Widok

Schabowy z kapustą zasmażaną

Bardzo głodny udałem się do restauracji Harnaś. Zamówiłem kotlet schabowy z kapustą zasmażaną.
Refleksje:
1. kapusta o smaku, wyglądzie i konsystencji trudnej do pozytywnego zdefiniowania
2. kotlet schabowy - otrzymałem dwa zamrażane gotowce o masakrycznym zapachu
3. wisienka na torcie to ziemniaki a raczej ich reinkarnacja. Stare, zeschnięte i zsiniałe, wrzucone na patelnię i okraszone tłuszczem. Pasza dla zwierząt wygląda apetyczniej - i pachnie lepiej.
Bywałme tam kilkakrotnie, jedzenie było zawsze na "middle-middle class" ale to co mi zaserwowano ostatnio to żenada za którą pomimo moich uwag zapłaciłem 100% ceny. Gratulacje dla managiera z bożej łaski. Nie polecam dla osób szanujących swe podniebienie.
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dotyczy opinii "Upierdliwy klient"

1. Kapusta zasmażana- bardzo smakowała innym gościom przez cały dzień 1 kwietnia - "Prima Aprilis"

2. Kotlet schabowy - 2 sztuki - zjedzone "chyba ze smakiem" - gdyż na talerzu nie pozostały nawet małe cząstki.

3. Jeżeli to był charakter wizyty biznesowy - nieudany, jest nam bardzo przykro.

Zapraszamy ponownie, Pani menadżer obsłuży Państwa osobiście, gdyż nie było żadnego kontaktu z opisywaną osobą - ("Managier z bożej łaski")
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żenująca to jest odpowiedź obiektu czyli państwa :) Też niedawno byłem w Harnasiu i czekałem na piwo 45 minut :) Manager nawet nie chciał do mnie wyjść ale pomijam strach przed wyjściem do rozwścieczonego tłumu (bo nie byłem jedyny).

Fakty: Opinia jest od tego, żeby ją wyrażać i jesli jest nieprzychylna to nie musicie państwo chamsko odpowiadać na taką właśnie opinie. Więcej mi się pisać nie chce...i tak państwo nie zrozumiecie.

P.S. Nazywacie państwo gościa "klientem"...to pokazuje juz wiele...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry