Widok

Serwis Audi

Niestety, z przykrością OGROMNIE NIE POLECAM serwisu Audi fota-groblewski. Z pełną świadomością stwierdzam, że na naszych samochodach, samochodach klientów ich kadra się dopiero uczy. Brak doświadczenia w wielu sprawach, opiekuni nie mają pojęcia o zasadach działania i powiązaniach systemów AUDI. Tragedia, czas oczekiwania na serwis ? Spodziewaj się w niektórych przypadkach nawet tygodni. Ile ja czekałem nawet nie powiem, bo to dla nich totalne skreślenie. Ceny za części jak to w ASO, nie mają najwyższych, ale i tak są wysokie. Koszta robocze ogromne, nie wiem jak za obijanie się można zapłacić 2tys... widocznie tyle sobie życzą za podpięcie kilku kostek i prostą diagnostykę komputerem który prowadzi ich za rączkę :) A i terminy na umówiony serwis mogą wynosić tydzień.. pół miesiąca, zależy jak im się chce, później poczekacie kilka dni i tak zanim w ogóle go dotkną. Pod chmurką nie robią, więc z tydzień będa zaciągać pod dach. Załamka, o ironio co za serwisy i że tam trafiłem.... NEVER MORE. Najlepiej omijać wszystkie ASO.
Moja ocena
CityMotors kategoria: Salony samochodowe
obsługa: 3
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale głupoty piszesz stary jeśli są tak źli to dlaczego na wjazd na serwis czeka się nawet około miesiąca ??Sam tak napisałeś a to zaprzecza temu ,że partaczą naprawy.Ja od kilku lat naprawiam moje samochody u nich i złego słowa nie powiem i nadal będę wierny tej firmie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
partacza jak cholera,ale korzystam bo nie będę serwisowal u kowala. nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry