Widok

Ścieżka rowerowa ul. 3-maja Gdynia...

Rowery Temat dostępny też na forum:
Ściezka rowerowa ul. 3-maja gdynia...Na tej ulicy powstał kontrapas dla rowerzystów...Spowodował: ograniczenia w ruchu ulicą w kierunku 10-teo lutego z trzech pasow zostaly dwa...Ograniczył mozliwośc parkowania dla samochodow za ulicą 10-tego lutego...Nie wiem ile kosztowaly roboty adaptacyjne ale chetnie bym sie dowiedzial (slupki na ulicach, malowanie pasow iitd..)...I co ????...Widział tam ktoś jakiegoś rowerzystę ???...Bo ja nie...Ciekawe kto w um wpadł na ten gienialny pomysł?...Rzygac się chce jak sie widzi takie durne pomysły i inwestycje...Tym bardziej ze rowerzyści nie jeżdżą tą trasą...Od strony dworca...Najczęściej jadą w kierunku morza ulicą 10-tego lutego lub starowiejską...Wystarczy się temu przyjrzeć...Ale jak sie siedzi na d*pie i nic nie robi w um to potem takie sa efekty...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Trzeba ograniczać ruch samochodowy w centrum Gdyni. Za dużo smrodu, i hałasu, i nie ma jak przejść chodnikiem, a tak chociaż kontr pasem można sobie podreptać jak taki pustawy. A poza tym jak rowerzysta nie pojedzie kontr pasem to zawsze można takiemu mandacik wlepić
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
"...I co ????...Widział tam ktoś jakiegoś rowerzystę ???...Bo ja nie..."
To masz szansę być pierwszym.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche jednak racji ma

niektóre inwestycje rowerowe są "od urzędników dla urzędników"
a na pewno nie dla rowerzystów,
a ich efekt uboczny to że nienawiść śmierdzieli do wszystkiego co nie śmierdzi - choć by i chciała - nie słabnie

to jest miasto, gdzie to rowerzyści protestowali, w tym w formie demonstracji ulicznych, przeciwko obdarowywaniu ich różnymi takimi, jak estakada do Oksywia, jak grząskawka w Kolibkach, a z mojego (niemal dosłownie) podwórka - jab-twaju-giga pas rowerowy na Wita Stwosza...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo miasto ma być dla ludzi. Nie dla samochodów
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale w samochodach często też siedzą ludzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
W większości wypadków tylko szofer, który właściwie jest tylko częścią zamienną (nie dotyczy dostawców).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
dostawcy chętnie by wywalili 90% aut z ulic. Sam nieraz nie mogę odebrać frachtu, bo cału budynek obstawiony stalową stonką, a patrol akurat pilnuje, żeby nikt się na jezdni 2x2 nie zatrzymał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej zwierzęta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry