Widok

Serdecznie polecam

Usługi fryzjerskie jakie świadczy Pani Kwiryna oraz jej zespół są na bardzo wysokim poziomie. Mówię to z doświadczenia i porównania po tym co można spotkać w innych salonach. Od kilku lat nie mieszkam w Brzeźnie, ale do Pani Kwiryny dojeżdżam, bo na prawde warto. Nie ma przerostu formy nad treścią, jak to ma miejsce w innych salonach, a personel jest przeszkolony w najnowszych technikach. Poza tym w salonie jest bardzo miła, przyjazna atmosfera aż się nie chce wychodzić. Bardzo polecam to miejsce, zawsze wychodzę zadowolona a poza tym relacja ceny do jakości jest bardzo dobra. Gorąco polecam ten zakład.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z usług salonu Quiris korzystam od ponad ośmiu lat - z przerwami, bo oczywiście korzystałam również z innych, bo zmian mi się zachciało- efekt zmian był opłakany zazwyczaj, a Pani Kwiryna zawsze doprowadza moje włosy do porządku, są piękne i lśniące. Polecam ten salon, jest świetny i profesjonalnie prowadzony pod każdym względem! Inne salony mogą brać przykład, a raczej powinny brać przykład! Pogratulować tylko kreatywności i rozwoju!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry