Widok

Serdecznie polecam

Gdy weszłam do salonu "z bomby" przywitała mnie pani Alicja. Okazało się, że nie ma umówionej przymiarki, więc mogłam od razu wybrać pare sukienek do przymierzenia. Wybór był ogromny. Ceny w porównaniu z innymi salonami konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość sukni. Nigdzie nic się nie odklejało/odrywało, sukienki były czyste i mierzyło się je z przyjemnością. Sukienki, które sama wybrałam szybko poszły w odstawkę po tym jak przymierzyłam te podrzucone przez panią Alicję. Na wieszakach wyglądały mało zachęcająco, ale leżały super tuszując mankamenty figury i uwydatniając zalety. W salonie świadkowa zrobiła mi zdjęcia w dwóch najfajniejszych sukniach. Po tygodniu wróciłam po jedną z nich, ale Pani Ala zasugerowała przymierzenie jeszcze jednej. Ostatecznie zdecydowałam się na tą trzecią :). Po szybkim zdjęciu miary w przestronnej przymierzalni przyszedł czas na buty, w których mogłam wybrać kolor, fason i wysokość obcasa. Pozostałe dodatki będę jeszcze wybierać tuż przed ślubem. Póki co, salon Agnes mogę polecić z czystym sumieniem :)
Moja ocena
Agnes Salon Mody Ślubnej kategoria: Salony mody ślubnej
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miła opinie.Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry