużej mierze zgadzam się z Tobą, jednak proszę pamiętaj, że klientela w Baninie jest bardzo wymagająca i ludzie otwierający teraz nowe biznesy rzeczywiście chcą sprostać wymaganiom klientów. Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Ty możesz być zadowolona ze strzyżenia w danym salonie, do którego ja natomiast już nigdy nie wrócę i na odwrót. Każda opinia negatywna czy też pozytywna jest jak najbardziej pożądana, jeżeli jest konstruktywna i nie obraża innych. Niestety na tym forum to jest rzadkość.
Oby więcej różnego rodzaju przedsięwzięć w Baninie, które zwiększą konkurencję oraz możliwość wyboru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie, że nie warto tu otwierać niczego! Jak tak czasami czytam niektóre posty to mam wrażenie, że Banino w większości zamieszkują nieudacznicy, którzy żyją w przekonaniu swojej wyzszosci...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
mieszkaniec
czytaj człowieku ze zrozumieniem bo sam wszystko krytykujesz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No chamstwo na forum krytykuje i nie przestanę:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
~mieszkaniec jesteś jednym z osobników tutaj którzy szerzą chamstwo nazywając innych nieudacznikami itp. także krytykuj siebie samego za hipokryzję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
bo taka jest prawda, boli wiem, ale tak jest.

Ja również mieszkam w Baninie i bardzo mi się nie podoba, że swoim zrzędzeniem psujecie obraz lokalnej społeczności. Może nie wiesz o czym mowa, ale to co ma miejsce na forum w dłuższej perspektywie nie wróży nic dobrego (mowa również o tym co się dzieje w rzeczywistości - np.robienie śmietniska dookoła) dla tej wioski.

Już niedługo Banino będzie uchodziło za zaniedbaną wieś w której mieszkają ludzie pozbawieni rozumu w swoich domach, które grosza nie są warte zarówno dlatego że okolica słaba jak i ich wykonanie.

A co nie jest tak? Każdy kto zajrzy na to forum i poczyta...w życiu nie kupi tu niczego.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czepialscy wzięli namiar teraz na Ciebie Mieszkaniec :) Teraz Ty jesteś ten beeee..
W zupełności zgadzam się z Tobą. To jak będzie w Baninie to zależy od nas samych. Ja już wiele postów na tym forum zaczynam omijać, by nie czytać wkoło tego samego narzekanie i plucie na innych.
Pozdrawiam wszystkich normalnych mieszkańców Banina i zachęcam do rzeczowych, merytorycznych a przede wszystkim z poszanowaniem drugiej osoby rozmów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dziwne. Mi telefonicznie powiedzieli, ze strzyżenie męskie 45zl. Cena zależna od głosu klienta w słuchawce?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi przez telefon powiedzieli 145zł z strzyżenie męskie - może dlatego, że zachrypnięty byłem?
Bzdury piszesz. Nie zapłaciłem nigdy więcej niż 25zł. No chyba, że masz włosy jak kobieta, to co innego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Piszesz o salonie L'oreal tak?No to spora podwyżka i grubo przesadzona.Za to w cenie masz pewnie mycie gratis i masaż głowy na odchodne , ze szczególnym uwzględnieniem rejonów odpowiedzialnych za bóle ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 zł z myciem to chyba niewygórowana cena, mi pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pisze bzdur, takiej informacji udzielili mi telefonicznie w listopadzie. Może teraz jest taniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę tam od początku istnienia i nigdy nie zapłaciłem więcej niż 25zł. Znajomi też chodzą i tyle samo płacą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wojtek zgadzam się z Tobą . Na tym forum wszystko jest be...ludziska czytają takie bzdury i szerokim łukiem przechodzą obok centrum feniks .Ja też jakiś czas temu bałam się zaglądać do salonu. Obecnie korzystam z usług i fryzjera, kosmetyczki ,a i sklepy odwiedzam bo warto zawsze coś ciekawego kupię .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeszcze raz spokojnie wyjaśnię. Jak dla mnie forum służy wymianie opinii.
Będę pisać o brudasach i zwracać im uwagę. Będę wspierać dobre i krytykować tandetę. Jak jestem niezadowolona 3 raz z usługi to więcej nie skorzystam i nie zawaham się poinformować o tym innych. Bez hejtowania, tylko szczerze.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobne zdanie , a to że niektórym nie pasują niepochlebne opinie -to już inna sprawa.Z delikatesów nie korzystam, chyba że w nagłej potrzebie.Sprzedają towar z krytycznym terminem przydatności do spożycia.W salonie Loreal byłam dwa razy na manicure i dwa razy lakier odpadł na drugi dzień.U fryzjera byłam raz.Wszystko niby dobrze i bez większych zastrzeżeń ,ale mi osobiście brakowało tego efektu ,,woow'' no i drogo wyszło.Piekarnia -ubogi asortyment pieczywa,ciasta często nie zachęcają do kupna.No i rotacja pracowników.Znowu wisi kartka z ogłoszeniem.Z centrum fitness korzystam i jestem zadowolona.Apteka jak najbardziej się przydaje ,jednak często trzeba przyjść ponownie bo zamawiają leki na receptę.To tyle.Dziękuję za uwagę.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka powiedziała mi że jest tu takie zawistne miejsce, gdzie ludzie nie pozostawiają na nikim suchej nitki. jak to czytam to zastanawiam się czy nie otworzyć tu w Baninie gabinetu psychiatrycznego- na pewno bym zarobiła kokosy bo co drugi z was to zakompleksiony, zawistny człowiek noszący głowę w chmurach, borykający się z problemami. nie wasze domy, mieszkania tworzą społeczność tylko WY. zniszczycie wszystko to co macie do dyspozycji, namiastkę wygody, którą tworzą wam ludzie otwierający tu sklepy, punkty usługowe i będziecie brnąć w błocie po pas ale dalej z głową w chmurach...do biedronki bo takie sklepy kochacie!!!
przepraszam za błędy, za stylistykę ale szkoda mi czasu tu się produkować bo mam ciekawsze rzeczy do robienia. jestem na tym "forum" pierwszy i ostatni raz więc nie komentujcie bo i tak nie przeczytam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24
Zgadzam się całkowicie z tą wypowiedzią . Szkoda mi tylko ludzi którzy chcieli wam stworzyć odrobinę luksusu a teraz nic pochlebnego nie słyszą tylko pomyje na nich wylewacie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Nie przesadzajmy z tym luksusem, no chyba że dla Ciebie fryzjer czy piekarnia to luksus. Ci ludzie chcieli przede wszystkim prowadzić biznes i zarabiać pieniądze a nie ratować ludzkość. A że niektóre biznesy są nietrafione lub nie szanuje się tam klienta to nie widzę powodu, żeby nie wyrażać swoich opinii na forum. Ja do salonu Loreal już nigdy nie pójdę bo zostałam tam oszukana. Za to polecam na przykład salon Perła. Tam mi się podobało. Tak samo fitness, Bania Luca. Są fajne miejsca w Baninie i od tego jest forum by się dzielić opiniami o nich.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
wredna dla wrednych
Świtnie siebie opisałaś a od nas wara bo kto mieszka tu to wie jak jest i nikt zle nie życzy innym Paniusiu..Chcesz płać za usługi niezgodne ze standardami Twoja sprawa, lubisz stare piczywo masz takie prawo. Ludzie piszą o swoich doświadczeniach z lokalnym biznesem i wymieniają się opiniami a jak Ci nie pasuje to nie zagladaj tu. Znam takich co pootwierali sklepy w Baninie tylko za czynsze zalegają po 15 tyś. I teraz płaczą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale się usmialem:) a jakiego ty luksusu oczekujesz, może do jakiegoś przywykles bogaczu, tylko zastanawia mnie co robisz w Baninie bo Ci luksusowi których znam osobiście mieszkają w Orłowie przy klifie i na kamiennej gorze:)

Usługi w s7 czy np salon fryzjerski niczym nie odbiegają od tych świadczonych w Gdańsku, Sopocie, czy Gdyni...

Pozdrawiam frustrata, głowa do góry!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A i jeszcze jedno. Po samej nazwie sądzę, że jesteś zwykłym burakiem, któremu olej wylewa się z uszu! Nie cierpię takich jak ty, a wiesz dlaczego...dlatego, że kiedyś miałem wspólnika, myślę że jesteś takim samym nieudacznikiem jak on, po tym jak doprowadził biznes do upadłości wyjechał, a ja dalej robiłem swoje i wiesz co dzisiaj mam wszystko czego zapragnę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
wredna dla wrednych
Jakże żałosna jest Twoja wypowiedź , a przy tym chaotyczna i pozbawiona sensu. Lepiej nie otwieraj żadnego gabinetu bo czeka Cię murowana plajta. No chyba, że ma to pomóc Tobie i ulżyć Ci w cierpieniach. To pewne, że jak będziesz robić zakupy w Galerii Lafayette, pomyślisz o swojej wyższości nad hołotą z Biedronki. Tak, Twoja q-pa na pewno śmierdzi mniej, albo nie śmierdzi wcale. Pamiętaj, że dobry biznes obroni się sam , i nie potrzebuje żadnych opinii. Nawet tych pozytywnych, bo dobry biznes z założenia jest dobry, od początku do końca! A zły biznes ?No cóż...sama widzisz co się dzieje. ..
Dziękuję za uwagę.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
oloo 100 % RACJI masz
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
wredna dla wrednych

Jeszcze chce dodać ,że niektórzy posuwają się do tego ,żeby usuwać niewygodne wypowiedzi...Naiwnie myśląc ,że w ten sposób pozbędą się kompromitacji.Ale czy to jest właściwa droga , to już odpowiedź sobie sama...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Loreal
+ ładny wystrój, ale konkurencja również nie odbiega a nawet mają przytulniej
- ceny jak w centrum Gdańska - sporo jak na Banino (jakość do ceny nieadekwatna)
- dziś umówiłem się na wizytę, lecz pani zapisująca coś pochrzaniła i po 10 min czekania dowiedziałem się, że nie jestem zapisany i mogę sobie już iść mimo, iż godzinę przed wizytą potwierdzałem ...
No cóż ja już więcej nie pójdę, bo szanuję swój czas i nie po to się zapisuje człowiek na godzinę, żeby czekać i na koniec zostać odesłany z kwitkiem.
Męski fryzjer za 25 w górę to lekka przesada, konkurencja za 15 więc prawie cena x2, a nie widzę różnicy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Myślę ze czas skończyć ten zjadliwy ton na tym forum. Piszą konkurujące ze sobą firmy i wylewają pomyje na wzajem.....dla każdego znajdzie się miejsce i walczmy o klientów jakością usług a nie opluwaniem konkurencji!
Jestem klientką loreala od samego początku, pasuje mi bo blisko domu, pasuje mi szefowa, fryzjer, pani manicurzystka ale mój mąż woli fryzjera przy biedronce bo jest tańszy i ma krótkie terminy. Czy to znaczy ze któryś salon jest gorszy? każdy wybiera to gdzie woli,lubi, na co może sobie pozwolić. Skończmy to opluwanie i zawiść proszę !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zjadliwy ton? W mojej ocenie, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na tym forum.Do tego między innymi ono służy.Rozumiem, że właściciele prowadzący swoje biznesy woleliby czytać tylko komentarze w stylu : ''ale super'', ''jak cudownie'', ''jestem zachwycony/a''.Ja mam swoje zdanie na temat salonu Loreal, i bynajmniej cukrzyć nie będę.Mój mąż też już tam nie chodzi , bo jak to facet -chciał tak z marszu obciąć włosy, ale jak usłyszał, że trzeba się zapisać, a termin odległy, to poszedł gdzie indziej.Nie jestem żadną konkurencją, nikogo też nie opluwam, ani tym bardziej nie jestem zawistna.Wyrażam swoja opinię , bo tego mam prawo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Przedsiębiorca
Chyba czytamy 2 różne wątki.
Ja od siebie dodam. Bardzo się ucieszyła jak otwierali Loreala.
Poszłam 2 razy zrobić manicure.
Po 2 dniach połowy lakieru nie miałam na paznokciach.
Poszłam z reklamacja , było niefajnie ,że to niby moja wina. Cóz mam zmywarkę i pralkę łap nie moczę godzinami w wodzie.
Po jakimś czasie znowu poszłam zrobic paznokcie i to samo. Sorry ale chyba cos tu nie hallo. Próbowałam , nie wyszło.
Powiem tak , sa inne salony w Baninie, nazw nie wymienię bo nie promuje nikogo ale chodzę do jednego z nich i jestem bardzo zadowolona.
Gdzie tu zjadliwość ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzę, że w Baninie to niestety klienci są dla salonów a nie salony dla klientów.
Dziś dla odmiany poszedłem do Monrose i niespodzianka.
Jeżeli u fryzjera czekasz 10-15 min bo jest inny klient to jest ok, jak się spóźnisz 12 min to "spóźnił się Pan już dziś Pana nie obsłużymy".
Po co zapisują sobie telefon do klienta ? Po co gnałem po naszych kochanych dziurawych drogach mało kół nie pogubiłem.
Po co do cholery 3 dni wcześniej umawiam się do fryzjera na najpóźniejszą możliwą godzinę ???
Rozumiem, że chwilkę człowiek się spóźnił, lecz na rynku usług to jest dla mnie szok... Zwłaszcza, że salon czynny jeszcze przez ponad 2 godziny.
Potem płacz, że mało się zarabia itd...

Znacie jakiś trzeci salon w Baninie. Jak nie to wracam niestety do fryzjerki z Gdańska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Obok poczty za warsztatem samochodowym jest salon ul. Klonowa z boku wchodzisz oraz niedaleko biedronki nazw nie pamietam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieść gmina niesie że konkurencja nie zasypuje gruszek w popiele. Cierpliwości. Niedługo kolejny salon się otwiera. Czy będzie lepiej to nie wiem ale na pewno będzie weselej :) (poszukajcie obok parkingu dla konia)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie Perłę wyrzucają , zasługa 7 nieba.
Smutne bo kobieta płaciła i zainwestowała w lokal a pazerność właścicieli Fenixa wylazła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do :moje zdanie
zjadliwość w każdym Twoim slowie.
A moje paznokcie z loreala wytrzymują 4 tygodnie!!! jak mi sie nie podobał ksztalt to Zrobiono mi jeszcze raz na koszt firmy, i co ? mam prawo do pozytywnych opinii tak jak Ty do negatywnych . tylko lepiej opluwać niż docenić prawda? Ale to co dobre się obroni tak czy siak więc szkoda prądu na takie strzępienie języka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja też nie narzekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do przedsiębiorca niekosmetyczny

A kto tu kogo opluwa?Jak sama zauważyłaś, każdy z nas ma prawo do wyrażenia swojej opinii.Ja nie krytykuję Twojego wyboru.Skoro jesteś zadowolona to wspaniale.O tych, co ośmielą się napisać,że są rozczarowani piszę się tutaj, że są złośliwi, ich wypowiedzi są w zjadliwym tonie, albo co gorsza są konkurencją.A może Ty też robisz komuś przysługę co?Może Ci płacą za to, że piszesz pozytywnie hmm? Widzisz? Kij ma zawsze dwa końce.Tak, czy siak szanuję Twoją opinię, lecz swojego zdania nie zmienię.Jestem w grupie niezadowolonych, i czy to się komuś podoba czy nie, jest dla mnie bez znaczenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Farbowałam i podcinałam włosy 2 tyg. temu i nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić. Kolor wyszedł dokładnie taki jak się spodziewałam, obsługa miła, wszystko ok, następnym razem na pewno też tam pójdę Oczywiście można znaleźc tańszy salon. Za to co zrobiłam zakłady biorą najróżniejsze ceny 100zł a nawet -250 zł. Przez dłuższy czas sugerowałam się głownie ceną i średnio byłam zadowolona. generalnie jeśli ktoś ma tańszego fryzjera z którego jest super zadowolony to oczywiście nie ma sensu zmieniać ale dla wszystkich niezdecydowanych i szukających, polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ma
A Ty sadzisz ,że ten do którego chodzisz to jest jakis super. Są bardzo dobre np. obok poczty , idz zobacz wystrój i ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie twierdzę że nie ma innych dobrych pewnie są , nie ma również idealnego dla wszystkich. Ja jestem zadowolona z wizyty w Loreal i o to głównie mi chodziło
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
ulala a więc odpowiadam, pracownicy odchodzą gdy szef jest oszustem, piszę to ku przestrodze przyszłym, potencjalnym pracownikom i apeluję o nie wspieranie działalności nieuczciwych pracodawców.
Były Podwładny
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiesz zawsze prawdy są dwie, a może to Ty byłeś/aś oszustem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
A o jaki salon chodzi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście, rotacja pracowników w salonie Loreal spora.To pewnie jeden z powodów rezygnacji klientów z ich usług. Dlaczego w innych salonach takiego problemu nie ma ? Nie chce tutaj reklamować innych salonów, ale w tym do którego chodzę, bez problemu mogę się umówić do tej samej, sprawdzonej fryzjerki. W salonie Loreal korzystałam z usług najpierw jednej, potem drugiej fryzjerki. Niestety, obie już nie pracują. Dlatego wróciłam do poprzedniego salonu i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jak to fryzjerki często zatrudnione są albo były na % od obrotu a klientów mało to i mała kasa. Ciężki temat z fryzjerstwem, wiem to, że tak powiem z pierwszej ręki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a piekarnia obok tez należy do tej Pani, co chwila nowa sprzedawczyni coś w tym jest.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
czuje tu jakiś spisek:) należy wszcząć dochodzenie. Dlaczego w salonie i piekarni jest taka rotacja pracowników...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Fryzjerki w lorealu masakra, byłam zrobić odrost zapłaciłam 220 zł i wysyłam z zoltkiem na głowie. Nigdy więcej! Kosmetyczka za to super!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ten salon Loreal w Feniksie to jedna wielka PORAŻKA! Rotacja pracowników, ceny z kosmosu za mało profesjonalne usługi. Nie polecam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie, przecież od razu widać że konkurencja pisze te opinie i nawet domyślam się kto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
No to jak się domyślasz , to napisz kto to taki?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tylko otworzy się ten salon to napiszę który
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To czekamy z niecierpliwością na otwarcie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to źle obstawiasz, rotacje pracowników i coraz gorszą jakość usług zauważają sami klienci, a byłych pracowników jest sporo... jeśli któryś z nich otworzy konkurecje to będzie najlepsza decyzja, pozdrawiam i życzę powodzenia:)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hahaha, zle opinie słyszałem tylko na forum. Wielu znajomych korzysta z usług i nie narzekają. Dziwne no nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
No to jest dziwne ! Widocznie mamy innych znajomych.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy wiadomo coś na temat nowych salonów w banino, coś się otworzyło za xawierem, coś się będzie otwierał za biedronka. Macie zdanie na ich temat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie, czy ktoś już był i mógłby napisać coś więcej, jak ceny i czy zadowolony?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za biedronką ma być bardzo dobry salon z tego co słyszałem. Nie wiem jak z cenami, ale na pewno pójdę tam zobaczyć. A co do loreal to pani Monika jest na prawdę super! A reszta nie wiem. Co chwilę nowy personel. Na to wychodzi, że szefowa jest bardzo wymagająca... A to na pewno. Tylko szkoda, że od siebie tyle nie wymaga co od pracowników. Szkoda słów....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, tak...problemy z regulowaniem faktur na czas i pensje wypłacane w niezliczonej ilości rat i pewnie stąd ta rotacja pracowników.Zobaczymy co nowo otwierane salony mają do zaoferowania z jakością i ceną usług.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
zastaw się a postaw się, dofinansowanie na otwarcie salonu z rozmachem wow a pózniej niepłacenie za towar, pracownikom itp. a czynsz też trzeba opłacić
Trzeba łyżeczka a nie chochlą
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
przecież gołym okiem widać, że tworzy się walka pomiędzy salonami również na tym forum. Z tego co słyszałem były pracownik Loreala otwiera swój salon w Baninie. To co wyprawiacie w tym wątku - żenujące.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Rotacja jest nie tylko w salonie ale i w piekarni .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, za biedronka będzie salon byłego pracownika Loreal. Pan specyficzny i jeżeli chodzi o strzyżenie męskie to słaby, damskie nie wiem.

Wydaje mi się, że większość tych postów to konkurencja. Na szczęście nie ma to większego znaczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A zastanawiał sie ktoś dlaczego taka rotacja w salonie jak i piekarni? Nowi przyszli pracownicy tacy wymagający czy może pracodawca wybiera sobie kto bardziej odpowiada jej wymagania. Każdy kto chce pracować chce mieć tez umowę... No... I to jest chyba problem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli odbywało się to wbrew prawu to proponuję zgłosić to odpowiednim organom, jeśli nie - zakończyć idiotyczną nagonkę. Ja chodzę do Pani Moniki i ona jest tam już długo.
Interesuje mnie to czy dany salon świadczy dobre usługi, piekarnia oferuje smaczne pieczywo a nie interesują mnie rozgrywki pomiędzy salonami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Monika nie jest tam długo przed nia było kilka innych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami. Jest ładna pogoda. Można iść na spacer, pojeździć rowerem, iść na ryby, albo zwyczajnie zabrać dziecko napplac zabaw lub do zoo.

Dlaczego tracicie czas na wytykanie wszystkiego innym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
takie tam dywagacje i wymiana opinii only
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos wie gdzie się PERŁA przeniosła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pszenna 135/2 jakoś tak :P od 3 sierpnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam dzisiaj jak przenosili reklamę od nowego szeregu obok Feniksa podobno już w poniedziałek mają otwarte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, od poniedzialku bedzie otwarte w nowym szeregu obok Feniksa ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w tym salonie Perla.Paznokcie tragedia.Wiecej nie pojde.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam powyższy post juz tam nie robię manicure
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Regulacja brwi w salonie Perła- przez tydzień leczyłam rany po depilacji woskiem, na fotelu siedziałam ponad godzinę. I jeszcze zdziwienie,że wyszłam niezadowolona. Paznokcie zrobiłam raz u p.Leny i takie sobie,ale do powiedzenia na temat tego jak są źle zrobione to miała wiele.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mon Rose nad Tiramisu , porządnie i dokładnie ,chodze do Pani Moniki lub Róży to sa właścicielki i sa kosmetologami a nie po kursach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Anna, możesz rozwinąć myśl? jakie to paznokcie? zwykły manicure czy jakaś hybryda? itp. piszcie proszę bardziej konkretnie, bo że tragedia i źle to nie mówi nic i każdy może wpisać.
Ja byłam u nich raz na hybrydzie, to już dość dawno i kilka razy na zwykłym manicure. Co do hybrydy to była rewelacyjna, te lakiery co mają są fenomenalne (miałam bez żadnych wzorków), było cieniutko zrobione, i nic się z tym nie działo, ale nie robię już hybrydy, bo później ciężko to ściągnąć i paznokcie się niszczą. I zwykły manicure też ok, nie wiem w sumie co tu można popsuć... najważniejsze jakiej jakości lakier, a naprawdę mają super te CND, także ja polecam, chyba że się coś ostatnio popsuło się u nich?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nich czyli u kogo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Perła :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja chodzę do Perły już prawie dwa lata i jeszcze nigdy nie byłam nie zadowolona . Dziewczyny miłe uważam że kompetentne ,atmosfera super czego chcieć więcej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie fachowcy do du.. Tylko szefowa. Jak ktos nie potrafi wyplacic zarobionych przez pracownika pieniedzy to sie nie dziwcie ze taka rotacja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na paznokciach u Manikosi a raczej w pam studio. Dziewczyna profesjonalna i nie ma mowy o nie wysterylizowanych cążkach. W dodatku maluje pod same skórki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedaleko ALgidy jest salon chyba od roku Nina Day Spa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry