Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patryk Kalinowski - opinia Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. Zarezerwowałem wizytę za...
~Patryk Kalinowski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2023

Grzegorz S. - opinia Super obsluga. Profesjonalnie i przyjemnie. Panie bardzo mile. Polecam
~Grzegorz S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2022

Daria - opinia Przemiłe Panie rejestratorki. Najlepsi lekarze i super pielęgniarki :)
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

M.M - opinia Polecam Dr Bartoszewskiego i Szandorowskiego! Pełen profesjonalizm!
~M.M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Bożena - opinia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym byłam umówiona na USG piersi. Najpierw w gabinecie Pani...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Karol - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim przemiłe panie pielęgniarki. Dziękuję za tak dobrą obsługę i...
~Karol
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

IzabelaB - opinia wątek zamknięty CMS Sanitas oceniam wysoko, w szczególności Panie pielęgniarki - zawsze...
~IzabelaB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Profesjonalizm i życzliwość podczas zabiegu wątek zamknięty Chciałabym złożyć serdeczne podziękowanie za wykonanie wczorajszego zabiegu...
~Katarzyna i Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Usunięcie naczyniakia wątek zamknięty Mój synek miał wycinanego naczyniaka w Sanitas. Opieka super, warunki super a...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Chirurgia 3D-metodą Mosha wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym leczeniem nowotworów skóry.Jest to jedyny...
~Pani Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Anna - opinia wątek zamknięty W Sanitasie byłam na kilku wizytach lekarskich u różnych specjalistów i...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

chirurgia jednego dnia wątek zamknięty Zoperowano mi żylaki. Jestem pod dużym wrażeniem jakości usługi jak i samego...
~pit
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry