Widok

Salony sukien ślubnych w Gdańsku.

Kupię Temat dostępny też na forum:
Jakie znacie salony w Gdansku? Czy zeby poprzymierzac suknie musze najpierw zadzwonic i się umowic czy po moge po prostu przyjsc do salonu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba łatwiej zadzwonić i umowic sie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo pomocny wątek.
http://forum.trojmiasto.pl/Salony-slubne-2014-t550410,1,11.html
Ja byłam w trzech salonach w Gdańsku: Livia, Memolia i Langoria. We wszystkich obsługę oceniam na duży +, najsympatyczniejsza Pani jest w Livi :) Sukienki różne, w każdym salonie miałam jakąś faworytkę. Jednak ostateczny wybór padł na sukienkę w Pruszczu Gdańskim - First Lady. Tam również obsługa bardzo fajna.
Przed wizytą w salonie warto jednak zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdańsku bardzo mały wybór salonów z sukniami, zdecydowanie największy wybór jest w Gdyni (Agnes, elizabeth, madonna...). Ja wybrałam suknie w zeszłym tyg.
Lepiej umówić się telefonicznie bo bywa że ekspedientki mają w tym czasie kogoś na przymiarkę i nie bedą miały najzwyczajniej dla Ciebie czasu. Największy tłok jest w soboty i na ten dzień trzeba sie dużo wcześniej umówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko skad wiadomo w jakim odstepie czasowym umawiac wizyty? Majac ograniczony czas... np. jednego dnia chcialbym ogarnac cale Wejherowo... nigdy niewiadomo, czy nie kupisz juz czegos w poprzednim sklepie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z mojego doświadczenia: w pierwszym salonie spędziłam dwie godziny, w drugim godzinę a w trzecim trzydzieści minut. W sumie to ciężko powiedzieć ile czasu zajmie Ci wizyta w salonie. Ja umawiałam się zazwyczaj po pracy, w godzinach popołudniowych więc jednego dnia odwiedzałam jeden salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko problem w tym, że mieszkam za granicą i przylece specjalnie po suknię tylko na tydzien, chcialabm ogarnac w tym też dentystę i wizytę u ginekologa, kupic obrączki, także czasu naprawdę będzie niewiele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitka mi sie udalo to wszystko zalatwic tyle ze ginekologa nie mialam w planach:) bylam na 2 tyg ale jeszcze pojechalismy na nasza sale na noc zeby spr jedzenie. Bylismy w kosciele oraz odpoczynek:)
A gdzie mieszka sz? Ja bylam najpierw przymierzyc suknie tu zdecydowalam jaki styl- rybka koronka. Wchodzilam do salonow w Gdansku i pytalam konkretnie zazwyczaj byla jedna dwie suknie wiec duzo czasu nie potrzebujesz. Najwiecej czasu na pierwsza wizyte najleoiej w najwiekszym salonie. Ja przymierzylam ok 5-6 sukni kazda kompletnie inny fason- zobaczysz w czym bedziesz sie czula.
Jak od rana zaczniesz to nie sadze ze duzo innych kobiet bedzie szukac w ciagu dnia, zadzwon i moze bedzie moxliwosc umowienia wizyt z +/- 30 min. Powodzenia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam salon Arttrend w Oliwie/na Przymorzu. Panie mają świetny gust, a przy wykończeniu sukni (ostatnie docinki/dopasowanie) praktycznie same wychwytują detale które trzeba poprawić, nawet jak same ich nie zauważycie (u mnie zatrzaski na tyle delikatnie się rozchodziły).

O sukniach Anny Kary powinien być osobny wątek bo uważam osobiście że są bezkonkurencyjne, a tylko Arttrend i salon w Krk (skąd projektantka pochodzi) je mają.

Sam salon piękny, to czysta przyjemność mierzyć tam suknie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
co do artrendu absolutnie się nie zgadzam. suknie są ładne, i inne niż w pozostałych salonach, ale zniszczone i o zgrozo brudne!-
Panie- zależy, dla mnie była miła, ale też przy mnie nieciekawie wypowiadała się o innej klientce co moim zdaniem jest niedopuszczalne!
a sam salon- wybacz, stary, od dawna nieremontowany z zapadającą się sofą dla osoby z którą przyszłaś. Panie nie dbają kompletnie o to, czy jesteś zasłonięta czy nie- liczy się CZAS
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry