Widok

Serdecznie polecam

Przychodnia jest bardzo dobrze zorganizowana, nie ma problemu z szybkim umówieniem się na wizytę (ogromny plus za możliwość umówienia wizyty przez internet), godziny przyjęć są przestrzegane. Lekarze do których trafiałam są bardzo mili, poświęcają dużo czasu pacjentowi, odpowiadają na pytania i chętnie wystawiają skierowania na badania czy do specjalistów.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chętnie wystawiają skierowania? żartujesz? jakoś tego nie zauważyłam, praktycznie o wszystko trzeba samemu prosic jak wszędzie , z róznym skutkiem, także muszę robić prywatnie w 99%.
Jedyne co, to namawiają do korzystania z PŁATNYCH badań laboratoryjnych i diagnostycznych , które mają akurat w ofercie promocyjnej, nie widzą powodu, zeby wystawiać skierowanie na takowe nawet jak są wskazania.
Pan dr, szef przychodni nie przyjmuje jakiejkolwiek krytyki pod adresem swojej przychodni i personelu, z góry zakłada , że są idealni, a pacjenci ,rodzice, którym cos się nie podoba, mają jakieś krytyczne uwagi i twierdzą, że nieprzyjemne doświadczenia w jego przychodni -kłamią i są roszczeniowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry