Scena Sopot

Sale okolicznościowe Obiekty koncertowe

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oskar - opinia Świetne miejsce na organizacje wesela, widok na plaże bezcenny.
~Oskar
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Piotr - opinia Super spoko fajnie miejsce obsługa kelnerska smaczne jedzenie
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

nie polecam wątek zamknięty oferuja miejsca vip /podczas koncertu/ nagle okazuje sie ze ich wg nie bedzie...
~D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Budżetowe miejsce koncertowe wątek zamknięty Nagłośnienie w tym miejsu woła o pomstę do nieba. Bar drogi, chociaż w...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Nie polecamy!!!! wątek zamknięty Bardzo wielkie rozczarowanie spowodowane brakiem profesjonalizmu w...
~Koncertowi bywalcy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Koncert Bednarka wątek zamknięty Rewelacja!!!!Wszystko było super zorganizowane.Koncert cudowny,nagłośnienie...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

koncertowo wątek zamknięty umiejscowienie klubu i koncerty jakie się tam odbywają ...zapowiada się...
~Wrobel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

srednio wątek zamknięty Opryskliwy i bardzo niemily barman na gornej sali.poza tym ok
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Ściema z ceną biletów wątek zamknięty Przedsprzedaż 45zł, w dniu koncertu 50zł. Wpadasz na koncert a tam nagle 55....
~F
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Powód do dumy!! wątek zamknięty Chodzę do Sceny już od dawna i chciałem pokazać ten klub mojemu kumplowi z...
~Magnacki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

świetne koncerty wątek zamknięty Byłam ostatnio na koncercie Lemona pierwszy raz w tym klubie i już czekam na...
~joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Żenada wątek zamknięty Chamska obsługa, brak organizacji, prymitywne wyciskanie pieniędzy od gości....
~Wojciech
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

TRAGEDIA... wątek zamknięty Czekałem 30 minut na drinka przy barze. Za wódkę z colą zapłaciłem 20 zł. W...
~XYZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Świetne miejsce! wątek zamknięty Świetne miejsce! Scena to przede wszystkim chyba teraz najlepsze miejsce z...
~krominator
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

0 klimatu wątek zamknięty klimat... brak. koncerty spoko, ale to już jest w interesie artysty. cała...
~On
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Klubik Scenka wątek zamknięty No to może zacznę od wejścia - super obsługa , nie mam zastrzeżeń. Do...
~Paolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Szkoda niewykorzystanego potencjału wątek zamknięty Od samego początku: przy wejściu trzeba zapłacić 5zł za szatnię- to chyba...
~Neo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

koncerty w scenie wątek zamknięty szczerze mogę powiedzieć że klub scena jest miejscem prestiżowym , godnym...
~Roberto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Mika - opinia wątek zamknięty obsługa średnia, braki niektórych podstawowych produktów w barze mnie...
~Mika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

koncert COMA wątek zamknięty Byłam i świetnie się bawiłam. Jak zwykle chłopaki dali naprawdę genialny...
~pomorzanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
93

postów

69

wątków

do góry