Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nowych okularów. Pani bardzo miła, doradziła....
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Jerzy A. - opinia wątek zamknięty Zakład wzorowy. Korzystałem z usług tego miejsca wielokrotnie. Kupowałem i...
~Jerzy A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Radek - opinia wątek zamknięty Fajna, uśmiechnięta i sympatyczna obsługa :)
~Radek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna obsługa, szeroki wybór oprawek i błyskawiczne...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, okulary również wykonane bardzo dobrze
~Jolanta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Duzy wybor, fachowo dobrane okulary, bdb ceny ! takze polecam..od lat tam...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Bardzo niesympatyczna obsługa wątek zamknięty Wczoraj byłam wybrać okulary w tym salonie. Pani, która mnie obsługiwała...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty Skorzystałam z usług tego salonu, bo znajoma powiedziała, że mają ścianę...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Optyk Optimum Outlet w Galerii Metropolia wątek zamknięty Obsługa poniżej krytyki. Panie nie mają zielonego pojęcia o tym co sprzedają....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

porazka wątek zamknięty wprowadzanie w blad klienta plus Panie ktore nie maja pojecia o produktach...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Beata - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nowych okularów zakupionych w salonie na...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Zadowolona z jakoś wątek zamknięty Witam chciałbym dodać swoją opinię jako bardzo zadowolonej posiadaczki nowych...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Jak można być tak bezczelnym!!!!!????? wątek zamknięty Żeby pozwalać na badanie czyjegoś wzroku osobom niekompetentnym, zwykłym...
~Janusz M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Sprawnie,tanio i rzetelnie wątek zamknięty Skorzystałam z badania u lekarza okulisty przyjmującego w salonie raz w...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Chcesz widziec gorzej? idz na OPTIMUM! wątek zamknięty poniewaz mialem ich blisko , skorzystalem z oferty badania i wymiany szkieł...
~Sławek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2016

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Witam, polecam salon Optimum na Kołobrzeskiej, w końcu miejsce w którym mogę...
~Soczewkowa panienka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

polecam punkt optyczny wątek zamknięty Sprawna, rzetelna obsługa. Duży wybór opraw, miły sprawny personel. I mega...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Stanowczo odradzam! wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta w salonie Optimum polegała na wstawieniu szkieł do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Super okulary słoneczne wątek zamknięty Bardzo dobry wybór, miła i profesjonalna obsługa, super ceny. Polecam w 100%
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Soczewki, wywoływanie zdjęć wątek zamknięty Polecam ten salon, ponieważ co miesiąc, gdy kupuję soczewki, z których...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

34

wątków

do góry