Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
moja opinia o sanatorium lesnik wątek zamknięty Po przeczytaniu komentarzy o sanatorium bylam przrerazona ,pojechalam...
~Betty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

byłem w Lesniku wątek zamknięty Plusy: dobra baza zabiegowa ale niestety bez basenu, miły personel Minusy:...
~Janusz
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2012

dno! wątek zamknięty brud,smród i ubóstwo!myte tam było ostatni raz jak Edward Gierek był,jezeli...
~Daniel
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej wątek zamknięty Zwracam się z ogromną prośbą do kuracjuszy o wypełnienie ankiety do pracy...
~marttita
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

paulina - opinia wątek zamknięty średnio polecam.wyżywienie ok,pokój także.jeśli chodzi o lekarza to....szkoda...
~paulina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2010

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą odpocząć i podładować akumulatory.Zabiegi -...
~Honoré de Balzac
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

zabawa ludźmi wątek zamknięty zatrudniaja na 3 miesiące stwarzając pozory,że na dłużej.Przestrzegam przed...
~yanek 54
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Doskonała obsługa medyczna i rechabilitacyjna.Dobre jedzenie,cisza i spokój...
~edward
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

POLECAM wątek zamknięty z czystym sumieniem polecam ten ośrodek (i wiem co piszę, bo jestem w trakcie...
~kuracjusz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2009

Fachowa rehailitacja wątek zamknięty Doskonały zespół rehabilitacyjny, wszyscy bardzo uprzejmi, uczynni a przede...
~Marian K.
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

RÓWNIEŻ P O L E C A M !! wątek zamknięty Również dołączam do grona zadowolonych kuracjuszy. Ośrodek położony wśród...
~Andrzej Ś.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

11

wątków

do góry