Serwis AGD

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Orłowska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - opinia wątek zamknięty Niestety Pan wziął ode mnie 200 zł za naprawę zmywarki, nie naprawił, umawiał...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Mirosław - opinia wątek zamknięty Monter otrzymał zapłatę za naprawę pralki, ale po jego wyjściu okazało się,...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

kompletnie odradzam wątek zamknięty przestrzegam Pan nierzetelny , totalnie nieodpowiedzialny , proszę sprawdzić...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Piekarnik teka z panelem sensorycznym wątek zamknięty Właściciel firmy najpierw Bezpłatnie udzielił trafnej porady przez telefon....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

naprawa suszarki Bosch wątek zamknięty Pan po otrzymaniu informacji o rodzaju awarii i typie suszarki,przyjechał z...
~vestini
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

płyta indukcyjna wątek zamknięty W dniu kontaktu mogłem zostawić sprzęt do naprawy - czas naprawy wyceniony na...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Zmywarka Bosch wątek zamknięty Bardzo polecam, ten Pan potrafi telefonicznie ustalić na podstawie opisu...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Trudno uwierzyć, że tacy fachowcy jeszcze istnieją. wątek zamknięty Pan przyjechał jak obiecywał na czas, sprawdził pralkę, powiedział co jest...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Naprawa płyty ceramicznej wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu Pana serwisanta.Po 10 letnim...
~Morenowe Wzgórze
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Serwisant naprawił moją suszarkę do ubrań przez telefon! wątek zamknięty Polecam i jeszcze raz polecam, z całego serca!!! Po nieudanym serwisie przez...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Pralka wątek zamknięty Witam, Zadowolony z serwisu, szybka i poprawna diagnoza, naprawa na miejscu,...
~enzo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Naprawa pralki Brandt wątek zamknięty Bardzo polecam tego serwisanta. Trafnie zdiagnozował pralkę już podczas...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty To był mój drugi kontakt z Panem. Pierwszy raz zablokowany panel sterujący w...
~Bongo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Przez miesiąc nie naprawiona lodówka. wątek zamknięty Pan zwlekał z zamówieniem części, przyjazdem do Gdyni. Sprawę przeciągał...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

NIEPOWAZNY FACHOWIEC wątek zamknięty Bylam z panem omowiona dwukrotnie, poniewaz szukal srub!", potem mUSIAL...
~urszula.tomczyk@gmail.com
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Niesłowny. Po pierwszej wizycie pan powiedział, że na części trzeba będzie...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Wspanialy serwis godny polecenia :) wątek zamknięty Kompetencja, punktualnosc, niezawodnosc, kultura osobista a do tego bardzo...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Naprawa pralki szybka i skuteczna. Pan zdiagnozowal problem już przez...
~E.M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

profesjonalizm i uczciwość wątek zamknięty Pan z własnej inicjatywy przez telefon zdiagnozował co zawiodło w zmywarce...
~Cez
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Piekarnik naprawiony przez telefon wątek zamknięty Absolutny fachowiec! Od razu wiedział, o co chodzi mojej Amice
~J.R.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

116

wątków

do góry